Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Moderatori eunusi

  1. #1
    sepra
    Guest
    Zašto na ovom sajtu nema živućeg moderatora? Law gdje si? jesi živ? Mislim da je forum zreo za neke moderatorske sankcije. Daj nam bar dokaži da postojiš ako već imaš zauzet tolerirajući stav prema ovoj hrpi nereganih konja koji ruše i ovo malo normalnih rasprava.

  2. #2
    Serbia GTi
    Guest
    U pravu si, sepra.
    Izlivi gluposti i debilnosti (q10 i sl.)znaju da budu interesantni u određenim količinama. Ali što je mnogo mnogo je.
    Čini mi se kao da je neki debilni klinac "otkrio" vidiauto, pa pozvao drugare...

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    fakat di je moderator. trebalo bi ih bit nekoliko, kaj ne? valjda planiraju organizirat neki meeting

  4. #4
    sepra
    Guest
    Psssst! Moderator pajki...

  5. #5
    alfist_zg
    Guest
    polako ,polako...cim jedna osoba pocne prema svojoj volji odredivati/korigirati/brisati postove, to bi moglo postati ili dosadno , ili ce izazivati daljnje rasprave tipa : a zasto si ovo zbriso, a ovo nisi..." ili ce svako onda dalje prema svojoj volji sugerirati sta po njegovom misljenju treba maknuti a sto ce voditi u kaos i razocarenje jer nece biti slobodne komunikacije.
    Moderator? ok....ali jako lagano i diskretno i pazljivo i samo u ekstra slucajevima.
    ili mozda bolje ne?!

  6. #6
    TRANS AM
    Guest
    Ja apsolutno glasam za ukidanje pristupa gostujućim nick-ovima. 'ko hoće komentirati nek se registrira. Mislim da se na takav način u znatnoj mjeri može umanjiti provociranje i vrijeđanje pojedinih persona koje se skrivaju pod razno raznim anonimnim nickovima.

    LAW DAJ SE VIŠE OGLASI!!!

  7. #7
    sepra
    Guest
    Alfist zg upravo sam tako i mislio za početak npr. da ne može otvoriti novi topic.

  8. #8
    VR6
    Guest
    Ja bi samo preradio forum malo, stavio da se prikazuje do nick-a, dio ip-a ili hosta, da kada odgovaram vidim, bar zadnjih par postova, ili zadnju stranicu ispod forme za pisanje odgovora, da se sa glavne, po zelji moze odmah kliknuti i ici na zadnju stranu neke teme i slicno...

    Pristup gostima nebi zabranio nikako, a to nece uraditi ni ovi s vidiauta, naravno, jel bi time izgubili dosta posjetilaca, ili bar novih posjetilaca, sto im sigurno nije u interesu.

  9. #9
    rale unlog
    Guest
    mislim da nema smisli braniti ljudima da dolaze na ove stranice,a niti je to u interesu vidiauta


    u pocetku sam slucajno zalutao na ovaj chat pa sam koristio nickove koji bi mi pali na pamet kad bi tu i tamo navratio

    pa ne budem se registrirao na sve kaj otvorim na netu

    kad sam poceo dolaziti redovnije registrirao sam se

    a ak neko vrijeda,pa ljudi nije to ko da ste negdje u bircu pa vam se sumnjivi tip unosi u facu i provocira da ga nemres izbjec

    kad vidim da su neke ×××××rije ne procitam ih i aj bok

  10. #10
    600
    Guest
    Padobrance koji ×××× ignoriram, a ako bi nešto volio da se promjeni onda je to slijedeće:

    Neka se napravi negdje sa strane nekakav prozorčić ili neš slično što bi kao i kod chata pokazalo tko je na forumu i na kojem je topicu

  11. #11
    Serbia GTi
    Guest
    600, to bi bilo fino.
    Isto bi bilo fino da se na stranici na kojoj se pisu odgovori postave prethodni odgovori na tu temu.

  12. #12
    q100
    Guest
    ljudi pustite čovjka na miru on samo rdi svoj poso daju narodu da raspravlja

    sepra daj više ne seri fakat smrdi

  13. #13
    Logan
    Guest

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •