Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Koliko se još može voziti kad se upali crveno za benzin

  1. #1
    Boris
    Guest
    Koliko konkretno još auto može izdržat?

  2. #2
    594 krešo ah
    Guest
    50, 60, 70 kilometara možda i malo više

  3. #3
    VR6
    Guest
    Zavisi od automobila. Negdje sam citao u uputstvu za Golfa, da kada kazaljka dodje na crveno, u rezervaru ima jos 10 litara.

  4. #4
    LagunasII
    Guest
    da otprilike za nekih 50, 60km

    meni je u laguni zgodno jer putno racunalo dosta precizno procjenjuje koliko se jos moze prevaliti km sa preostalim gorivom u u.

  5. #5
    q100
    Guest
    proizvođači naponinju da ima dovoljno za 100 km kombinirane
    p.s. laž

    rezerva je obično 7-5 litara
    pa zaključi

    znamo da zadnje litre ne mogu do motora

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Vjerovao ili ne sa rezervom na Calibri (normalna vožnja) napravim punih 100 kilometara. Kad sam to probao davne '98 s Vectrom ostao sam na cesti nakon nekih 70-tak km. Sva sreća pa sam se dovuko do kuće od tipa kojeg poznam pa mi je dao benzin za kosilicu (nije ga još bio pomiješao s uljem) i dovukao sam se do pupme.

  7. #7
    DKW
    Guest
    5-10 litara. Ali ne bi se (to znamo vjerojatno svi) trebalo voziti dugo na rezervi jer dolje ima svakakvog ×××××× koje pumpa za benzin povuče i onda - reanimacija!

  8. #8
    Club Italia
    Guest
    to varira od auta do auta, ovisno o marci i modelu!

    polo '99g. 1.4 rez.7 l dostatno za nekih 70 do 90 km, zavisno o vožnji, jer po knjizi potrošnja je na otvorenoj cesti 5,2l a u gradu 9,8l!

  9. #9
    rale unlog
    Guest
    iz vlastitog iskustva:


    NE DOVOLJNO!!!

  10. #10
    TRANS AM
    Guest
    Ovisno o proizvođaču, modelu, veličini rezervoara i načinu vožnje. Moraš biti malo konkretniji. Proizvođač, model, god. proizvodnje, jačina motora.

  11. #11
    alfa099
    Guest
    ...ostali smo na Maloj Kapeli...500 metara do spuštanja prema Josipdolu i pumpi...okretanje i natrag u Brinje...stopiranje...kanistar...××××××...i sve u 7 ujutro...NIKAD NE VJERUJ REZERVI! Bila je Alfa 155 2.5 V6...

  12. #12
    seyzmo
    Guest
    Isuse koje pitanje. Pa kao sto ti je trans rekao, moras uz ovakvo pitanje bar malo pojasniti sto te zanima.
    Koliko mi znamo, ti mozda imas Cessnu iz '73 i kad se upali crveno... pa onda u ovima imas jos 50-ak litara kerozina (ili sljivovice, ili Johnny Walkera) i to ti je dovoljno za par minuta rada. u leru. )

    Pojasni,pa cemo ti moci dati bolji odgovor. Ali svi postovi prije mene definitivno nisu daleko od istine.

Slične teme

  1. Girrari, zar momak od 22 g. može voziti Fiat s 1.2 motorom??
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 15-07-2003, 21:10
  2. Prolazak kroz crveno
    By E-type in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-03-2003, 10:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •