Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Jeli vam drago kad netko vozi vaš tip auta na cesti

  1. #1
    Mitar
    Guest
    Šta u tom trenutku pomislite ,kad iz susjedne ulice uključuje se u promet vozač koji upravlja istom markom kao i vi?Osjetilite neku čudnu bliskost sa vama potpuno nepoznatom osobom ili kažete morati ću kupiti nešto što rijetko tko vozi da budem različit i orginalan?

  2. #2
    Lagunas II
    Guest
    hehe
    moram priznati da mi je to ispocetka bilo simpaticno kad sam vidio da je netko odlucio kupiti isti auto kao i ja, ali kako se u zadnje vrijeme u gradu nenormalno puno nakotilo srebrnih laguna vise mi to i nije tako simpaticno


  3. #3
    Otpisani
    Guest
    zato je nas Štendera MALO OSTALO, AL SMO KLAPA ODABRANA )

    ) )

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Ovisi. Sjećam se u početku kada sam kupio Punto, bilo je jako malo novih modela, posebno sa 5 vrata. Stajao sam na križanju Vodnikove i Savske sa curom u autu. Odjednom netko iza mene trubi, ablenda... Već sam htio izaći iz auta i j... mu majku (jer je na semaforu bilo uredno crveno), a kad ono tip i žena oduševljeno mašu iz Punta identičnog mojem. Baš sam bio ponosan što tako simpatični tipovi voze Punteka i to identičnog mojem.

    Inače kada mi netko izleti iz sporedne bez da pogleda (u Puntu), oduzeo bi mu auto.

  5. #5
    Club Italia
    Guest
    jako malo ljudi još vozi mercedesa starog 30g. tako da mi je čisto drago kad vidim nekog "kolegu"!

  6. #6
    mentor odlog
    Guest
    Meni je jako drago vidjeti na cesti auto isti kao moj jer je samo još jedan takav u ZG i vozi ga neka luda plavuša.
    Kad se sretnemo na ljubljanskoj blondina poludi i race je na dohvat ruke. Vidjeo sam joj auto u vodicama ispred hacijende i na murteru.

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    mentor, kaj voziš i kad si bio u Vodicama?

  8. #8
    zonta
    Guest
    Mislim da mentor vozi 145-icu, ali nisam vidio nikakvu ispred Haciende, makar niti nisam obraćao preveliku pažnju na aute, jer je bilo interesantnijih stvari za gledat………

  9. #9
    mentor odlog.
    Guest
    145 šampanj zelenu. Razlika između one koju vozi blondina i moje je u maglenkama i felgama. U vodicama sam bio od 10 do 20.8.

  10. #10
    alfist_zg
    Guest
    meni je drago kad vidim Alfe na cesti.

    pogotovo ako su unutra alfistice

  11. #11
    bullit
    Guest
    Da, naravno. Jer znam da covjek ima ukusa, i da je dovoljno lud (entuzijast) da razmislja samo srcem kad odluci kupiti takav isti auto.

  12. #12
    TRANS AM
    Guest
    Kad sretnem nekoga u Firebirdu drago mi je, jer kod nas su vlasnici spomenutih automobila redom nekonvencionalni. Trans Am je raritet. Postoji još jedan negdje na moru (Split-Šibenik-Zadar). Volio bih upoznati čovjeka. Sigurno bi imali tri dana što za pričati.

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Trans, pa ima dosta tih starih Firebirda. Ja ih dosta viđam na cesti. Trans Am nisam vidio, ali Firebirdova ima dosta s obzirom na marku.

  14. #14
    alfa099
    Guest
    Mentor, ti si "Franov" šogor?
    Koje felge imaš na 145?

  15. #15
    alfa099
    Guest
    ...a GTV-jki ima malo...zato sam ju i kupio!
    Na magistrali su mi talijani koji su se vozili u Spiderima i GTV-jkama stalno blicali...ko ih ××××...

  16. #16
    seyzmo
    Guest
    Pa kako da se ne veselim kada vidim covjeka u Merdzanu CLK GTR kako ide Selskom i onda se sretnemo na krizanju sa Ozaljskom i kada jedan drugome pomazemo prrenijet auto preko tracnica. To je jedisntvo koje rijetko vidim medju vozacima. Mi, vlasnici tih bestija, stvarno se postujemo. I pomazemo. Lezeci policajci ? Pola sata gusta.

    sala. )


    Veseli me vidjeti svakoga tko vozi auto koji ima "dusu". To se ne moze platiti.

  17. #17
    Lolo
    Guest

  18. #18
    Mitar
    Guest




  19. #19
    mentor odlog
    Guest
    Da alfa ×××, jesam Franov šogor. Prije moje 145-ice opasno sam bacao oko na tvoju. Također se divim i tvim novom vozilu. GTV mi je rak rana već dugo.

  20. #20
    mentor odlog.
    Guest
    Za felge nemam pojma. Takve su isporučene sa autom. Užasno su skupe.

  21. #21
    TRANS AM
    Guest
    Da Calibra,
    puna dva komada u Varaždinskoj i čak jedan cijeli u Međimurskoj županiji. Moram priznat, iznenađujuće velik broj Firebirdova.

    Još malo pa ćemo u brojčanosti stići Calibre.

  22. #22
    seyzmo
    Guest

  23. #23
    alfa099
    Guest
    E, baš mi je drago da se sad svi znamo! A šogor ti je naknadno dobio felge, kad sam ga izvređao zbog toga kaj auto nema ABS a platio ga je, pa su mu dali felge pod račun! A felge su mrak! I skupe su do bola!
    Sad moraš počet radit na drugim stvarima na autu! Ovjes, kočnice, mjuza... Javi se za savjet! šogor ima broj!

  24. #24
    m343
    Guest
    Trans am

    znam za jedan trans am blizu Čakovca
    Zadnjih nekoliko mjeseci je bio u garaži, ali mislim da je sada OK
    ako se ne varam V8 6,6

  25. #25
    doc
    Guest
    alfa×××, jel ima tvoja GTV onaj spjler na zadnjoj haubi u kojem je trece stop svijetlo? Danas bas okrenem na kalendaru stranicu za rujan i osvane srebrena GTV od iza! Ima i felge one 5 rupa ko na 156. Negdje sam citao da ce svi novi modeli imati takav spojler.

    TRANS-AM, danas sam isao kupit neko meso u pik vrbovec pa sam malo pogledao tvoje Pontiace. Dobra ti je ona tablica USA1. One 4 ispušne cijevi na Firebirdu su tako tvornički, ili je tu Poljak imao svoje prste. I koje dimenzije guma su na Firebirdu? To su nove gume? imaju ripne ko da su zimske !

Slične teme

  1. Jeli zna netko neku super web stranicu s igrama
    By kiky in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-08-2008, 10:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •