Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: *****g a r a ž e*****

##frik##
    Guest
    kaj mislite o toj spaljenoj-ludoj RUPI------V U M------- :URL=null:null:/URL:

monstrum
    Guest
    pa živa spaljevina,dobra zabava,puno ×××××a i dobrih ×××××-čip(jeftinih) ha ha ha ha ha! pozdrav VUM-u i glavnom Mati!!!! ha

član VUM-a
    Guest
    kao prvo pozdrav the big boss-u Mati koji nam omogučava ove lude subote...
    a poruka mojim prethodnicima : čujte ljudi,ak vam se ne sviđa poljubite i ostavite!!!
    i ako ste željni jeftinih ×××××,zaputite se u Teo ili Oazu...kako vam je gušt )

hvala na razumijevanju

miky.
    Guest
    pa kako vam se svidio subotnji striptiz
    jednog punoljetno visokog muškarca u garaži

sid
    Guest
    miky. jel si ti možda PURAN?

za Miky.
    Guest
    ma, striptiz je bio SUPER!!!!I nije bio jedan već TRI punoljetna muškarca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????? ??????????????????????????????????????????? ) ) ) ) ) )

miky.
    Guest
    ma miky je pravi puran
    ali ja pitam samo za onog
    najvećeg čovca tj isti purana

Bleeding dolly
    Guest
    Najzgodniji je bubnjar Scavengersa.Andrijaaaaaaaaaaa!!!!!!
    Metal rules!!!!!!!!!

sid
    Guest
    Taj veliki čovac je bil pravi striptizer...

Sean Conery
    Guest
    Pozdrav striperu nenad××××v si!!! Prava faca !!!! Cure ste vidle s kakvom mašinom on raspolaže ??? (sramota kaj ne?)

Roger Moore
    Guest
    Kaj i ovo postaje tema purana?????? Ajde vi purani, sve četvorica od××××te na "povratak purana"!

teški
    Guest
    Špehar ajd od××××

jedna ..............
    Guest
    ma,Garaže su ZAKON,a bile bi bolje da ima više KONCERTOV!

nemam ga
    Guest
    cura me ne pusti vise u garaze
    procitala je za striptiz, ×××××e i ×××××
    dobro, nebum vise
    sad moram na test za sidu i koristiti kondome extra safe

satyr girl
    Guest
    Više koncerata!!!!!!!Mogli bi i nekako dofurati Sepal iz Karlovca.Bend je zakon.Sviraju gothic i doom metal.

micmic
    Guest
    a koji te vrag tjeral da se skidas u garazama ni ja te nebi vise pustala van takvog )

K.B.M.
    Guest
    TO JE DEFINITIVNO NAJLUĐE MJESTO U OKOLICI EKIPA JE SUPER PIVA JE JEFTINA SAMO BI TREBALO SVAKU SUBOTU BITI OTVORENO I ODRZAVATI KONCERTE.POZDRAV MATI!

sit
    Guest
    a kam srat?v kuruzu?!

Križ.
    Guest
    Gledano sa aspekta puke morbidnosti i asinkrone pomaknutosti garaža kao takvih, možemo govoriti o specifičnom fenomenu varijabilnosti u socijalnoj domeni mladih u Vrbovcu.Pojavom odgovarajučeg prostora i jeftinih hmeljarskih proizvoda možemo govoriti ne samo o bitku nego o pojavi samog tu-bitka na ovim prostorima još nepoznatog do sada.latentna agorafobija u početnom obliku još je ... ××××ga moram ić )

govnar
    Guest
    Ja mislim da je najbolje da se svi napijemo dobro i onda da se gađamo govnima.... slatkooo.. hahahaha

pomocni radnik
    Guest
    organiziraju se tecajevi za zidare, elektricare, plinere, vodoinstalatere, dimnjacare, obicne sljakere i ina druga deficitarna zanimanja u udruzi, svaki dan u garazama, pa ak netko ima volje nekaj naucit i pomoc, dobi pikovih narezaka, pljuga i kuhanog vina..

LIMA
    Guest
    Garaže RULES. Ak ima ko kaj protiv nek se javi upravi vodovoda. Dođite svi. Uvijek ima neš. )

Guest
    E, Križ. kak si dobro sročio te esejističke rečenice, ko bi reko da se i o garažama da neš tak naškrabat!!!!
    ...samo,ne kužim ono ASINKRONE,kaj to znači???????

ooopium
    Guest
    zakon su !!!!!!!!!!!!!!!!

ozy
    Guest
    kad bu opet neki koncert?????

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •