Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 108 od 108

Tema: Peugeot 307

  1. #101
    307
    Guest
    Kako možete uspoređivati 307 i Corolu. Pa ta Corola izgleda ko šlapa. A materijali u unutrašnjosti možda jesu bolje spojeni ali sigurno nisu ni kvalitetniji (na dodir itd...), a kamoli da je unutrašnjost Corole lijepša od 307-ice.

  2. #102
    mytbyte
    Guest
    307 zgleda ko bumbar na steroidima, pravi tenk, baš me zanima kak će napraviti WRC verziju, na kaj bu to sličilo... )

    Ma gle, ×××× materijale, činjenica jest da su u Corolli materijali ugodniji, mekaniji, barem meni, možda se tebi više sviđa tekstura armature u 307, meni ne, svejedno...alu umetke si naknadno stavim i...voila! Nije sve tako crno...hehe... )

  3. #103
    mytbyte
    Guest
    Yo, Psy, jesi li to ti jučer izlazio iz Prisavlja na Savsku u TS-u...dosta prosijeda glava...???

  4. #104
    B.S. gost
    Guest
    Već godinu dana vozim 307 1.6 110 ks s klimom , prešao 26.000 km i do sada se motor pokazao dobrim osim mjenjača koji zapinje u rikverc.U usporedbi s drugim vozilima te klase mislim da nije ništa bolji niti lošiji, ovisi što se od njega očekuje , a o ukusima i ljepoti drugo je pitanje. Mislim da Corolla ima premali prtljažnik.

  5. #105
    psy307 / TS
    Guest
    Glava nije sijeda a ja zivim u Dubrovniku
    Inace o dizajnu 307ice se nemoze raspravljati, neki ga obozavaju, neki ne, ali sto vise vozim Corollu to sam vise SIGURAN u jedno: Corolla je nevjerovatno uvjerljiviji i kvalitetniji automobil!

  6. #106
    mytbyte
    Guest
    Psy,

    šala...nije baš da se TS-ice mogu vidjeti posvuda... )

  7. #107
    šofer
    Guest
    majbajt ti nešto jako pljuješ po ostalima, pego, fiat, samo je toyota dobra, da se nisi malo za×××× sa tom corolicom, nebi te trebalo to dirati što drugi misle, ovako se samo zakapaš u vlastita govna. Priznaj zajeb bit će ti lakše.

  8. #108
    307
    Guest
    ma ta corola je ko i svi ostali japanci, jednostavno bezlična. ja si tu ne mogu pomoći. kad sam je išao provozati kod kupovine auta ništa ko da se u golfu vozim. taj auto ne pobuđuje ama baš nikakve emocije, to je moje mišljenje. i zaboli me tko što vozi. ja sam sa svojim 307 skroz zadovoljan.

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •