Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 108

Tema: Peugeot 307

  1. #26
    DKW
    Guest
    Dečki, novine, ××××te im majku...
    Trust me

  2. #27
    cuore sportivo
    Guest
    doc ,imat ces ti manje problema s bravom ,nego sta svi ovi imaju s tim pezoima,a sta je najjadnije jos su kupili nove,a zajebavaju svih koji ih imaju,bar od mojih frendova,to su njezni auti,puni jeftine opreme

  3. #28
    doc
    Guest
    pa ako ne nazvou kroz tjedan-dva, o ovome cete sigurno citat u auto-klubu!

  4. #29
    doc
    Guest
    cuore, da imam takvih problema s Bravom, brzo bi ga prodao i odustao od Fiata za sva vremena. A zamisli, čak sam i ja u jednom trenutku razmilsljao u kupnji rabljenig 206. Ali čim su poćeli kvarovai sam odsutao, a i mjenjač je jedan od najgorih koji sam probao. Ovaj novi barem ima garanciju, pa mozda sta i poprave od toga, ali ja bi kupovao 2,3 godine star.

  5. #30
    DKW
    Guest
    Cuore, šta ih jebu 206 i 307 ili svi novi Pežoji? (doduše to je uglavnom sve)
    Opa! Dakle: počelo je smrdit! Loš glas kao s Fiatom! pa ti kasnije radi Rolls Royce, ali kad krene loš glas, Dovigiorno! Minusi, gubici, koma!
    Možda ona ideja o biciklu i nije tako loša...

  6. #31
    cuore sportivo
    Guest
    ja od svih fiata koje sam imao,i koje jos imam nikad vecega kvara nisam imao,uglavnom uvjek samo zajebancije sa zaruljama,struja,ali masina radi ko urica na svakome,e da jedan bravo 1.6 mi je zaribao,ali to je bila nasa krivica

  7. #32
    cuore sportivo
    Guest
    jedan tip je imao(nema vise pezo)307 HDI 90 i dva puta je ostao na putu,auto mrtav,nesto centralina je zajebavala, a ovaj drugi lik ima 307 1.6 i zajebava ga sve,mjenjac zapinje,lupa nest zadnji kraj,pregorile rucice zmigavaca...

  8. #33
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, čini se da još ima sporta u starim kostima! Pusti tog HDI puža i uzmi nekaj brže. Sekunde su bitne ma kako se vlasnici sporijih trudili objasniti da to nije tako. Taj Peugeot ima 12.5 do sto. Duuuuugih 12.5. I to naravno ako izvučeš maksimum iz njega, ne treba to zaboraviti! Ja imam 8.5 (desetinka simo tamo zbog starosti i kilometara naravno), ali naravno da ga ne šarafim na svakom startu. Često i ubrzavam i za tih dugih 12, 13 sekundi. Ali to je kod mene s pola gasa, a Peugeotu u toj situacii vadiš dušu. Znači u normalnoj vožnji će tebi trebati i 15-tak pa i više sekundi do sto jer vjerojatno nećeš imati srca gaziti ga non stop ko stoku! Ubodi rađe 156 2.4 jtd s deklariranih 9.5 i eto male potrošnje i ubrzanja na nivou 3 tvoja prethodna auta. Ili zaboravi dizel uopće, ako benga nije frka i ubodi neku rasnu pilu!
    Pozdrav!

  9. #34
    cuore sportivo
    Guest
    evo meni dizel lancia ima 9.5 do 100,bar pise,a i vozio sam je jucer max 217km/h, ful je zakon,a potrosnja samo nekih 8 l, jest da nema do benzinca,ali nije lose za diesela,bolje ide nego stilo 1.8

  10. #35
    >OSIJEK<
    Guest
    Cuore,tocno je to sto kazes.Ja trenutno vozim treceg FIAT-a i stvarno nisam nikada imao problema sa njima.Pod tim mislim da me niti jedan nije ostavio na cesti.FIAT-i,barem oni stariji znaju sekirati sa sitnicama,lampice se neobjasnjivo pale,nekad nesto klepece,ali nisam od nikog cuo da im mehanika zakazuje.Sto se toga tice jako su pouzdani.Ja imam novi Punto i u ovih godinu i pol osim jedne H7 zarulje nisam imao niti jedan problem.Zao mi je ovo sto cujem za nove Peugeote,ali sam uvjeren da ce to Peugeot rjesiti.Stvarno bi bilo steta za tako lijep auto da neuspije na trzistu.

  11. #36
    DKW
    Guest
    Jest, valja razmisliti.
    Hvala, momci.
    Ima još kanti svakakvih za birat (15.000 EUR), pa bumo vidli.

  12. #37
    mytbyte
    Guest
    Cuore sportivo,

    sve je življe od Stila 1.8... )
    Bez uvrede, jedini "normalan" Stilo je Abarth...

  13. #38
    Calibra Zender
    Guest
    Lega, eto i mene u gradu na Dravi!
    Pozdrav!

  14. #39
    seyzmo
    Guest
    a ni Abarth nije bas nesto.
    sram ih bilo, uzeti to "sveto" ime za...

    necu komentirati

  15. #40
    >OSIJEK<
    Guest
    Pozdrav legi Zenderu,jel to faks poceo pa si se vratio?

  16. #41
    Calibra Zender
    Guest
    Lega, sutra ujutro idem na megdan iz računovodstva! Počeli rokovi pa eto i mene u Osijeku!

  17. #42
    psy307
    Guest
    Je, zvali su me na "nadogradnju softwera", ima vec mjesec i nesto kako je bio ali eto ja sam se rijesio skoro SMRTONOSNE 307-ice i sada uzimam Corollu TS!
    Nadam se da cu s njim pozivjeti!

  18. #43
    mytbyte
    Guest
    Psy307,

    kad dobiješ TS-icu, pozovi na rundu, da usporedim sa svojom "običnjačom" )

    Vjerojatno good choice...jesi je vozio, Corollu TS???

  19. #44
    rale
    Guest
    Mytbyte

    sad mi je tek u ruke dosao auto klub(413) sa hard testom corolle


    pise 0-100 12.24 izmjereno...dost slabo za 110ks


    kak to tebi zgleda na tvom autu?mozda ovaj jos nije razraden?kolko si presao km?

  20. #45
    PEUGEOT 206 1.6 16V
    Guest
    Gledajte vozim auto stane sve blokira mislim si kaj sad nova 206 - ica stara 6 mje. ali ugasi se moror kad ga drzim na malo vecem broju okretaja i to traje.. Prvo rijetko u mjesec jedamput pa tjedno jedamput... auto na servisu 1,2,3 put sve u redu navodno nesto sa strujom auto stoji na servisu 2 mje. nezanase kaje --- vele ne valja nesto s bravom kodom ... ali moj susjed se sjetio koji inace cijeli zivot vozi peugeote i priupitao ---- di tocim gorivo.... razmislio i reko vadi auto van sa servisa daj ga meni u garazu... ja si mislim kaj mi bude penzic kaj pa vozi stari 305 peugeot !!! covjek je izvadio bumpu za gotivo a u njoj taloga, sodra, mulja normalno pumpa je bila zastopana nije davala dovoljno goriva i auto pri vecoj potrosnji jedostavno se ugasi TKO BI SE TOGA SJETIO....na ::::::::::::: PRETICEM SLEPER na magistrali to je bilo prvi put da mi se auto ugasio u voznji !!! I u sred preticanja auto se ugasi ... SOK i plati ovom i plati onom auto ide sa servisa vec na prvom preticanju se gasi ... p ase ti snalazi na raskscima ili na autoputu ... a posao mi je takve prirode da sam stalno u autu tj. u pokretu.....

  21. #46
    mytbyte
    Guest
    Rale,

    Tvorničko je mjerenje 10,2 do 100...ne znam kak su u Autoklubu to izračunali, ali i sami su priznali da uvjeti nisu bili idealni...

    Moja ima 5000 km, i imao sam par snažnih startova s njom sa semafora do max 70 kmh, ali nisam je još pravo ganjao do sto, onak, da 100 postignem što brže mogu..prva brzina je dosta kratka, treba dosta rano ići u drugu...mislim da uz pravovremeno šaltanje može ići oko 10 s do 100...najviše sam je tjerao 170 po brzinomjeru, s tri bicikla na nosaču na guzici i dva putnika, čak i tada sam osjetio da može i brže, pa mi niti onih 182 kmh max brzine iz mjerenja Autoblica isto nije jasno...

    treba vidjeti mjerenja koje rade talijani u časopisu Automobilismo ili Gente Motori...mislim da je to relevantnije od Autoklubovih mjerenja...
    probat ću i sam nešto čim nađem vremena i dovoljno dug ravan dio gdje nema murje itd... )

    Inače, priča Stazić u novom broju da mu se dogodio neki kvar s Toyotom (valjda hard-testnom Corollom ) zbog kojeg se motor prešaltao u safe mode (max 2000 do 3000 okretaja) pa se morao uz cukanje sporo voziti 30 km do Dubrovnika da serviseri resetiraju komp...u manualu piše da, ako se žuta lampica kvara upali, to POD BROJEM JEDAN znači da je rezervoar ostao SKORO suh...Staziću, Staziću... )

  22. #47
    AUTOMAN
    Guest
    Na stranici http://www.swr.de/rasthaus/archiv/2002/05/25/vergleich.html

    gdje je usporedni test Toyota Corolla 1,6 VVT-i i Honda Civic 1,6 i dio teksta ide ovako:

    Toyota Corolla echte186 Kilometer pro Stunde bei angezeigten 190 km/h, der Honda Civic erreicht ebenfalls echte 186 Kilometer pro Stunde bei allerdings angezeigten 196 km/h.

    Na stranici mozete naci I ostale usporedne testove npr Fiat Stilo 1,6 16v vrs Opel Astra 1,6 16 v, Alfa 147 1,6 vrs Seat Leon , Peugeot 307 i ostala banda

    Uglavnom svi odstupaju od deklarirane brzine.

  23. #48
    AUTOMAN
    Guest
    ISPRAVAK!!!

    Adresa je http://www.swr.de/rasthaus/autovergleichstest/index.html

    Sorry

  24. #49
    mytbyte
    Guest
    Da, zanimljivo...

    Talijani su za Corollu D4-D od 110 KS (dakle dizel) izmjerili da ubrzava za 9.9 do sto, a Toyota navodi 10.9, krajnja brzina 190 kmh, dok Toyota kaže 185 kmh...

  25. #50
    psy307
    Guest
    Da, vozio sam TS i nije mi bas jasno zasto su u Auto Blicu napisali da je ljena ispod 6000 okretaja, nije nimalo lijena samo nema ludih izljeva snage KAO na 6000 gdje doslovno poludi! Inace ono koliko sam ga vozio auto je fenomenalan! Snazan, udoban, ima nesto u tome da je Corolla najprodavaniji auto svih vremena!
    Samo da se ne pocne i on gasiti i eto srece)

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •