Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: Peugeot 307

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    psy307
    Guest
    Ljudi, ovo je za sve one koji hvale francuze i Peugeot:
    Kupio sam Peugeit 307 i nakon mjesec dana je stao ko ukopan na semaforu, vrisnula elektronika, ok, odvezli smo ga na servis u Auto Maksimir i nakon dva dana su me zvali da je popravljen, sve besplatno, spada pod garanciju. I tako dodem ja po svoj auto godine i idem doma iz Zagreba autocestom, ljepo stisnem gas ubrzam na 100, 120, 130, kad na 140: SE ZAGASIO!!!!!! Usred voaznje, iz cistog mira! Mozete li zamisliti kako je obuzdati auto koji je poptuno mrtav i stati!!!!! Auto je proveo od tada jos 6 mjeseci po servisima i nikako ne mogu otkriti zasto ponekad stane! Pa neka DOBRO razmisle svi ti poklonici francuza i svi koji planiraju to postati DA LI VAM VAS ZIVOT ISTA ZNACI?

  2. #2
    lastan
    Guest
    Moje saučešće... ali jedna lasta ne čini proljeće.
    Više sreće drugi put.

  3. #3
    lastan
    Guest
    Zar ti ne bi trebali dati drugi auto ako je auto pod garancijom, a na popravku preko xy dana - u tvom slučaju 6 mjeseci

  4. #4
    mytbyte
    Guest
    Sestri od frenda je otišo ležaj radilice na Peugeotu 206, morala je platiti popravak, ipak joj je bila istekla garancija...

  5. #5
    m3
    Guest
    To se dogadja kod svakog proizvodjaca. Svaki model ima crne serije koje su jednostavno krivo slozene u tvornici i onda svi misle da je zbog jednog auta cijela kompanija takva. Mom prijatelju npr. na novoj alfi 156 riknio motor na 50000 km. Jednom drugom je na novom mercedesu s500 riknio aktivni ovjes. A ni alfa ni mercedes nisu ××××××..

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    m3,

    auto s 50000 km nije baš ispod čekića, može se desiti svašta, pogotovo ako je loše vožen u lošim uvjetima...point originalnog posta je, čini mi se, taj da se sasvim novom autu ne smiju događati takve stvari, može nakon godinu, dvije...al tak je to s elektronikom, srećom, obično rikne odmah na početku, pod garancijom, kasnije kad rikava to je od vožnje, truckanja etc.

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •