Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Škoda Fabia WRC

  1. #1
    VR6
    Guest
    Trebala bi 2003 na rally scenu.

    Uz to, Skoda bi trebala izdati Fabiu RS, predvidja se 4x4 i Turbo motor.


  2. #2
    Fanatik
    Guest
    Fabia RS bi po ovome tvome trebala biti j.. dobar auto s turbakom i 4x4. Česi su jako pedantni što se tiče izrade, pa ne sumnjam da će to biti sjajan i kvalitetan auto. Moja octavia RS, je u svakom slučaju vrhunski auto za te pare!

  3. #3
    Club Italia
    Guest
    fora maketa

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    da..slika mi izgleda kao nesto sto izvadis iz Kinder-jajeta.

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Možda ima odispod i onu gumicu kad se zaletiš s prednjim dijelom u zid pa se odbije natrag preko krova! To je bilo često u Kinder jajima! )

  6. #6
    seyzmo
    Guest
    ) ) )
    otkud si ovo izvadio. svaka caaaaaaast.

  7. #7
    Vozim je
    Guest
    Dobra je Fabija, provjereno

  8. #8
    Francuz
    Guest
    VR6,gdje si u zadnje vrijeme na rally stranicama??Što se tiče Fabije WRC vjerujem da će biti uspješnija od Octavije.Savjetrebaci se ti u fanove 206-ice WRC,pa nećeš razbijati glavu i frustrirati se beznadnim slučajevima!

  9. #9
    VR6
    Guest
    "VR6,gdje si u zadnje vrijeme na rally stranicama??"
    Tamo samo ponekad naletim...

    "prebaci se ti u fanove 206-ice WRC"
    Ne navijam ja ni za jednu ekipu u rally, samo ga pratim, iako mozda malo preferiram Subaru.

    A jedna informacija sto se tice 206-ice WRC, izgleda ona nece jos biti dugo u rally-u, jel Peugeot radi na razvoju 307 WRC.

  10. #10
    seyzmo
    Guest
    nije vise u razvoju, sad je u testiranju.

  11. #11
    Club Italia
    Guest
    307wrc??? kako da su se odlučili na veći auto, zar nije za rally bolji auto manjih dimenzija??

  12. #12
    Francuz
    Guest
    Točno, 307 WRC je na putu,no po tvojima početnim javljanjima u rally-forumu i te kako je vidljivo da si fan Subarua.Ni meni Peugeot ne daje kruh,ali ga najviše simpatiziram.Usput,daj malo promijeni način pisanja(red citata-odgovor,red citata- odgovor 5 km)Sva su naša mišljenja osobna i prema tome vrlo subjektivna...Osim njemačkih mjerenja šublerom i decibel-metrom, što je u domeni objektivizma.

Slične teme

  1. Škoda Fabia RS
    By _Stevo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 154
    Posljednji post: 09-02-2004, 16:42
  2. Škoda Fabia WRC
    By Lancia fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 08-03-2003, 03:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •