Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Opel Corsa Ri

  1. #1
    Corsa Ri
    Guest
    Dobra vecer ! Vlasnik sam Corse stare jednu godinu, nakon 4 mj. pojavila se greska na elektronici, kontrolna lampica blokade motora se bez razloga zna ponekad aktivirat i onemogucit paljenje auta,u ovla.servisu kazu da gresku nezna opel ispravit i "whatever" i tako nije neka greska. Ima li jos tko takvih problema i mozda rijesenje.

  2. #2
    Dino
    Guest
    Ja nemam taj problem, meni kod startanja motora (astra-Y17DT) dugo gori lampica ulja. Kao i vama u servisu tvrde da to nije greška i da to ne znaju popraviti. Ili vozi, dok vozi, a onda kupi drugi auto.

  3. #3
    Opel N Joy
    Guest
    Nas "zadovoljnih" Opelom se prilično skupilo. Kao i vi, i ja sam se naslušao raznih izmotavanja. Na kraju sam iscijedio iskreno priznanje: OPELova vozila koja k nama dolaze su kvalitete. Zato apeliram na sve koji misle kupiti Opelovo vozilo u Hrvatskoj, neka to ne čine. Neka pokušaju barem u SLO; jer njihovo se tržište smatra "zahtjevnijim".

    A i tebi preporučam da na servis odeš u SLO ili u Italiju (to ti i nije tako daleko); baš me zanima što bi oni rekli. Ako ti nije istekla Opel Assistance kartica, napravi se bedasta, odi u ITA, zadihana i uzbuđena u servis, i reci što ti se to odjednom događa. )

  4. #4
    Opel N JOy
    Guest
    Sorry, sad tek vidim da možda i nisi Ž, ne znam kak mi se to učinilo. Nema veze i tak sam sinoć bio malo pod čokom pa mi se danas malo priviđa.

  5. #5
    širokobriježanin
    Guest
    Bili ste vi pod nečim žešćim, odgovarate mu, a pitanje je postavio prije godinu i 3 mjeseca!
    Tko zna gdje je sad tip i ima li uopće dotičnu corsu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  6. #6
    Biciklist
    Guest

    koji idioti !!!!!!!!!!
    STRAŠNO

  7. #7
    itd
    Guest
    Svašta, stvarno svašta!

  8. #8
    neo_ri
    Guest
    Dobar dan, imam opel corsu C 01. godiste, nakon 6 mjeseci javio se također problem paljenja lampice i nemogucnost startanja auta, tek nakon 3 do 5 puta. Obratih se ovlastenom servisu gdje su prvo rekli da je to normalno ali na moje inzistiranje rekli su da ce provjeriti. Nesto su napravili spojivsi modul na auto i vidi vraga sve je bilo ok puna dva dana, a zatim opet ispocetka, i to je trajalo jedno popodne i nestale sve kontrolne lampice. Otidem opet do servisa a oni bi opet nesto pokusavali ali ni sami neznaju sto. Na savjet poznanika otisao sam u slo Opel Tavcar servis gdje su rekli da se zna za taj problem da opel nije to jos rijesio " valjda auto ima premalo RAM memorije ". Nakon par mjeseci nazvali me iz slo servisa da je dosla zakrpa za taj problem i da dopeljem auto i to su rijesili, tako da sa tim vise nemam problema. Jucer se javio novi problem u voznji se jednostavno iskljucila komandna tabla svi indikatori su se spustili na nulu ( benzin, temp. brzinomjer, contagiri, osvjetljenje, kilometri) te žmigavci nisu reagirali, sada je mozda kakav virus ili slabo napajanje ili bed sectori hdd. Ako netko ima slican problem neka please kaze ima li tu spasa.
    Pozdrav

  9. #9
    daco
    Guest
    izgorio osigurač!

Slične teme

  1. Opel Corsa GSI 1,8 16V
    By rossi46 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-02-2004, 08:55
  2. Opel Corsa 1.7 D
    By durdubak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-06-2003, 14:47
  3. Opel Corsa 1,0 12v
    By Maca in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-09-2002, 21:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •