Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: tko gostuje na kaj su jeli nasi stari

muha
    Guest
    da li netko mozda zna???

razocarana
    Guest
    Znam ja: Gustafi, Latino i Najbolji hrvatski tamburaši tj. Zlatni dukati!!!!!! Svake godine sve "bolje i bolje"

cereal_killer
    Guest
    baš me zanima koliko bude ljudi bilo ove godine.

stinky
    Guest
    bit će upola manje više ljudi našeg godišta.a starca će biti ko u priči! bit će dobro kad će svirati gustafi a dok će ovi drugi ja ću doma spavati!

cereal_killer
    Guest
    ja si razmišljam jel da idem ili ne uopće.

*.*
    Guest
    u petak su gustafi,a u subotu soulfingersi (u šatoru),a na pozornici su latino i dukati

stinky
    Guest
    svi idemo na gustafe!!!!!!!!! bit će L---U---D---O!!!!!!!!!!!!!

Fly
    Guest
    Gosti su ove godine katastrofa iako ni prošle nisu bili nešto,ali stvarno svake godine je sve gore i gore,no nadam se da će i ove godine u sama biti ona grupa Kings jer će drugačije stvarno biti grozno! Naravno starcima će biti jako zabavno,a nama mladima????

stinky
    Guest
    odmah ćemo se pokopati eto šta! a šta ćeš,takav je život!? ali ipak ....na redu je da se i starci zabave! ali to im dopuštamo samo ove god. a ako će dopeljati neke seljobere i sljedeće god. onda......onda ćemo demolirati cijeli ××××ni starački vrbovec!
    hoćemo kings-e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) ) ) ) ) )

Fly
    Guest
    Da hoćemo KINGSE,obećali su da se vidimo i ove godine!!!
    Kingsi su zakon!!!!!!!!!!!!!!!!
    )

447
    Guest
    kad je uopće to(tj.kaj su jeli naši stari)????????????????????

stinky
    Guest
    to su za sad osim nove god. tri najluđa dana u gradu! to je fešta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fly
    Guest
    6.,7.,i 8.09.2002.

Fly
    Guest
    Da tri najluđa dana uz uvjet da nismo ni na jednom od tri šugava koncerta nego u Jazavcu ili lutamo okolo,zar ne???

stinky
    Guest
    kaj bu to 6.,7.,8.,........????????. neeeeeeeeeeeee!sad mi još samo fali da ujutro idem u školu pa zadnji dan budem smjela samo do 3 h!!!!! neeeeeeeeeeeeee...

stinky
    Guest
    da,da!!!!!!!!!!! jazavac će biti pun komada!!!!!!!!!!!!! to beba!!!!!!!!!!!!! jej.

Fly
    Guest
    Da pametno su se sjetili,točno vikend prije škole,no pusti to glavno da se mi i u Jazavcu dobro zabavimo,ako već ne možemo na nikavim dobrim koncertima!!!! Jazavac će biti prepun (pretpostavljam)!!!!Fešta!!!!!!!!!

stinky
    Guest
    to se zove život!!!!!!!!! a ako ne bu dobro u jazavcu uvijek možemo ići ana ××××ni veliki vrtuljak!!!!!!!!!! tj. "ringišpilj!"

Fly
    Guest
    Istina,a i dobro je švrljati po centru jer je onda i u centru gužva,no vjerujem da će nama mladima ipak Jazavac biti glavno odredište ta tri dana!!! No ljudi koji organiziraju ove koncerte neka malo mućnu glavom i dovedu malo modernije grupe,a ne Gustafe(kao prvo ništa ih ne razumijem,a to su Kaj su jeli naši stari i oni nama dovode dalmatince!),Latino(???),Najbolji Hrvatski Tamburaši (zabava za starce!!!)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stinky
    Guest
    ma daj,to ti je zabava za one na samrti! čak su se i moji starci zgražavali na latina i gustafe a tmburaši uvijek prođu kod njih! a zna se da si i da možemo priuštiti moderniju grupu,kladim se da ne bi došli u naš malu rupčagu! pa kad si čula da je ikad recimo matrix došao u neku selendru!

stinky
    Guest
    došli bi oni samo za veeeeliku lovu!

Fly
    Guest
    Pa da naši organizatori daju veliku lovu došao bi bilo tko u našu malu rupčagu no nema para!!!

Roger Moore
    Guest
    MATRIX??? Koji ste vi kreteni!! Tko uopće sluša MATRIX? Stinky je totalni kreten!! MATRIX?? Pa vi niste normalni!! MATRIX??

cereal_killer
    Guest
    ma ove godine će svi pobjeći u jazavac,alabamu,tak da na kraju neće biti nigdje mjesta.u ××××× i sa svim. ××××NI VRBOVEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dusko lokin
    Guest
    joooj.. deca, pa vi me sve vise iznenaðujete kak ste mutavi..

Slične teme

1. Kaj su jeli nasi stari....
    By mim in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-01-2015, 17:50
  2. kaj su jeli naši stari?
    By :-D in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 26-08-2009, 09:16
  3. kaj su jeli nasi stari-2008..
    By mala.... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 65