Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Honda pitanje¨!

  1. #1
    KAM&
    Guest
    Imam Hondu civic 1.4 is i htjeo bi staviti alu felge i šire gume.Sada su stavljene serijske 175/70/13.Kolika širina i colaža bi mi najviše pasala a da se ovjes ne trpi, i jos nesto proširivač špura kolko je to pametno ugrađivat i koju velicinu
    :URL=null:null:/URL:

  2. #2
    Yokosuka/
    Guest
    ..bez ikakvog problema možeš staviti dimenziju 195 50 15, pogledaj malo bolje oko sebe pa ćeš vidjeti da večina vozi upravo na toj dimenziji...

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    195/50 R15 se i meni nekako čini najbolji i najveći mogući izbor. Ako sam dobro računao, tvoj sadašnji promjer kotača je 57.52 cm, a promjer kotača u navedenoj dimenziji bio bi 57.6 cm. Dakle, gotovo identično. Jedino ne znam kolika je razlika u težini felgi. Pošto stavljaš aluminijske vjerujem da je težina u najmanju ruku tu negdje s obzirom na 2 cola više i lakši materijal. Ako sam nešto fulao, slobodno me ispravite.

  4. #4
    KAM&
    Guest
    Fala decki jos da neko nes kaže o proširivaču špura iliti distancama i ja sretan

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Ne znam koji model Civica imaš, ali mislim da bi ti bilo najbolje pričekati Schumijev odgovor budući da on ima isto Hondu Civic (mislim da je baš 1.4 ili 1.6, nisam siguran).
    Njegova je super sređena, pa se isplati pričekati da se javi.

  6. #6
    Calibra 7ender
    Guest
    Forum me kaaaaaaaaaaaara )

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Ma nisu ti potrebni proširivači špura. Stavi kvalitetniju gumu poput Good Year Eagle F1 i eventualno, ali eventualno kraće opruge. A ako si baš ekstreman onda još i proširi trag kotača mada ti je i bez toga dosta.

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    e girari pitanje za tebe kad smo vec kod honde. dal znas mozda h. petrovica?? on studira pravo isto sad ce 4 godinu mislim. iz ivanica je. imo je hondu civic ok sredjenu(alu felge,remus) al se spuco.

  9. #9
    Type R
    Guest
    Evo upravo na moj stari Civic stavih 185/60 R14 sa alu felgama.
    U tvom slučaju savršeno ti pašu:
    185/60 R14
    195/50 R15 -
    Ukupni dijametar kotača s gumom će ti ostati gotovo potpuno isti.

  10. #10
    KAM&
    Guest
    U knjižici mi piše da na 15 cola stavljam 195/55 ali može bit da se varam pošto mi je knjižica na talijanskom,usput znate mozda di bi mogo nabavit knjizicu na hr.

  11. #11
    celica
    Guest
    može teoretski i ova 215/45/17.ima jedan freak u zg,al neće mu dugo ovjes.bez beda 195/50/15

Slične teme

  1. Honda FR-V
    By GT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 07-07-2004, 15:23
  2. Honda CRX
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 120
    Posljednji post: 23-05-2004, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •