Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: LAW - OPET PROBLEMI!!!

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Forum Ponuda-potražnja, topic calibra zender

    Neki papak je otvorio ovaj topic pod mojim registriranim nickom i ubacio sliku neke polugole koke. Ali nije problem u koki nego u tome kaj se opet netko probija kao i prije i radi pomutnju! Daj to malo pregledaj pa sredi stvar. Da se nije onaj seronja gastarbajter ponovno vratio. Jer se ponavljaju ×××××× s postovima pod za sada samo mojim nickom.

    A sva potencijalna vrijeđanja pod "mojim" nickom uzimajte sa rezervom jer ih ja 100% neću pisati.

    Unaprijed hvala!

    p.s. ako je probijena kojim slučajem lozinka, javi da promijenim nick!

  2. #2
    Serbia GTi
    Guest
    Probaj ti odmah da promenis nick.
    Ne znam kako bi te taj lik drugacije "provalio".
    BTW, je l` bilo nekog efekta nakon one prve teme "LAW!!!"?

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Ma nije bilo nikakvih promjena.
    A bio se prije par mjeseci neki gastarbajterski luzer ubacio pod mojim i Girrarijevim nickom i srao po svima i vrijeđao pa je jedno vrijeme bilo dosta problema na forumu. A sad vidim da je opet otvoren topic koji JA NISAM otvorio. Dakle, opet problemi.
    Zato molim da se to ispravi da se može i dalje normalno komunicirati. A i da promjenim nick i kažem eto sad sam pod ovim nickom opet nemam garancije da kreten neće isfuravati i novi nick. Problem su rupe u sustavu koje Law mora srediti.

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Forum Ponuda-potražnja je krcat to××××ma s "mojim" potpisom, a koje NISAM otvorio. Neko kopile opet tjera bolesnu zahebanciju!

    Girrari, ima i jedan topic tamo otvoren pod tvojim nickom. Jel "tvoj" ili nije?

    A i pojavilo se podosta postova od Alfe×××, a koji nisu baš u njegovom stilu. Neka psovanja na debelo i široko i razne gluposti u postovima. Do sada nije na taj način komunicirao pa je i to malo čudno.

    Da zaključim, neko kopile se ubacuje pod mojim nickom i pitaj Boga čijim još!

    LAW POBOGU SREDI PROBLEM!

  5. #5
    VR6
    Guest
    Law je na odmoru...

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    sta ga ne mijenja order?))))

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Calibra, ne nije to moj post. Znaš da nisam takav idiot.

    Očito je netko uspio provaliti forum.
    Znate kak pišem pa zato budete prepoznali ako netko uleti.

    A ne vjerujem da je ono post od alfe××× (na prodaji) ili pak čovjek malo tjera zajebanciju.

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Nije ono ziher post od Alfe××× pod prodajom kao što ne vjerujem da su u forumu Alfa romeo postovi od tebe, Alfista i Alfe×××.
    Sredit će se stvar kad se Law vrati, a do tada ću postati što rijeđe i naravno bez i jedne uvrede.

  9. #9
    alfa099
    Guest
    Dođem, upalim komp i imam kaj vidjet!
    Mjenjam nick! Ili se ostavljam foruma dok se Dudo ne vrati!

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    Nema smisla mijenjati nickove. Treba pričekati Law i nova krpanja rupa.

  11. #11
    hacker
    Guest
    ljudi primite moje isprike,samo sam malo gledao sta znam,sorry svima,nece vise toga bit...,sutra idem na godisnji nema me dva tijedna,pozdrav svima,koliko god vas ima

  12. #12
    q10
    Guest
    Ja sam se malo zahebavao sa forumom.
    Neču viče obečajem!
    VW forever, LHM never!!!

  13. #13
    seyzmo
    Guest
    ko god zna neka malo scannira ip-ove ljudi koji se logiraju. Pa sve ce vam biti jasno.

    hakeri... smjesno

  14. #14
    Calibra Zender
    Guest
    Seyzmo, kak vidjeti IP-eve? Bilo bi mi drago da vidim koji to papci ×××× pod kvazi nickovima.

  15. #15
    seyzmo
    Guest
    eh.. osnove unixa.
    telnet, ftp i slicno, ako ti to ista znaci reci, ako ne da ne duzim.
    Treba(s) se logirati ... hm ... sa drugog servera, recimo to tako (iako nije istina) i to vrlo oprezno (ako ne znas sto radis, vidiauto.com ce biti jako ljut) )

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest
    Telnet i ftp ring a bell, ali nedovoljno. Detalje, ako ti se da, na nino_cro@yahoo.com. Thanx!

Slične teme

  1. PROBLEMI SA ZVUKOM
    By HELIX.D in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-12-2005, 16:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •