Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: LAW - OPET PROBLEMI!!!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Forum Ponuda-potražnja, topic calibra zender

    Neki papak je otvorio ovaj topic pod mojim registriranim nickom i ubacio sliku neke polugole koke. Ali nije problem u koki nego u tome kaj se opet netko probija kao i prije i radi pomutnju! Daj to malo pregledaj pa sredi stvar. Da se nije onaj seronja gastarbajter ponovno vratio. Jer se ponavljaju ×××××× s postovima pod za sada samo mojim nickom.

    A sva potencijalna vrijeđanja pod "mojim" nickom uzimajte sa rezervom jer ih ja 100% neću pisati.

    Unaprijed hvala!

    p.s. ako je probijena kojim slučajem lozinka, javi da promijenim nick!

  2. #2
    Serbia GTi
    Guest
    Probaj ti odmah da promenis nick.
    Ne znam kako bi te taj lik drugacije "provalio".
    BTW, je l` bilo nekog efekta nakon one prve teme "LAW!!!"?

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Ma nije bilo nikakvih promjena.
    A bio se prije par mjeseci neki gastarbajterski luzer ubacio pod mojim i Girrarijevim nickom i srao po svima i vrijeđao pa je jedno vrijeme bilo dosta problema na forumu. A sad vidim da je opet otvoren topic koji JA NISAM otvorio. Dakle, opet problemi.
    Zato molim da se to ispravi da se može i dalje normalno komunicirati. A i da promjenim nick i kažem eto sad sam pod ovim nickom opet nemam garancije da kreten neće isfuravati i novi nick. Problem su rupe u sustavu koje Law mora srediti.

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Forum Ponuda-potražnja je krcat to××××ma s "mojim" potpisom, a koje NISAM otvorio. Neko kopile opet tjera bolesnu zahebanciju!

    Girrari, ima i jedan topic tamo otvoren pod tvojim nickom. Jel "tvoj" ili nije?

    A i pojavilo se podosta postova od Alfe×××, a koji nisu baš u njegovom stilu. Neka psovanja na debelo i široko i razne gluposti u postovima. Do sada nije na taj način komunicirao pa je i to malo čudno.

    Da zaključim, neko kopile se ubacuje pod mojim nickom i pitaj Boga čijim još!

    LAW POBOGU SREDI PROBLEM!

  5. #5
    VR6
    Guest
    Law je na odmoru...

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    sta ga ne mijenja order?))))

Slične teme

  1. PROBLEMI SA ZVUKOM
    By HELIX.D in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-12-2005, 16:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •