Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: FIAT Punto HGT 3p

  1. #1
    MEHO
    Guest
    Cijena EUR 10.500
    GODISTE 3/2000
    kilometraza 183000 KM
    Gorivo Benzin
    PS/kW 133KS
    Boja Plava

  2. #2
    ZABORAVIH OPREMU
    Guest
    ABS, Klima uredjaj, Zracni jastuk...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Stari bez uvrede, ali za taj auto ti nitko ne bu dal te novce. 183 000 km u 3 godine???? To je prek 60 000 godišnje. Ak dobiš 9000 €, budi jako, jako sretan.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    SERVIS
    Guest
    Girrari, ti nemaš očito pojima o automobilima!.Kaj si se raspalil oko tih kilometara,pa to nije ništa strašno ako je redovito vršil zamjenu ulja i ako ga hladnoga nije pržil.Konačno netko ko prizna stvarne kilometre.Kaj bi auto moral imati 60000 km da bi valjal!?.Stari bez uvrede,ali ti nemaš pojima o autima;i konačno jedan auto koji se vozi normalno, a ne da je auto stari 10 godina i ima kao SAMO 100000km.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Slušaj me, ja nisam rekao da auto ne valja i da je govno. Sam vozim Punta i znam da je to jako solidno složen auto, u osnovi, nepoderive mehanike. Također, imam Alfu 164 sa 500 000 km i jako dobro znam koliko auto može izdržati ako se radi sve ono kaj si napisao (i još neke stvari).

    Ono kaj sam ja rekao je da u našem balkanskom okružju ne možeš prodavati FIAT-a sa 180 000 km za 10 000 €, pa bio to i HGT. Imam iskustva jer sam donedavno pokušavao prodati svoju Alfu (bio sam smanjio kilometre na 280 000) i znam koliko se realno love može očekivati.

    Uostalom, boli me dupe, neka prodaje za koliko hoće, pa bu mu auto stajal 6 mj. dok ili ne spusti cijenu ili ne odustane od prodaje.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Slične teme

  1. FIAT - KOMA
    By Interceptor in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 20-10-2002, 17:58
  2. FIAT UNO TURBO I.E.
    By DUNDO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 10-10-2002, 14:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •