Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: ,odbojnici u boji karoserije

  1. #1
    Arsch
    Guest
    Od najosnovnijeg modela u gami startaju s odbojnicima u boji karoserije.Francuzi i Talijani traže da im se kupi skuplji model tek onda isporučuju serijski auto u potpino istoj boji.Dali ste vi protiv plastičnih odbojnika?

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Danas su skoro svi odbojnici plastični, pa i oni koji su u boji karoserije...ovisi od boje automobila da li mu stoje nelakirani (crni) odbojnici ili ne, činjenica je da se na njima ne vide ogrebotine onoliko koliko recimo na odbojnicima pofarbanim u srebrnu boju, ,ali pravilo je da su automobili dopadljiviji s branicima u boji karoserije, dakle ja glasam za njih, pogotovo ako je na mjestima na kojima je najvjerojatnije da će doći do ogrebotina postavljena gumena ili plastična lajska (obično kutevi branika)...

  3. #3
    Ja, Alenko
    Guest
    I ja sam za odbojnike u boji karoserije, ovi crni su samo na ogoljenim jeftinim modelima.

  4. #4
    Club Italia
    Guest
    najlipši su kromirani!! ) ) )

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Kad ću kupovati mali gradski auto, a to bi se moglo uskoro dogoditi tražit ću kao dodatnu opremu crni nelakirani branik (ako takav ne bude u ponudi).
    Na svom prvom autu sam mijenjao branike tri puta u jednoj godini (dva zadnja, jedan prednji). Kad se rascvate i raspe lakirani branik auto izgleda katastrofa, kad je crn, onda tako može i stajat za to i služi.

  6. #6
    Reg. Korisnik
    Guest
    Crni branik je prakticniji zbog ogrebotina ali je i mnogo ruzniji. Pogledaj samo Punto ili 206 sa crnim branicima!!!Bljak!!! Glasam za branike u boji karoserije jer auto izgleda puuuuuuuno bolje!

  7. #7
    doc
    Guest
    ××××s auto s crnim odbojnicima. Ja sad na bravu imam u boji, ali ima neke e crne lajsne po uglovima tak da nema straha od struganja po parkiranjima. A nisu ni lakirani odbojnici tako osjetljivi. U vecini slucajeva se ogrebotine daju ispolirat ili oprat razređivačem.

    A šta se tiče taljana i crnih odbojnika, jedini njihov auto danas koji se može kupit s crnim odbojinicma je Punto S oprema. A to je auto samo za siromasna trzista. Alfa i Lancia nemaju aute s crnim odbojnicima vec jako dugo.

Slične teme

  1. Učvrščivaći karoserije
    By OS-300 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-12-2002, 22:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •