Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Piranski dogadjaji

Zabrinut...
    Guest
    Забрин×××;т сам како вас Словенци `ладно карај×××;,а ви ×××;ол Европа па не реаг×××;јете.

Kuka
    Guest
    To je zato sto smo mi vama vjerni.
    Samo vas Srbe karamo, za ostalo nas nije briga.

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    Mi cemo uvjek ostati vjerni i davat cemo samo istocnim cirilicko/bizantskim istocnim susjedima po picki! Njih nam je slast tuci...Slovencima mozda i damo malo mora...jadni nista nemaju, ali moraju biti dobri...Srbadiji nikada!! Oni ce zavrsit karjeru u istocno-bizantskom blatu!

đšl
    Guest

hhhoo
    Guest

đilkoš
    Guest

ssssss
    Guest
    slovenci se stide hrvata kazu kud bas nas zapadose ka sujedi to su zatucani stocari.

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    Samo ti "SS" ili "CCCC" kakaj... cinjenica je da ste u blatu i to zivom blatu i da tonete...
    Sta se Slovenaca tice ti sa tim nemas nista. Neka se stide i neka budu zavidni na nase more (o kojem samo sanjaju).

Kako rekoh, dat cemo im malo, samo ako budu dobri...vama ostaje samo blato i to ZIVO. Tu cete zavrsiti karijeru....

daa
    Guest
    Grgo kakvo zivo blato kad ste vi uvijek ispod nas hehe Sto je babi milo u snu joj se snilo .Koliko ste zlobni Srbima Bog vam daje svakim danom . A nije mi poznato da u hercegonini postoji neko more.

dosao da vidim...
    Guest
    ...ko je ostao na forumu....

Samo Fred!! Razgovara sam sa sobom...

E, moj Frede...otkaci to, cuvaj mentalno zdravlje!

P.S. Bio sam na Jadranu, u okolici Zadra...na zalost nije bilo prilike da se sastanem sa MR. Pitagorom! Imao sam previse gostiju, frendova, i rodbine...Nadam se druge godine...

Hrvat iz Slovenije
    Guest

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •