Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Kako objasniti fenomen da je Opel po prodaji drugi u Hrv.?!?

  1. #26
    Dac
    Guest
    "Negdje je Calibra Zender izjavio kako su Lancie, thema i dedra promašaji"

    ma pametan je taj kalibričar...moja Thema iz '91 nema NIGDJE hrđe,a nek mi on nađe Vectru ili Kadu iz iste godine bez truleži
    osobno sam prema Opelima skroz ravnodušan,ali većina prijatelja i poznanika kažu da nisu oduševljeni.Uvijek ima iznimaka,ali kad mi čovjek koji ima Vectru B 1.6 16V kaže da nikad više neće kupiti Opela meni je dosta. ili dečko koji radi u Opelovom servisu kaže da je Calibra očaj i da isto tako nikad više...hm...

  2. #27
    Dac
    Guest
    ups,××××× mu brzinu i šefa koji tu dolazi,nisam ni skužio da je rasprava otišla na 2 strane

    bila je stari model,sad je sve sa novoga,da se toga naći

  3. #28
    Calibra Zender
    Guest
    Dac, kaj ti promašaje auto industrije mjeriš po hrđi?
    Da te podsjetim, Vectra je bila najprodavaniji auto srednje klase u Njemačkoj 96/97, a proizvodi se u svojoj 3. generaciji. A gdje je Thema? Odavno u ropotarnici povjesti. To je auto poput prve generacije Omege. Ne znam koji je gori iz današnjeg kuta gledanja.

  4. #29
    alfa099
    Guest
    Jedini gori auto od ... je ...! I ne bi ga nikag kupio. Ovo ljeto vidjeo sam mnogo... Pa kaj su ti ljudi ćoravi? Tako bacati lovu! A da je ružan, stvarno je!

  5. #30
    Ja, Alenko
    Guest
    Truljenje opela, vectri i omegi katastrofalno je naštetilo ugledu opela.
    Thema je u svemu bila bolji auto od omege, istina da pripada povijest, ali MORAŠ NAUČITI CIJENITI POVIJEST da bi razumio budućnost i sadašnjost.
    Sve su krame, jelda iz ropotarnice povijesti ? To je jako loša konstatacija.
    Negdje sam našao kako je Thema bila druga u izboru auta godine, i to je nešto valjda

  6. #31
    Calibra Zender
    Guest
    Kid, ne filozoiraj. Opeli od '97 imaj jedanaestgodišnju garanciju na prohrđavanje i mani se više tema Opel i hrđa. Bilo pa prošlo.
    A jedino kaj Lancia ima vrijedno spomena i hvale su Deltini rezultati u rallyu. A to je bilo dosta davno. Od onda nema poštenog i uspješnog modela Lancie. Kaj to govori o ugledu i kvaliteti dotične firme? Pusti emocije i vezanost za taj auto pa razmisli.

  7. #32
    doc
    Guest
    Deltni rezultati nisu samo "vrijedni spomena". Deltini rezultati su vrijedni divljenja. Na prste jedne ruke se mogu nabrojiti auti koji u sportu imaju vece rezultate. I nije samo Delta pobjedjivala u Rallyu. Zadnja pobjeda Delte je bila 1992. Lanica ima ukupno 74 pobjede u Rallyu, i iako vec 10 godina ne nastupa jos uvijek ima 30 pobjeda vise od Toyote koja je druga. Tu je 6 uzastopnih naslova prvaka Delte. To je rezlutat vrijedan divjljenja i poštovanja.

    "There are some things in life that reach the "legend" status for various reasons. The Lancia Delta Integrale, more than any other car, has reached this legendary status "

  8. #33
    mytbyte
    Guest
    Pa ni Toyota se već godinama ne natječe u WRC-u, pa to niš ne znači, da je nastavila, vjerojatno bi dostigla Lanciu...al koliko ima smisla nastaviti trošiti budžet ak ionako uglavnom pobjeđuješ i ostavio si traga u Rallyju? Ta lova je Toyoti sada mnogo potrebnija u F1...Vjerojatno se isto desilo i Lanciji...previše pobjeda...dosadilo je i bogu i vragu... ) )

  9. #34
    seyzmo
    Guest
    Ljudi moji, Opel je drugi samo , i to SAMO zbog murjaka. Murjaci uzeli hrpu Opela i Fiata,zato su oni drugi i treci. I Focusa par, mislim.

  10. #35
    mytbyte
    Guest
    Naša murja je upravo pokupovala brdo Focusa, što im nije loš potez, valjda bu sad i Ford skočio na ljestvici... )

Slične teme

  1. Magibon fenomen
    By MRirian in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-01-2009, 17:01
  2. Razmišljam o prodaji auta...
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 03-09-2004, 10:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •