Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Kako objasniti fenomen da je Opel po prodaji drugi u Hrv.?!?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    M
    Guest
    Jesu li ljudi koji to kupuju retardirani ili sta? Opeli su svi bez iznimke ruzni(posebno iznutra),nekvalitetni(za te pare).Nevidim ama bas ni jedan razlog zasto bih kupio bilo koji Opel. Po prvom izlasku s proizvodne trake vec su zastarjeli po dizajnu,npr. Opel Zafira iznutra,a da ne govorimo o Astri autu s najruznijom unutrasnjoscu u klasi(cak je ruznija od golfove sto nije lako postici).

  2. #2
    >OSIJEK<
    Guest
    Meni su takodjer Opeli bezveze iako su nekada to bili dobri auti.Jedini Opel koji mi se jako svidio je Speedster.Znam da ce me sada svi popljuvati,ali meni se svidja.Vidi se da je i Lotus tu umjesao svoje prste.

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Opel=najjeftniji švabo...nema veze kaj je ovo ili ono, pa švabo je...a dođe manje od VW...svugdje u Europi Opel teško podbacuje...

    Slažem se, speedster je najbolji Opel...vidio sam onog testnog parkiranog na Korčuli pa sam malo zavirio...tko želi go-kart neka si kupi Speedstera...prava sprava za ,učenje )

    Jadni Šime Lučin morao se uvlačiti u njega ne bi li se omilio biračima, al uspjelo mu je tek teškom mukom i to ne dokraja...ma i ja, sa svojih 100 kg sam jedva bio sjeo u mazdu mx-5...

  4. #4
    Askona zvana Senator
    Guest
    Ma da mi je jedna dobro ucuvana Calibra...


    Stenderu smrdonjo gdje si, okupal's smradu jedan )

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    Pa, sve je jasno...opel je najjeftiniji švabo, zato se dobro prodaje, a zna se, švaboje švabo...pa još i jeftin...kuda veće sreće...

    Speedstera sam vidio parkiranog na Korčuli pa sam prošnjofao izbliza...prava sprava za mučenje...nije mi čudno da je Šime Lučin jedva ušao u njega...

  6. #6
    Alfist
    Guest
    Nazalost,Opel je,ali mora se priznati da je lijep.Zasto Alfa nema nesto takvo u ponudi.GTV i Spider su ipak ozbiljni auti za ovo.

Slične teme

  1. Magibon fenomen
    By MRirian in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-01-2009, 17:01
  2. Razmišljam o prodaji auta...
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 03-09-2004, 10:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •