Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Polovni Pasat-brdo problema!

  1. #1
    Dalibor
    Guest
    Zadnji Auto-blic! Pasat iz '97 godine!
    Brdo problema!
    Molio bi ne-germaniste da se malo obuzdaju i da dopuste germanistima da daju svoje mišljenje na ovo!

  2. #2
    Dalibor
    Guest
    Zar niste čitali zadnji Auto-Blic? U rubrici o polovnim autima tema je bio Passat iz 97 godine- Naslov je bio:
    Polovni Passat - brdo (ili puno) problema!
    Volio bi koji komentar na ovo!

  3. #3
    Girrari
    Guest
    U skladu s autorovim molbama, suzdržat ću se od komentara.

  4. #4
    mytbyte
    Guest
    I to još iz pera NJEMAČKOG novinara...onda je jasno kakva je kvaliteta...sjećam se da su slično isprašili i golf...jedino je, prema AutoBlicu(Bildu) polo svijetla točka VW-a...

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    cekaj malo.. pa rano je jos.
    stignu oni jos svasta..

  6. #6
    Dalibor
    Guest
    Pa gdje su sad golfisti-već je prošlo pola dana otkad sam pokrenuo temu a nitko se od njih ne javlja!
    A da sam to rekao za francuze ili talijane već bi prešlo 50 postova!!??

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Šute jer znaju da je istina... )

  8. #8
    >OSIJEK<
    Guest
    Moj stari je sa Passatom 1.8 CL iz 92 godine napravio 300 000 Km,ali uz jako puno problema.Dosta su to zilavi auti,ali jednako kvarljivi kao i svi ostali.

  9. #9
    giggs
    Guest
    moj sused više puta na dan diže haubu Passata,ali i on je jedan od onih"švabo je švabo"

  10. #10
    cuore sportivo
    Guest
    nije ni passat vise sta je bio

  11. #11
    Dalibor
    Guest
    Moj prijatelj ima passat iz '98. Fino auto bez daljnjeg, nisam primjetio da ima neke poteškoće osim da su mu već dvaput otišli motori za brisače...

  12. #12
    Ja, Alenko
    Guest
    NEBO SE SRUŠILO NA ŠVABOFILE !!!!!!

    Nisam nikad vjerovao da će nešto takvo ikada biti objavljeno u našem listu auto blicu, morao sam da kupim još ovaj broj. Izgleda kao da imaju sabotera u svojim redovima, ili da im je netko gurnuo 50 eura da objave test (hihi) ko da sam ga ja napisao:

    LOŠIJI OD SVOJE REPUTACIJE: PASSAT NIJE TAKO POUZDAN KAO NJEGOV PRETHODNIK I ČESTO STVARA TEŠKOĆE I TROŠKOVE !!!

    USPRKOS DOBROJ REPUTACIJI KOD NJEMAČKOG TUV-a (govnari lažljivi) PASSAT ČESTO DOBIVA NEGATIVNE OCJENE

    PASSAT U ZAUSTAVNOJ TRACI-TAJ PROZOR NIJE RIJETKOST ( a ja mislio ljudi odmaraju)

    VLASNICI TDI-ja RJEĐE POSJEĆUJU BENZINSKE CRPKE, ALI ČEŠĆE ODLAZE U SERVISE

    TKO ODABERE PASSAT ODLUČUJE SE ZA MNOGE BRIGE

    SAVJET: RADIJE UZMITE PRETHODNIKA KOJI SE POKAZAO BOLJIM ( KOJA IRONIJA !!!)

    PRobleme sa vlagom u unutrašnjosti, kočnicama, "majstorska" prednja osovina koja izdrži čak 30.000 km,(INTCP imao si pravo) automatski mjenjač koji ne može popraviti nijedan službeni mehaničar, gubitak snage motora, itd, itd, itd....MNOGO BRIGA.

    Sada smo svi mogli vidjeti koliko je to kvalitetan auto iako mnogi to već tvrde godinama.

    A rezervni dijelovi !!!!!
    MAJKO MILA: elektropokretač 5324 kn
    alternator: 6987 kn
    pumpa za gorivo:13.451 kn
    UŽAS!

    Sada nam samo nedostaju Doorsi....This si THE END...!

  13. #13
    Dalibor
    Guest
    Hvala Ti,Alenko na ovako inspirativnom textu!
    De potraži kakvog germanofila, kao da su u zemlju propali, nitko se nejavlja! )

  14. #14
    Ja, Alenko
    Guest
    Objavili kapitulaciju - GAME OVER

    Ah, težak je to udarac za njih, a za istinu nema lijeka. Odnosno ima, prodaj i izmuzi koliko god možeš.

    Interesantno kako vw brane samo oni zatucani koji još nisu probali ništa drugo, a oni koji su ih imali, probali i vozili pljuju ih maksimalno.

  15. #15
    Dalibor
    Guest
    Ali stvarno nemogu vjerovati kako se ama baš nitko od njih ne javlja.
    Znaš kako je jedan moj prijatelj germanofil rekao za crash test kada je laguna dobila 5 zvjezdica!
    -Plaćeno!
    Nemogu priznati poraz i gotovo...

  16. #16
    q10
    Guest
    Evo ja sam svabofil!
    Sto ocetet?
    Nisu svabe nekvalitetne koj kuarc, oin su najkvalitnij!

  17. #17
    mytbyte
    Guest
    Kulturna razina jednog VW-ovca očituje se u nastupu našeg dragog q10...zna se da su ljudi koji voze njemačke aute najnepristojniji na svijetu...vidi tko ih vozi u USA: (crni)mafijaši (i kod nas), drug-dealeri, bogati glumci-junkyji, brokeri (najniža vrsta)...respektabilna klijentela, nema što...

  18. #18
    q10
    Guest
    sto ti iams protiv mene?
    Ti mene usporedjujes sa narkomanima?

  19. #19
    Dalibor
    Guest
    Lijepo bi molio gospodina koji kaže da su njemačka auta najkvalitetnija da iskomentira ovaj članak u auto blicu, ali samo da nebude po sistemu:"...netko je platio da se tako napiše..." jer to stvarno nema smisla!

  20. #20
    q10
    Guest
    netko je platio da se to napise !
    Budi uvjeren u to!

  21. #21
    Dalibor
    Guest
    A jesu li svi loši testovi nenjemačkih auta plaćeni?

  22. #22
    doc
    Guest
    da, netko je platio da ga baš ne pokopaju do kraja. Da nisu platili naslov bi valjda glasio : PASSAT - SIMBOL PROPASTI NJEMAČKE KVALITETE.
    Ima moj susjed jednog, ali novu liniju. Prije je vozio baš ovakvog kakav je na testu TDI. Sad je kupio novu liniju, ali benzinca. Često sam viđao po zimi ujutro kako serviseri dolaze k njemu da mu ga upale. Ali većinom su ga odgurali do servisa pošto je jako blizu.

  23. #23
    Dalibor
    Guest
    Ova je dobra!!!
    Fascinira kako golfisti jednostavno okrenu glavu i prave se da nečuju kada im nešto ne ide pod ruku!

  24. #24
    alfist_zg
    Guest
    Ja , Alenko : "PASSAT U ZAUSTAVNOJ TRACI-TAJ PROZOR NIJE RIJETKOST ( a ja mislio ljudi odmaraju) "

    sorry, pokretacu teme, ne izrugujem se , ali ova mi je ××××no dobra.smijo sam se pol sata.
    Alenko ,imas piće.

    ) ) ) ) )

  25. #25
    doc
    Guest
    e baš sam i ja često viđao passate i golfove u zaustavnoj traci. Ali uvijek si mislim, pa ne moguće da je krepao, ipak su to noviji auti. Eh, da je auto-blic prije to objavio onda bi stao da malo ljude podjebavam, ono, a kolko ste platili taj Passat? ili jel i sad troši 4 litre? hahahahaha

Slične teme

  1. Polovni BMW
    By tvarat in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-08-2004, 12:03
  2. Polovni BMW u Njemackoj
    By Vegas in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2002, 07:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •