Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 58

Tema: " ANKETA "

  1. #26
    cuore sportivo
    Guest
    alenko,tako nesto,slazem se s tobom,na lanci kappi 2.4 mome starome do nekih 300 000km nije znao sta znaci ici na servis(naravno osim one trosne robe,filteri,ulja..),a onda je pocelo zajebavat sve,ma bas sve,od tada se auto vise visio po servisu nego sta se vozio,a cjene su jako precjenjene,tako da je to bilo podhitno za prodat,naravno kilometre se skinulo na pola,i onda ti sretan kupis lanciu kappu za nekih 15 000dem(koliko je sad polovna) i sav sretna da imas zvjer sa svime i svacima,ali niko nezna sta je taj auto prosao,pa se onda ×××× da lancia ne valja,a ti auti su odavno dali svoje

  2. #27
    alfist_zg
    Guest
    ja valjda nemoram pisati marku koju preferiram

  3. #28
    >OSIJEK<
    Guest
    Alfa Romeo mi je definitivni broj 1,a okrecem se jos za Lanciom,Ferrarijem,Maseratijem,Lamborghinijem,a vozim Fiata.

  4. #29
    Ja, Alenko
    Guest
    Cuore,

    To je isto istina, ali svi auti, pogotovo ako ima puno opreme, elektronike rikavaju nakon toliko km.
    Fučkaš ti ako se on presijava, 300.000, nije samo motor i getriba, nego amortizeri, razne pumpe goriva, vode, seleni, vilice, homokinetički, ma svi mogući i nemogući pokretni i nepokretni dijelovi. Za Lanciu sam siguran da nakon 300.000 počinje zajebaviti i da je treba riješiti, vidjeh u oglasniku već za 5.700 eura, 1995.
    Ali kada bi našao neku od prvog vlasnika sa manje od 100.000 km, platio bih i više nego duplo. To je njegova realna vrijednost ako je auto ok.
    Ako pak ima 300.000, ne vrijedi ni 5.000 eur, što će mi, da ga popravljam ?
    Za par godina to će se desiti svoj ovoj masi golfova, seata,audija i passata koji dolaze iz uvoza sa 600.000 km.



  5. #30
    m3
    Guest
    BMW, Peugeot, Honda, Subaru.

  6. #31
    SB
    Guest

  7. #32
    Extreme
    Guest
    Renault (do 30 000 eura)
    BMW (iznad 30 000 eura)

  8. #33
    RENAULT FAN
    Guest
    RENAULT ) ) ) )

  9. #34
    sasyu
    Guest
    Saab

  10. #35
    Francuz
    Guest
    Peugeot,i moram priznati da mi nije jasno kako većina ljubitelja francuskih auta više preferira Renaulte?!Uvjeren sam da ih 90% uopće nije vozilo Peugeote koji su 100% više "vozačev"auto.

  11. #36
    Club Italia
    Guest
    Jaguar, Alfa, Ford, BMW, a od lancie samo delta integrale!!

  12. #37
    EasyRide
    Guest
    volvo,saab,alfa,maserati,ford,ferrari - (ne obavezno tim redosljedom)

  13. #38
    sepra
    Guest
    BMW, u biti samo mrzim prednji pogon a ne aute pojedinačno.

  14. #39
    Calibra Zender
    Guest
    Nekak je preopćenito pitanje. Sad bi svi prvo trebali pobrojati marke poput Ferrari, Lamburghinia,...odati im počast.
    A onda na aute za obične zemljane. Nemam neke favorite koji bi prevladavali po svim klasama. BMW mi se sviđa možda mrvicu više od ostalih, ali kad bi išao po klasama i nabrajo aute onda bi popis bio šarolik.

  15. #40
    Dac
    Guest
    Alfa,Lancia,Fiat i ostatak talijana,a vozim Lanciu. od ostalih Saab mi ima "ono nešto",valjda dizajn - ima svoju osobnost

  16. #41
    Yokosuka/
    Guest
    -LEXUS-
    -ACURA-

  17. #42
    _Stevo
    Guest
    alfa romeo
    mazda
    ford
    peugeot
    citroen
    te su mi marke vise manje ok.

  18. #43
    mytbyte
    Guest
    Oohoh...Yokusuka...fale Toyota i Infiniti... )

  19. #44
    rale
    Guest
    vozio sam infinity q45 prije deset godina........odlican auto za to doba


    btw,zna neko se moze u hr kupit lexus is200 preko zastupnika i koja je cijena?

  20. #45
    Yokosuka/
    Guest
    ..rale, zam ti jedan Lexus IS 200 sa sport paketom, ima 38500 prijeđenih kilometara, tip je prvi vlasnik a auto je iz devetog mjeseca 1999 g., mogu ti dati njego broj ako želiš...

  21. #46
    rale
    Guest
    tnks,ne treba


    pitam zbog poznanika,zanima se gdje je povoljnije nabavit novog

  22. #47
    Z-101
    Guest
    BMW, FIAT, i naravno Yugo

  23. #48
    SAAB
    Guest
    SAAB ) ) )

  24. #49
    DKW
    Guest
    Alfa Romeo

    Nick "DKW" sam odabrao (kad sam slao prve postove) upravo zbog toga da se što manje svrstavamo u tabore.
    Svaki auto ima minus i plus, ko amer i rus, ja sam ruža a ti hibiskus
    (ili tako nekako)

  25. #50
    600
    Guest
    Alfa Romeo

Slične teme

  1. ANKETA: GTA vs. R32
    By Mazda3 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 16-12-2003, 09:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •