Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: " ANKETA "

  1. #1
    Capri
    Guest
    koja vam je najdraža marka automobila?
    bez gluposti , vrijeđanja i bilokakvog omalovažavanja bilo koje marke, samo napišite marku automobila!

    eto samo toliko!! pozdrav iz crikvenice!! )

  2. #2
    Dalibor
    Guest
    Renault

  3. #3
    m343
    Guest
    BMW

  4. #4
    Fresh
    Guest
    Audi

  5. #5
    INTCP
    Guest
    Alfa Romeo

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Alfa Romeo ako je riječ o automobilima, inaće, naravno, Ferrari.

  7. #7
    ayala
    Guest
    Fiat,Citroen,Toyota,Renault.

    Legendaran mi je Renault Clio bjeliiz 96 'na dnu vrata natpis Rothmans ,sivim slovima.To je najsimpa autić ikad!


  8. #8
    Serbia GTi
    Guest
    Pa, nesto sam se nalozio na Tavriu kad sam je sada video na forumu
    (jos kad seyzmo kaze BRABUS) )
    Odmah za njom stizu VW i seat, a i skoda nije daleko.
    Salim se, ofcourse!
    Ono sto sam probao od japanaca sve mi se svidja.
    Voleo bih da imam alfu, pa da mogu nesto i onjoj da kazem. Probao sam je ali je nisam imao.
    U principu volim, nekako specificnije aute, ne znam kako da objasnim.
    Recimo, auto koji ne voze seljacine, ili kojeg nema mnogo,...osim toga mora da bude i kvalitetan.
    Ako hoces da ti nabrajam marke, ne bi imalo smisla - dugacko bi bilo. A nemam jednu omiljenu.

  9. #9
    ki
    Guest
    Citroen,Volvo

  10. #10
    594 krešo ah
    Guest
    citroen

  11. #11
    Dr.Nele
    Guest
    Citroen!

  12. #12
    cuore sportivo
    Guest
    alfa ,lancia,fiat,od njemaca mi jedino ide audi,auti su stvarno ok,samo dizajn s taljanom je dan i noc, a drugo ferrari,maserati

  13. #13
    LagunasII
    Guest
    Renault

  14. #14
    Prcko
    Guest
    Ja jednu stvar ne shvacam zasto skoro uvijek osobe kojima se svida alfa navode da im se svida i fiat.Po meni je fiat sramota za talijanski dizajn(stilo,multipla,seicento,itd).Ja po dizajnu za fiat nebih rekao ni da je blizu alfi i lancii.

  15. #15
    cuore sportivo
    Guest
    e ××××ga nekuzis,alfa nije za svakoga,necu kupit alfu pa dat ljudima po firmi da voze npr 145,tu je ipak fiat,recimo bravo,odlican auto,jeftino odrzavanje,stvarno neznam sta ne kuzis,usporredi samo cjene servissa za fiat i alfu,i npr lanciu koja ima cjene servisa da boli glava,uci u servis s jednom kappom necec izaci van ispod 500eura,a na fiatu ti zamjenis pola motora za tu lovu,pogledaj koliko fiata imaju samo nase rente,a zasto

  16. #16
    Milan
    Guest
    Rover

  17. #17
    ž
    Guest
    ) ) :URL=null:web stranica:/URL:

  18. #18
    Prcko
    Guest
    Ja protiv alfe nemam nista, ali fiat je druga prica ,auti su im svi bez iznimke ruzni(neki izvana,neki iznutra) a o kvaliteti nije potrebno trositi rijeci.To uopce nije stvar ukusa,npr bravo je izvana sasvim solidan ali iznutra katastrofa,isto i punto(novi).

  19. #19
    Piton
    Guest
    Z101

  20. #20
    mytbyte
    Guest
    Citroen, Toyota (imam je), od švaba samo Audi...ovo je naravno intuitivno, nema objašnjenja po stavkama zašto je tako
    )

  21. #21
    doc
    Guest
    Alfa Romeo, Lancia, Fiat,

  22. #22
    Delta
    Guest
    Lancia , Alfa Romeo

  23. #23
    Bond
    Guest
    Citroen

  24. #24
    TRANS AM
    Guest
    Porsche!!!

  25. #25
    Ja, Alenko
    Guest
    Lancia, Alfa, Jaguar, Ferrari, Pontiac

    Coure, nikako se ne mogu složiti da servis Lancie košta 500 eur kada sam imao taj auto i servisirao u ovlaštenom servisu.
    Alfa je druga priča.

    Ali kada sam bio u servisu jasno sam čuo i vidio kako na filteru ulja i zraka piše, uno, ritmo, chroma, thema, itd.
    Drugo, ulje je ulje, to što u dvolitreni motor ide litra više ne poskupljuje servis toliko.
    Govorim o klasičnom servisu, ulje filteri, koji je možda sto, dvjesto kuna skupji od fiata. A što se tiće velikog servisa i to je relativno, na fiatu se kuplung lamela, amortizeri i sl. mijenjaju komotno nakon 100.000 km, na Lancii traju bar 200.000 km.

    Hoću reći, ako je za bravo zupčasti remen cca 600 kn a mijenja se svakih 60.000 km, za alfu košta 1.000 kn, ali traje 120.000. Ko onda jeftinije prolazi? Dva remena u 120.000 km su i dva puta naplaćeni rad !

Slične teme

  1. ANKETA: GTA vs. R32
    By Mazda3 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 16-12-2003, 09:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •