Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 161

Tema: K@N filter

  1. #1
    q10
    Guest
    Pazi sto je K@N na ovom audiju, a !) ) )



  2. #2
    Capri
    Guest
    q10 si ti normalan??? kakav božji audi, malo bolje gledaj slike, od kad ugrađuju mitsubishijeve motore u audi, naljepnica od relliarta preko pol veznog lima , si ćorav?? )

  3. #3
    seyzmo
    Guest
    Audi RS6 Evo VII
    kaj nisi cuo da to postoji )

  4. #4
    Serbia GTi
    Guest
    K@N, a?
    Audi ?
    q10, Ti si glavni konkurent za onu temu "Ko ima najvise znanja na forumu?"!

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    Ma, glavno da q10 brani golf (valjda po automatizmu i Skodu, Audi, Seat i sve što spada pod VW grupaciju) i pljuje po japancima, a posta slike nečega što njegov dragi VW nikada neće biti u stanju proizvesti....sada smo ga uhvatili s gaćama dole

  6. #6
    doc
    Guest
    sad mi je tek jasno zasto taj q10 hvali golfove. On vidi novu Alfu pa misli da je VW. Eh, trebali bi mozda zabranit na ulazak na forum mladjima od 14 godina, onda bi q10 morao cekat jos 8 godina!

  7. #7
    Capri
    Guest
    hehehe vidiš ti audijevu kvalitetu, moraju ugrađivat mitsubishijeve motore da bi imali brz auto ) ) )
    q10 da nisi ti onaj što je zamjenio 147-icu za 206-icu ) )

  8. #8
    q10
    Guest
    ovo je audi 100%
    Micubisi ni da prijde audijo

  9. #9
    Club Italia
    Guest
    ma naravno da je audi, relliart ugrađuje mitsubishijeve motore u audi, jer su auduijevi motori u kurcu! ) )

    lipo ti na motoru piše mitsubishi a na veznom limu relliart

  10. #10
    huki
    Guest
    Dobro a ima tko kakva iskustva s k&n filterom?Imam XM 3.0 V6 pa bi stavio k&n filter ako ima kakvog efekta.

  11. #11
    Serbia GTi
    Guest
    Pa, ima efekta.
    Dici ce ti 2-3% posto snage.
    Od toga se krece ako hoces malo da "doteras" machinu.

  12. #12
    bullit
    Guest
    Dobit ces malo na snazi i reakciji na gas, ali najveca je prednost sto vise nikad neces morat mijenjati filter za zrak.Istina je i da je to pocetak tuninga na autu, posebno kod nas jer ljudi nemaju love, pa se ide dio po dio.

  13. #13
    Za Bullita!!!
    Guest
    Bullit, mozes li mi molim te napisat onaj tvoj mail?Imam nekoliko pitanja za tebe...

  14. #14
    q10
    Guest
    Ma kaj vam je ljudi a se zahebavate!!!
    Ono gore je audi!!!
    100% sam siguran!

  15. #15
    Club Italia
    Guest
    ma dobro vjerujemo ti da je to audi sa mitsubishijevim motorom!!

  16. #16
    bullit
    Guest
    goc355@yahoo.co.uk

  17. #17
    seyzmo
    Guest
    ma daj q10, koji ti je vrag.
    pogledaj mulde, pogledaj stup ispod brisaca. kaj je to audi ? mooolim te.

  18. #18
    alfa099
    Guest
    oVO MI JE JAČA TEMA. Tek sam sad otkrio ove bedastoće, pa da se malo prisjetimo...

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    K&N ce ti dat nesto sitno konja tek uz cijelu novu ispusnu granu(koja ce vecinom biti odgovorna za taj boljitak konja).

    K&N se cini kao jeftin mod al je zapravo za ono sto dobijes preskup.

    K&N pusta vise smeca u motor.

    K&N filter navodno nakon prvog ciscenja izgubi sve prednosti koje je kao nov imao.

    Ako mislis usis modificirat kupi si nesto tipa Pipercross induction kitova koji stvarno rade(naravno uz ispusnu granu).

    K&N ce ti sigurno poboljsat zvuk motora ako to trazis(ja naime trazim nacin da ga prigusim jer mi ide na ×××××).

    Ako stvarno mislis kupit K&N onda kupi onaj panel filter a ne gljivu jer navodno ima puno bolje rezultate.

    Ako vam se cini da pljujem K&N, na kalibri imam K&N koji namjeravam skinut tako da ne ××××te previse.
    Svoje misljenje baziram na rijetkim objektivnim podacima koji se mogu nac na netu i iskustvu par ljudi s neta. Naravno da ces na netu nac gomilu informacija o tome kako je K&N superioran, neobjektivne prije/poslje power grafove i na svakoj tuning stranici ces naci gomilu razloga zasto kupiti K&N. Naravno svi ti ljudi imaju koristi od toga sto ga ljudi kupuju pa ja radije preskacem te govorancije. Gabrek ce ti reci da je to super tuning samo da ti ga proda.

    Ako oces samo zvuk ko vecina ljudi onda kupi K&N, jeftinije od auspuha a jos zvuk dolazi iz motora sto je veca fora.

  20. #20
    Hondo
    Guest
    Ono gore je u svakom slučaju neka Mitsubishijeva V6 makina sa ugrađenim direktnim filterom (koji ne mora biti K&N) koji je očito ugrađivao neki diletant. Filter je smješten preblizu motora sa nemogučnošću dovoda svježeg zraka i na ovaj način ugrađen filter ne donosi ništa na snazi, već može i pogoršati performanse pošto motor usisava okolni vreli zrak.
    Postoji mnogo proizvođača direktnih filtera i uopče filtera koji se peru, a kod nas je K&N najpoznatiji. U svakom slučaju staviti filter koji se pere je s financijske strane isplativo jer ga pereš a ne mijenjaš i auto će ti kod istih uvijeta korištenja trošiti nešto manje jer 'lakše diše', odn. ima manje otpore na usisu pa i manje snage troši na to. Performanse pustite jer ne reagiraju svi auti na isti način.
    Crni opet pametuje, pa ću onda i ja.
    Način proizvoidnje washable filtera vuče korjene iz teretnog programa tj. iz filtera za kamione koji prelaze stotine tisuća kilometara uz minimalno održavanje, a bez posljedica za motor. Znači velika propusnost za zrak i kad su prljavi i max zaustavljanje prašine. To je postignuto posebnom konstrukcijom i posebnim materijalima (nisu papirnati nego pamučni i presvučeni su slojem ulja). To vrijedi i za direktne washable filtere i za uloške. Prema tome Crni, to što pišeš je hrpa bedastoća, a to da je K&N filter među onima lošije kvalitete stoji (problem je u gumenim djelovima koji nakon određenog vremena postanu porozni i lomljivi). Opet pišem iz iskustva.
    Sorry na predavanju.

  21. #21
    Serbia GTi
    Guest
    Slažem se s tobom hondo, ali me interesuje gde bi ti smestio filter sa one slike .

  22. #22
    seyzmo
    Guest
    Sto kazes na jednu lijepu rupu na haubi ?

    Skrgu jednu omanju lupiti na haubu, nebi nista smetalo, a motor bi imao zraakaaaaaaaa, ko da je u planinama.

  23. #23
    Hondo
    Guest
    Ako je pod haubom takva situacija, onda uopče nebi razmišljao o direktnom filteru već bi ljepo stavio uložak u kutiju serijskog filtera. Dobitak bi bio isti kao i sa ovim (ako ne i veći).
    Druga opcija je ova 'rupica na haubi' o čijem estetskom dosegu bi se dalo razgovarati.
    Kao treće i polovično rješenje je da se ovako smještenom direktnom filteru prisilno dofura zrak nekom cijevi.
    Kod ovakve situacije, ja sam za rješenje br. 1.

  24. #24
    Black Knight_
    Guest
    ram air hood scoop setup = najvise snage

  25. #25
    REC
    Guest
    Honda, koji filter onda preporučaš ako su ovi K&N loše kvalitete?

Slične teme

  1. K&N filter
    By 307 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 03-10-2004, 18:12
  2. FAP filter
    By Pepsi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 07-12-2002, 20:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •