Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Tema: najljepši cocpikt

  1. #1
    594 krešo ah
    Guest
    tko ima lijep a tko manje privlačan cocpikt.

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Pa nove alfe naravno. Pogotovo 156 i 147.

  3. #3
    Dalibor
    Guest
    Alfe imaju lijep, još mi se više sviđa kod novog meganea. Polo ima lijep kopkit,uostalom kako možete uspoređivati kopkite auta različitih klasa?

  4. #4
    Čevapćić
    Guest
    Srvarno mi nije jasno, ja da na svog velikog prijatelja stavim znak "Alfa Romeo" vi bi ga poglabali.
    nevjerovatno/ludilo )

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Audi A4, A6, novi Viper - među najljepšima.

    najodvratniji - svi oni koji imaju instrumente u sredini

  6. #6
    594 krešo ah
    Guest
    toyotu yaris ne bih nikada kupio samo zbog kokpikta.

  7. #7
    LagunasII
    Guest
    Pa recimo meni je to vrlo bitno kod odabira auta. Cockpit Mazde 626 je katastrofa, opela isto, nisam vidio od nove vectre, ali mislim da gleajuci sa slike nisu puno napredovali.
    C5 isto dosta slabo.

  8. #8
    doc
    Guest
    Alfa 166 najljepsi, a najruzniji mi je defnitivno novi Mini.

  9. #9
    Ercegovac
    Guest
    Meni ocito cigla pala na glavu - meni se svida kokpit od Fabie

  10. #10
    Capri
    Guest
    tam 110....heheheh

  11. #11
    seyzmo
    Guest
    )

  12. #12
    mytbyte
    Guest
    Kokpiti s instrumentima u centru nisu definicija ružnoće, zaboga...mogu biti samo praktični ili ne, čitljivi ili ne itd. Mogu se i oni lijepo zdizajnirati kao kod nove Primere...

    Yarisov kokpit je jedan od najljepših koji postoje, samo se zatupasti balkanci drže one: "ne talasaj" i "ziher je ziher" (pa kupe golf). Pa da, tko zna kaj se more zgoditi ak su instrumenti v centru, morti bu murja z guza vidla kojom brzinom teram makinu...

  13. #13
    LaNciA
    Guest
    lancia thesis unutrasnjost je jos ne viđeno savrsenstvo

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ma općenito talijani imaju lijepe kokpite i to se mora priznati; ipak je to zemlja dizajna.
    No nisu ni neki švapci loši. BMW X5 mi recimo ima odličan kokpit, a M3 da ne spominjem. Tu je naravno i fantastični Z8.

  15. #15
    Serbia GTi
    Guest
    Slazem se sa mybyte-om!
    Yarisov cockpit je jedan od najlepsih.
    Pored njega tu je i 147.
    Ostalo je, manje-vise, konfekcija.

  16. #16
    594 krešo ah
    Guest
    srbija, dobro to je tvoje mišljenje ali kako to mo že biti lijepo. usredini nakrivljeni digitalni pokazivači, jeftina plastika sive boje, daj pojasni... )

  17. #17
    Dr.Nele
    Guest
    KAKO moze biti lijepo pitas se?Hmm,pa zato sto je japanac!!!

  18. #18
    GO
    Guest
    Decki nema opce pitanja koji auto ima najljepsi kokpit,naravno jugo pogotovo ax koji ima dolje prostor i za kazete ili nes tak )

  19. #19
    Serbia GTi
    Guest
    drugari,
    da sam reko da je dobar, pa da vam pojasnjavam zasto je dobar, ali rekao sam lep - znaci meni je lep.
    Volim nove stvari, nove nacine razmisljanja, neke promene malo,...
    Zato mi se valjda i svidja i yaris i njegov cockpit i, recimo, megane II,..


  20. #20
    mytbyte
    Guest
    Krešo

    tvrda "loša" plastika je i u Puntu, novoj Fiesti, 206 (užas), citroenu C3, novoj ibizi, fabiji...jedino su Clio i polo odskočili jer si Renault ne može dopustiti da zbog takvog "detalja" clio izgubi mjesto jednog od najprodavanijih modela klase gradskih automobila...

    stvarno mi je već dosta te floskule "jeftina tvrda plastika" što se fura kao neki teški prijestup u ovako ekonomičnoj klasi. To što Polo košta kao auto iz klase više zbog takvih materijala ne znači da većini kupaca te klase baš trebaju mekani materijali mercedesove kvalitete...

    yaris u luna izvedbi bar ima prekrasan kožni upravljač i mjenjač, ako te već ne pali "svemirski izgled" instrumenata...

  21. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2298

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    I šta fali? Yaris 2050...samo treba imati dobro istreniranu i pametnu suvozačicu...što je bonus a ne nedostatak... ) ) )

  23. #23
    594 krešo ah
    Guest
    vidim da vas dobar dio voli cocpikt yarisa.to je za yaris veliki plus, malo mi je čudno da nitko ne spominje cocpikte iz većih klasa. npr bmw 7, vel satis, nova e klasa itd.

  24. #24
    Serbia GTi
    Guest
    Pazi, ne mogu se setiti svih tih silnih kokpita jer ih nekako i nisam bas zapazio. Neke zbog toga sto su konfekcija, neke zbog toga sto ih uopste nisam ni video.
    Verovatno da kad bi ih sad neko poredjao po ovoj stranici, da bih mogao da ti kazem koji mi se najvise svidja.

  25. #25
    mytbyte1
    Guest
    Osobno su mi cockpiti kod velikih luksuznih vozila bezlični, ziheraški (iznimka lexus i novi mercovi)

Slične teme

  1. najljepši dio zeline......
    By agralla in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-01-2010, 17:55
  2. Koji vam je najljepši auto 90-ih
    By Renno in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 08-02-2003, 04:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •