Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: SPORT auto TV

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Yokosuka/
    Guest
    ..jeste li gledali današnju emisiju!?,
    prikazali su test mečke SL 55 AMG, Mitsubishi-jeve rally bolide, i ono šećer na kraju, Enzo Ferrari u detaljima. Za one koji neznaju emisiju prikazuje TV kanal DSF. Svaki drugi četvrtak je nova emisija (počinje u 21.15 i traje do 21.45), dok reprizu te prikazuju više puta u ta dva tjedna. Za sljedeču su najavili test NSX-a. SPORT auto TV mi je najbolja auto emisija...

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Za umjerene je dobra i emisija Motorvision...ne pada li vam smjesta na pamet AutoMoto svijet na Novoj TV? Ajme kopije...

  3. #3
    Metal
    Guest
    Stvarno ××××na auto emisija!.
    Ovdje si zaozbiljno možeš napasti oči!!!

  4. #4
    Metal
    Guest
    Kakav je samo bio Enzo Ferrari!!!, kako ga je tip ganjal po pisti!!! majko moja mila!!!! sto bi sve dao da bi i ja mogao to ganjati!!!

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Motorvision.... Sport Auto TV i slicno...

    e TO su testovi. Bar lice na nesto sto bi trebao biti TEST automobila. Ovo sto citamo, slusamo i gledamo u HR je ××××××.

    Inace, ako je netko vidio... TOPLO PREPORUCAM rally skolu Uwea Nittela. Bio, vidio, probao. SVAKAKO probati (ko ima 1000 E)

  6. #6
    Yokosuka/
    Guest
    ..vidim da si se i ti raspalio Metal!, jesi li primjetil kako Enzo Ferrari strahovito brzo mijenja brzine!?, kao F1...

Slične teme

  1. MEGANE SPORT
    By doc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 145
    Posljednji post: 17-09-2003, 14:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •