Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: SPORT auto TV

  1. #1
    Yokosuka/
    Guest
    ..jeste li gledali današnju emisiju!?,
    prikazali su test mečke SL 55 AMG, Mitsubishi-jeve rally bolide, i ono šećer na kraju, Enzo Ferrari u detaljima. Za one koji neznaju emisiju prikazuje TV kanal DSF. Svaki drugi četvrtak je nova emisija (počinje u 21.15 i traje do 21.45), dok reprizu te prikazuju više puta u ta dva tjedna. Za sljedeču su najavili test NSX-a. SPORT auto TV mi je najbolja auto emisija...

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Za umjerene je dobra i emisija Motorvision...ne pada li vam smjesta na pamet AutoMoto svijet na Novoj TV? Ajme kopije...

  3. #3
    Metal
    Guest
    Stvarno ××××na auto emisija!.
    Ovdje si zaozbiljno možeš napasti oči!!!

  4. #4
    Metal
    Guest
    Kakav je samo bio Enzo Ferrari!!!, kako ga je tip ganjal po pisti!!! majko moja mila!!!! sto bi sve dao da bi i ja mogao to ganjati!!!

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Motorvision.... Sport Auto TV i slicno...

    e TO su testovi. Bar lice na nesto sto bi trebao biti TEST automobila. Ovo sto citamo, slusamo i gledamo u HR je ××××××.

    Inace, ako je netko vidio... TOPLO PREPORUCAM rally skolu Uwea Nittela. Bio, vidio, probao. SVAKAKO probati (ko ima 1000 E)

  6. #6
    Yokosuka/
    Guest
    ..vidim da si se i ti raspalio Metal!, jesi li primjetil kako Enzo Ferrari strahovito brzo mijenja brzine!?, kao F1...

  7. #7
    Yokosuka/
    Guest
    ..seyzmo, sa kojim autima ste vozili?...

  8. #8
    doc
    Guest
    Suze su mi tekle dok sam vidio novi Enzo. To je barem 20 godina ispred vremena. Ocito su toga svijesni i u Ferrariu jer nebi mu uzalud stavljali ime Enzo Ferrari. Valjda su svjesni da auto bolji od toga se ne moze napraviti. A kaj i mercedes neki bio, kad sam vidio Enzo zaboravio sam koji je dan, mjesec, godina....

  9. #9
    seyzmo
    Guest
    yokosuka.. auti su isti oni koje si vidio. U prilogu nisu pokazali m3 i golfa Gti koje koriste za vjezbe "schwenk" zavoja i izbjegavanje prepreke na mokrome.

    Ali ostali su sve mitsubishi

  10. #10
    doc
    Guest
    ja sam cuo da Golf koriste za prevoz gnojiva kojim gnoje travu oko staze!

  11. #11
    Serbia GTi
    Guest
    ) A gde si to cuo? )

  12. #12
    seyzmo
    Guest
    dobra sala, nema sta.
    cuj.. iskreno mi se zivo ××××alo u kojem sam autu, bitno mi je bilo da ne razvaljujem svoj. I kad vidis sto te ceka (srebrni EVO VII na kraju staze), odma ti je lakse sjesti u golfa.

  13. #13
    Capri
    Guest
    seyzmo moram priznat da sam malo ljubomoran na tebe!!! ) ) )

  14. #14
    Capri
    Guest
    ma koga ja to lažem.....gorim od ljubomore!!

  15. #15
    seyzmo
    Guest
    ajde, ajde
    skupi 1000 E, pa idemo zajedno.

    ja placam prijevoz, hotel ti je placen, i sve sto te zanima je fun, fun, fun...

    I ako ti je bas bed, ja idem na schwenk sa Golfom.. ti uzmi emmera, ok ?

  16. #16
    mytbyte
    Guest
    seyzmo

    a kaj u toj školi ima od rallyja??? ak se ne vozi i po blatu, makadamu i snijegu i s pogonom na sva četiri kotača, nema tu nikakve prave rally vožnje...

  17. #17
    Club Italia
    Guest
    seyzmo a di je to, koliko to traje i kako tamo doći??

  18. #18
    alfist_zg
    Guest
    seyzmo, nemislim provocirati, ali pljujes u vise navrata i na vise tema po nasim HR auto novinarima, a mislim da si negdje pisao da si ti neki auto novinar. Grijesim?

  19. #19
    seyzmo
    Guest
    Nisam novinar.
    Nisam ni bio novinar (za razliku od nekih ovdje)
    Automobili i auto trziste u HR su moj posao.

    a sad... rally skola se sastoji od vise djelova. Prvo je obicna teorija (2x45 minuta ili tako nesto je bilo), onda smo krenuli sa "schwenk" zavojima, izbjegavanje prepreke, teska kocenja i slicne fore, ali ja sam to prosao vec puno puta na razno-raznim testiranjima pa mi je bilo vise-manje sve poznato.

    Poslje rucka (cca.14h) se pocinje sa osnovama rally-a (upotrba gasa, kocnice, osnove 4WD vozila i kako se ponasaju u zavoju) i najvaznija stvar od svih - DRIFT (ko ne zna sto je, neka pita) . E sad ko je to svladao, taj to isto prolazi po sljunku (sitni, krupni, mjesano), po blatu , po mokrom i suhom asfaltu. Snijega nema (bar u 6. mjesecu). Na kraju svega (od cca. 8 ujutro do 7 navecer) je drift-challenge svih koji su sudjelovali (sitne nagrade, i slicno) i 20 krugova po pravoj stazi (kao malo ozbliljniji brzinac na rallyu)


    da ne duzim, ako nekoga jos sto zanima, samo neka pita. U svakom slucaju FUN, FUN, FUN, za svakoga tko gusta u voznji. Definitivno vrijedi 1000 E (hotel, auti, staza, profi ucitelj, max. 4 polaznika)

    probati !





  20. #20
    mytbyte
    Guest
    Drift? Noga s gasa, kratko kočnica i istovremeno nagli okret volana, potom odmah gas i kontriranje i korekcija dok guzica želi izletiti iz zavoja i tako sve do pune stabilizacije??? Volio bih probati... )

Slične teme

  1. MEGANE SPORT
    By doc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 145
    Posljednji post: 17-09-2003, 14:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •