Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: kupnja Hyundai Accenat dizelas.jel dobra odluka?

  1. #1
    Blake.Carrington
    Guest
    Bok svima.
    moram si kupit novi auto,pa sam si uzeo 3 auta u uzi izbor,daewoo lanos,kia rio sedan i hyundai accent dizel.prije par dana sam bio u hyundai salonu i auto je bas simpa.nije da mi se pretjerano svidja al cijena je ok 10800 eura.al nesto me kopka. to je da ima samo 3 cilindra.jos nikad nisam imao auto sa manje od 4 cilindra.skoro sam se vozio u corsi sa 3 cilindra i nekako je previse bucan.iako me prodavac uvjerava da je auto super,nekako sam skeptican nije li to ipak malo za toliki auto.dali da se ipak odlucim za kiu ili daewoo?sta mislite?

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Pa, taj Accentov CRDi je prema svim testovima dosta bučan a i nije u rangu potrošnje jednog HDi-ja, ali za tu lovu nemreš dobiti dizelaša kompaktne klase a i još uvijek troši manje goriva(i to jeftinijeg) od nekog benzinca...mislim da je to najbolji izbor...sva tri su plastika s time da mislim da je lanos ipak najkvalitetnije izrađen iznutra ali je manji, kiu nitko ne preporučuje, premda joj se nema što posebno zamjeriti za cijenu od oko 8000 €.

  3. #3
    Serbia GTi
    Guest
    Pa, hyundai je definitivno najkvalitetniji koreanac.
    E sad, hyundaijev diesel...Nemam pojma. Skoro se i pojavio..

  4. #4
    doc
    Guest
    ja sam bas danas citao u Autoonline test upravo tog Hyundai-a. Dosta su ga nahvalili, cak su na neki nacin odusevljeni bili. Vele da se 3 cilindra uopce ne primjete, jedino kad je hladan i na mjestu radi kao golf (traktor). Mislim da od ova tri sto si naveo je Hyundai najbolji izbor

  5. #5
    Ja, Alenko
    Guest
    Blake Carrington nikada nebi kupovao dizel, hehe

  6. #6
    Blake.Carrington
    Guest
    pa nadam se da necu pogrijesiti sto se tice hyundaia.tim testovima u novinama bas i nevjerujem puno.sve mi se cini da im neko placa da sve odlicno napisu.textovi su napisani kao da ih je proizvodjac testiranog auta napisao.vise vjerujem iskustvima iz prve ruke.
    sto se tice nadimka Blake Carrington,upravo je na satelitskoj pocinjala Dinastija, )


  7. #7
    Ja, Alenko
    Guest
    Dallas je bio bolji, J.AR. i mehanički bikovi....to su bili dani.

  8. #8
    Ercegovac
    Guest
    Frend dobio Acenta u Vecernjaku ak se dobro sjecam. Uglavnom, sva elektrika crkla u roku od godine dana. Nije pravilo al je upozorenje.

  9. #9
    seyzmo
    Guest
    nije pravilo, ali je cesto.
    Ovisi u kojoj tvornici je slozen (struju kod hyundai-a slazu i osudjeni kriminalci)

  10. #10
    Blake.Carrington
    Guest
    e ×××× ga,bas sam uplatio!!

  11. #11
    Fresh
    Guest
    Mislim da ne moraš brinuti. Kolega na poslu ima Accenta već tri godine, i oduševljen je. Dobro, njegov je benzinac, tada i nije bilo dizelaša.
    On je to kupio kao drugi auto, ali kaže da često s njim i putuje zbog male potrošnje i udobnosti auta.
    Mislim da nisi pogriješio.
    Ja čekam da izađe onaj novi model - Getz, vjerovatno ću ga uzeti.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ali obavezno uzmi i maglenke jer auto izgleda očajno s onim rupama ako se maglenke ne stave! Ne znam da li se u protivnom mogu barem staviti neki poklopci zato kaj su ove rupe fakat šaka u oko.

Slične teme

  1. Stara, dobra.....Corvette
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 21-11-2002, 12:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •