Stranica 3 od 50 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 1245

Tema: Xsara Picasso 1.6i - da ili ne ?!

  1. #51
    Pic
    Guest
    Pa dobro blitvar jeli stigao taj Picasso doma, i kako si zadovoljan?

  2. #52
    Bmw Touring
    Guest
    U gradu se ponekad potrosnja popne preko 10 litara kod ostrije voznje, kod normalne voznje oko 9 litara, na otvorenoj cesti 6-7 litara, iznad 140 potrosnja se dosta povecava oko 11-12 litara. Mislim da je to u nekim granicama za taj auto


    Iznad 140 trosi 12 litara!?!?!?
    To nesto nije normalno

  3. #53
    HDI
    Guest


    Čuj, ovaj troši i malko više...

  4. #54
    HDI
    Guest
    A tek ovaj......


  5. #55
    Megane_SB
    Guest
    BMW, zašto ne bi bilo normalno?
    Ukoliko se radi o 1.6 motoru, sa relativno teškom šasijom, zašto da ne ?

    Čini mi se da je to još uvijek u granicama tolerancije...

  6. #56
    Bmw Touring
    Guest
    pa neznan meni se ucinilo da je malo puno posto je E-type napisa da trosi na otvorenoj 6 litara

  7. #57
    Bmw Touring
    Guest
    za auto od 90 konja mislim da bi bilo prihvatljivo oko 10 litara

  8. #58
    Bmw Touring
    Guest
    ode sam malo prosvrlja internetom i sve testove picassa 1.6i pise da je max potrosnja 10.3

  9. #59
    blitvar
    Guest
    ma nije me dugo bilo ovdje pa evo i da ja napisem koju... napravio sam nekih 2800 km s picassom 1.6i i za one koji se nisu imali cast provozati u ovom autu jedno pitanje: jeste li se ikada vozili u 747-ci ? e tako vam je u picassu - avion !!! ma tu prestane svaka zelja koju trazis u "obicnom" autu. sjedis i uzivas u voznji ... ja sam jednostavno ostao paf i to me jos drzi. auto je za uzivanje u voznji a nimalo za neko naganjavanje po cesti i forsiranje sto prije doci k cilju. spakuj se i uzivaj dok putujes u njemu.
    sto se potrosnje tice evo iskrenih odgovora. ovh 2800 km pod klimom 95% vremena i odnos 1/3 otvorena 2/3 gradska voznja, putno racunalo pokazuje potrosnju od 8 lit. U gradu se krece oko 8-9 na otvorenoj 6-7 lit. i to napominjem s klimom !!! ja sam prezadovoljan jer ne pravim puno km pa mi se i ne isplati dizelas. auto je pravi , mislim da onaj tko ga kupi nece ni malo pozaliti ...

  10. #60
    HDI
    Guest
    Blitvar, drago mi je da si se javio i da si zadovoljan autom, ja sam na proljeće iskoristio uskršnji popust i kupio Picassa 2.0 HDI, imam vrlo slično mišljenje o autu, s tim da me nervira par sitnica i volio bih kad bi bilo još vozača Picassa na forumu, pa da možemo malo razmijeniti iskustva. Čak razmišljam da otvorim novu temu, recimo Picasso Club ili tome slično.

  11. #61
    Bmw Touring
    Guest
    A sta mislis da pola ljudi na forumu vozi Picasso?

  12. #62
    HDI
    Guest
    BMW,ne mislim, ali bih volio kad bi bilo barem 4-5 vozača Picassa, po mogućnosti sa različitim motorima, pa da možemo malo raspravljati, ja auto imam tek nekoliko mjeseci i još ga upoznajem, vjerujem da bi i druge zanimalo.

  13. #63
    Bmw Touring
    Guest
    pa to da.Al zasto otvarat temu za Picasso.Imas ovu temu a imas i Citroen temu.

  14. #64
    HDI
    Guest
    Bmw, istina je, upravo zato se i dvoumim, vidjeti ću koliko ća biti interesa na ovoj temi. Ne boj se, nisam mulac i ne želim zatrpavati forum bespotrebnim temama.Inače nisam ni znao da ima Citroen tema, a neda mi se pregledavati baš cijeli kontigent tema, a i impulsi idu polako....

  15. #65
    Bmw Touring
    Guest
    ma no problems HDI

  16. #66
    blitvar
    Guest
    ...ideja ti nije losa , mozemo to i ovdje ili na stranicu citroen kluba ! mozda ipak tamo - bolje je ! sto se tice mog picassa , nemam mu sto zamjeriti. pikirao sam ga skoro godinu dana , dobro upoznao i kad gledam ulozeno dobiveno - prezadovoljan sam ! jos nisam pronasao neke primjedbe ... e sad , mozda nisam od onih koji gledaju svaku sitnice!

  17. #67
    HDI
    Guest
    Ok blitvar, evo ti jedna slikica za početak.....


  18. #68
    HDI
    Guest
    Nije išla, ajmo ponovo...


  19. #69
    HDI
    Guest
    Da vidimo hoće li ovo ići...


  20. #70
    Brock
    Guest


    Moj šogi ima Picasso 2.0 HDi i totalno obožava svoj "admiralski brod". Definitivna preporuka za sve kojima teba dobar veliki auto.

  21. #71
    Brock
    Guest
    Da ne bi bilo zabune... njegov ne izgleda ovako, ali... jednog dana... tko zna...

  22. #72
    pablo
    Guest
    Picasso je, koncepcijski gledano, stvarno odličan auto. Imam 1,6i pola godine i prešao sam 10000 km. Centralni display je počeo zezati, malo radi pa malo ne radi + ponekad ispisuje nebuloze tipa: prazan rezervoar, a pun do vrha. Bio sam u CIB com. i rekli su da će naručiti potrebni dio (valjda neki čip), ali prošlo je već 10 dana i ništa. Inače, ni završna obrada nije baš na zavidnoj razini. Mehanika, vozna svojstva i udobnost, u kombinaciji s cijenom: jako dobro.

  23. #73
    HDI
    Guest
    Mene smetaju neke sitnice ili stvari n koje se treba naviknuti, napr. položaj el. prekidača za otvaranje prozora, na centralnoj konzoli, odmah do ručice mjenjača.Mislim da je trebao biti malo ispod ili iznad, ili čak na vratima, ovako kad sam sam u autu i želim otvoriti suvozački prozor, zapinjem rukom za ručicu mjenjača.Naročito ako je u 4 ili 5 brzini, u 4-oj moram ići rukom skroz iznad, a u 5-oj ispod, i ako ne želim skretati pogled s ceste, dolazim u poziciju da slučajno izbacim iz brzine. Inače vozim puno i dosad sam prevalio oko 11000 km, dosta izvangradske vožnje, potrošnja 5,7 l/100 eurodizela, nikakvih problema sa elektronikom ni mehanikom, sve šljaka uredno.Prvih 1500 km sam ga malo štedio, a sad raspalim po gasu čim se zagrije.Jako sam zadovoljan udobnošću i položajem za volanom, imam i automatsku klimu koja je dosta jaka i radi savršeno, pravi spas u ovo vruće ljeto koje je za nama.

  24. #74
    HDI
    Guest


  25. #75
    blitvar
    Guest
    a cuj , ima nesto u tome sto pises - meni takve stvari jednostavno ne smetaju jer me obuzme ugoda voznje. kako uglavnom desnom rukom drzim volan a lijevom mjenjam brzine prakticnije mi je da su prekidaci stakala na sredisnjoj konzoli , istina , rucica mjenjaca ponekad zasmeta ali opet ona je na svome idealnom mjestu a proszore i ovako ne otvaram tako cesto ! e da vas pitam , gdje se mogu kupiti dobre a povoljene presvlake ? pronasao sam web adresu citroena u grazu i po nekim cijenama su povoljni nego nasi saloni , bar sto se tice dodatne opreme i sminke za auto (krovni nosac i sl.) kako je s cijenama u sloveniji ?

Slične teme

  1. Xsara
    By ki in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-04-2003, 22:07
  2. Citroen Xsara Picasso-najbolji monovolumen u klasi
    By Reni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 05-04-2003, 01:40
  3. Citroen Xsara 2.0 HDI
    By Varaždinec in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 06-11-2002, 09:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •