Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1245

Tema: Xsara Picasso 1.6i - da ili ne ?!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    blitvar
    Guest
    namjeravam kupiti Picasso 1,6 , no zanimaju me iskustva drugih i koliko se isplati uložiti u ovaj auto.

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Ja sam vozio 1.8, to je nekak prava mjera za Picasso, što se tiče drugoga mislim da je sve OK, a dizajn sprejebava sve druge monovolumene, nije ništa manje praktičan od drugih, dapače, udoban maximalno, jedino bi moglo biti problema s multiplex sustavom ožičenja, ponekad zna zaribati, ali ne znači da će se dogoditi i tebi...stražnji ovjes zna biti malo bučniji ali za te pare nemreš naći bolje...

  3. #3
    seyzmo
    Guest
    1.6 NE

  4. #4
    Pablo ..:::---:::..
    Guest
    1.6 je preslab

  5. #5
    blitvar
    Guest
    hvala na informacijama i savjetima, samo mi nije jasan pojam multiplex sustav ožičenja ! na šta se tu misli i što je to ???

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    Pa, multiplex je sustav ožičenja citroenovih i peugeotovih vozila pomoću kojeg je moguće lako dodavati dodatne funcije uobičajenim funckcijama elementima spojenima na multiplex, tj.samo treba preprogramirati cpu bez raskopavanja vozila...tako npr. moguće je napraviti da daljinsko otključava automobil kada si mu dovoljno blizu, ali kad si predaleko, samo zapišti i bljesne žmigavicma, bez otključavanja vrata kako bi odao gdje se nalazi...ili korištenje senzora za kišu koji automatski zatvara sve prozore i stakleni krov na prvi jači znak padalina itd. Ne kažem da Picasso ima sve te stvari, ali ih je moguće lako i jeftino implementirati, ovisno o klasi vozila i strategiji, jer je sve ožičeno, samo treba preprogramirati CPU...dakle teoretski je moguće u C3 ugraditi SVE što ima i C5 (dosta toga i ej uključeno u najskuplje pakete opreme), samo je pitanje odluke Citroena da li im to strateški odgovara...

Slične teme

  1. Xsara
    By ki in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-04-2003, 22:07
  2. Citroen Xsara Picasso-najbolji monovolumen u klasi
    By Reni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 05-04-2003, 01:40
  3. Citroen Xsara 2.0 HDI
    By Varaždinec in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 06-11-2002, 09:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •