Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: TOYOTA RAV4 !

  1. #1
    Serbia GTi
    Guest
    Po meni definitivno najlepsi SUV!
    Sta kazete ?

  2. #2
    Tomahito Yoshimura
    Guest
    Najljepsi 1000%!
    Nema ljepseg!

  3. #3
    VR6
    Guest
    Sad da mi je bas najljepsi, nebi znao to reci, ali da je medju ljepsim, to jeste.

    Kod Toyote Rav4 mi se ne svidja kako je postavljen auspuh, podnica ravna osim auspuha, koji stoji 5 cm nize, sto mi je bezveze. Inace, ostalo je ok.

  4. #4
    mytbyte
    Guest
    Pa i red je da bude najljepši, Toyota je RAVom i izmislila SUV kategoriju.

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Toyota izmislila SUV ?
    sorry, ali to UOPCE nije tocno. Ako znas sto znaci S.U.V. onda ce ti biti jasno otkuda je taj pojam dosao. Tamo se koristi vec 10-ak godina, ako ne i duze. I DEFINITIVNO ga nije izmislila Toyota

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    OK, RAV-4 je prvi mini-SUV. Imali su ameri i prije glomazna 4-wheel drive vozila koja nisu bila čisti radni terenci, ali Toyota je prva napravila mali okretni SUV terenac: RAV-4. Žalim što nisam bio dovoljno precizan.

  7. #7
    doc
    Guest
    mislim da bi prije suzuki vitara bila prvi SUV, iako je to po nekima i terenac....

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    Pa, novinari su se izgleda složili da ta čast ipak pripada RAV4, zbog hedonističkijeg uređenja unutrašnjosti u odnosu na standardne terence, dodatne opreme koju nitko ne bi stavio u "radni" terenac, kao i nedostatka nekih terenskih sklopova poput reduktora itd.

  9. #9
    seyzmo
    Guest
    da.. istina.
    Mercedes G klasse. E TO JE TERENAC.
    kockast, ruzan ko jedna stvar, jak, iznutra opremljen kao S-klasse i skoro nezaustavljiv.

    i naravno. uzasno skup. Pa ko voli nek izvoli. Ili nek uzme land-cruisera.

Slične teme

  1. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •