Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Peugeot 306 tuning

  1. #1
    Novak
    Guest
    Ljudi kupio bi peugeota 306 imam 7.000 eura pa me zanima vase misljenje koji model a i zanimaju me ideje o tuningu motora, ispuha, ovjesa, filtera, svjecica itd..

  2. #2
    kupi ovo,sve drugo..
    Guest

  3. #3
    anonimus
    Guest
    Prijo jesi lik!!!
    On je rekao 306 a ne 206...
    Mora da di inteligencija varira s brojem patika!!!

  4. #4
    no name2
    Guest
    e kretenu kad budes raspoznavao aute onda pricaj i soli pamet,a do tad idi brzo kupit auto klub i proucavaj aute,pa ces naci razlike,e koji seljaci na forumu kad ne razlikuju aute.

  5. #5
    M_7
    Guest
    hehe 206 taj mu je dobar...

  6. #6
    Extreme
    Guest
    Za te novce možeš dobiti pristojan auto. Preporučujem ti da rađe uzmeš jači motor pri kupnji nego da kasnije ulažeš u tuning. U najgorem slučaju ako ti motor ne bude dovoljno jak možeš ga kad uštediš dati na tuning.
    P.S. kod kupnje ti je bolje da uzmeš auto koji nije spuštan jer je takvima ovijes izložen većem naporu, ako hoćeš spušteni auto spusti ga sam!

  7. #7
    Ja, Alenko
    Guest
    Zamijenio alfu za pego...

  8. #8
    doctor
    Guest
    ja u ovih 6 mjeseci imam i previše ×××××× sa novim 206. Uglavnom nikad više ja ne kupujem peugeot.

  9. #9
    Capri
    Guest
    e doc doc....×××× te taj pežo ) )

  10. #10
    Nordsee
    Guest
    Ma ×××××× i 206 i 147, samo koje je veće

  11. #11
    Ja, Alenko
    Guest
    Nordsee, ti si sigurno ovaj gore anonimus.

  12. #12
    rale
    Guest
    moj savjet ti je da odmah probas naci nesto jace (makar i neki drugi model)nego da tuniras tek kupljeni polovni

    mislim da je najjaci 306 (osim s16 )bio xsi 2.0 sa 121 ks.to nije lose

    jedino kaj ce ga biti tesko naci kraj svih onih 1.4 i 1.6 na nasem trzistu

    sretno

  13. #13
    srki-moj auto
    Guest

  14. #14
    INTCP
    Guest
    306 je dobar Peugeot. Držanje ceste mu je na viskoj razini. Možeš stavit samo tvrđe federe kraće za 3 cm. Uzmi min 1.6 ne znam koliko je to konja pretpostavljam 90 (mizerija) I tu nadodaj čip, filter, auspuh obavezno. A kasnije se možeš zajaebavat sa svjećicama, kablovima, bregastama. Ukoliko 2.0 ima 2 bregaste onda ti je to bolji izbor. U svakom slučaju probaj nać S16 pa ne trebaš niš tunirat.

  15. #15
    Octavia WRC Evo III
    Guest

  16. #16
    žare
    Guest
    plasticna sminka, istocno smece...fura samo izgled. pravo auto za mene je trenutacno volkswagen bora, ujak mi je ima, turbodizelas, 2.2 sa 150 ks. dodje do 100 km/h za kojih 7 sekundi,i manje, a moze preko 240 na sat. elektronika, klima, koza, prava limunzina, a kad je odvrnes po gasu pluca ti se priljepe za sjedalo. kocnice ukopavaju beton, a trosi samo 5 L na 100 km.

  17. #17
    rale unlog
    Guest
    jel ovaj gore post zeka ili...???!!!

  18. #18
    Capri
    Guest
    ova skoda gore mi bas ne djeluje stabilno, nekako loše drži cestu mi se čini!!!! ) ) )

  19. #19
    Ja, Alenko
    Guest
    Žare, smiri se. )

  20. #20
    bullit
    Guest
    Opet pricate svasta...
    Neki dan sam imao jednog 306 XSi. Tek kad se slozi (elektronika, svjecice i kablovi), auto ide kak bi trebao ici. Naravno, sad ce me svi cistunci opet napasti,ali boli me jedna stvar.
    S 16 izbjegni ako je u pitanju stara verzija sa 150 ks, ak je onaj noviji sa 6 brzina i 167 ks, kupuj odma (ak valja,naravno).

  21. #21
    seyzmo
    Guest
    Ako ces kupovati ovog novog (167 ks, super auto), pazi samo na podvozje. To im je boljka. Kugle i krajnici se moraju mjenjati svakih 30 000. Skupo, ali je auto mrak.

  22. #22
    Francuz
    Guest
    S16 se više uopće ne proizvodi,tako da ga novog ne može kupiti nitko.Novi 307 S16(preglomazan,zanima me kako će ga prilagoditi)će imati motor 180 KS u suradnji s Lotusom,pojavit će se 2003.

  23. #23
    bullit
    Guest
    Francuz, tu se ne misli na novi 306 iz ducana, nego na zadnji model S16 sa 167 ks, za razliku od starog 306 S16 sa 150 ks.Znamo svi da se vise ne proizvodi.
    Seyzmo, drago mi je da dijelimo misljenje u mnogim stvarima.

Slične teme

  1. tuning
    By brzi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-03-2015, 12:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •