Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Zastava 128 Živa legenda koja živi i dalje

  1. #1
    Speed
    Guest
    Danas svi govore turbo skupim autima u koje vjerojatno nikad neće sjesti ,a h a kamoli ih imati.Posjedujem zastavu 128 koja s malim prepravcima ide 180 kmh ,a osjećaj kad prestignete zbunjenog tatinog sina u novom BMW-u koji vam samo može gutati prašinu vaših guma je nezaboravan i ne pruža ga niti jedan drugi auto...Živa legenda

  2. #2
    stvarno legenda
    Guest
    :URL=http://www.geocities.com/vehmatorrero/yugo2.html:yugo concept car:/URL:
    :URL=http://www.yugos.de/:fan club Njemacka:/URL:
    :URL=http://groups.msn.com/YugoRacing/_homepage.msnw?pgmarket=en-usgroman USA fan club site:/URL:

  3. #3
    Prpa
    Guest
    Definitivno je da je 128 prava stvar za nabrijavanje, jer za malo novca i puno truda mozete sloziti prave pilu. Sto gazi sve .

  4. #4
    Zile
    Guest
    U pravu si ja imam isto 128 84.god. 1100 kubika . onako malo napucana sve u svemu obicna nisam je spustao . Kakve si ti prepravke uradio i imas li mi sta preporuciti za vanjski izgled ili unutrasnji ... De javi mi na Email : zzilic@inet.ba

  5. #5
    sase stip mk.
    Guest
    idi begaj

  6. #6
    murdzo
    Guest
    da ve ebam i ×××××ite samo gomna jadete

  7. #7
    alfist_zg
    Guest
    koji to novi bmw ide manje od 180?

  8. #8
    goX
    Guest

    POTPUNO SE SLAZEM S TOBOM.
    KAKVE PREINAKE SI RADIO NA MOTORU,KOJI
    MOTOR TI TRENUTNO UGRAĐEN

  9. #9
    z 128 fan
    Guest
    Crazy pillah!!!!!!!

  10. #10
    128
    Guest
    i ja sam imao taj auto i znam kako ide,,samo mi je zao sto je vise nemam
    prepravio masinu i grunula nakon 20000 kilo...,,ali pravi auto

  11. #11
    INTCP
    Guest
    180 ti možda ide po brzinomjeru tukane. )

  12. #12
    BUCKO
    Guest
    LEGA U PRAVU SI JA IMAM YUGO 45 I IDE 160 KM/H TROSI KO UPALJAC A IDE KO RAKETA

  13. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    MOŽDA I PALI NA UPALJAČ! )

  14. #14
    INTCP
    Guest
    Kako ste blentavi pa novi yugo pokazuje 190 pa nema teorija da do toliko ide. Recite mi jedan razlog po čemu bi taj srpski brzinomjer mogao biti barem približno točan. Al ste puni sebe bog te ××××.

  15. #15
    BANJA
    Guest
    I JA SE SLAŽEM

  16. #16
    Marijo SHG
    Guest
    To je model malo jače šasije od Z-101.
    Problem je što šasija nema konstrukciju
    samo su komadi zavareni i peti dan ručno spricani bojom izvana.Isto tako
    otežan je prisup motoru i sam rad zbog
    haube koja se otvara od auta.
    Jedini ozbiljniji Zastavin model je FLORIDA sa jednom karoserijom,a treba barem tri (3V,4V i karavan).Zatvaranje vrata da ne spominjem (niti jedna ne sjedaju kako treba),to im je imidž.

  17. #17
    mrgud
    Guest
    I ja imam 128icu, trenutno na klocnama... slažem motor. Moja IDE 180km/h, mjereno Toyotom Celicom. Doduše u 128ici je 1300 Lancia motor i dupli Weberom... kad stanem moram odšerafit čep rezervara da se izravna, troši ko Grčka, al ideeee...

    Nego, MAJSTORI IMA LI KOJI KLUB_FORUM NA WEBU SA 128icama i ostalom Srpsko-Talijanskom limenarijom?

    Ajde javite pa da se učlanim i ja...


    mrgud13@net.hr

  18. #18
    Koshpa
    Guest
    Ne znam jer ima kakav na webu, al gore ti je naveo tip neke fan klubove.

    Miro dobro dosao na forum.

  19. #19
    Calibra fan
    Guest
    Majmuni ) Pa yugo i općenito zastava su proglašeni u anketi nekog vodećeg američkog auto magazina kao NAJGORI AUTOMOBILI SVIH VREMENA !!! Citat iz jutarnjeg lista od prije 2 mjeseca!

  20. #20
    Maky
    Guest
    Jugo nikako nemože uvatit 150 jer njegova maximalna brzina je 135,a i tada samo šta se ne raspadne,jer ja imam Mazdu 323f 1.6 i najviše san uhvatia sa njon 185 kmh i to joj je maximum,a ona je puno brža kvalitetnija,jača od Jugoslavenskog usranog JUGA

  21. #21
    hrvoje bosanski
    Guest
    YUGO je nas, hrvatski automobil.
    pa mi i zapadni susjedi smo pravili vise od 60 % djelova!

  22. #22
    brzi
    Guest
    kojih 180 sa 1.3 motorom pa auto je kockast da kockastiji nemre bit

  23. #23
    Bezimeni
    Guest
    imam pilu yugo 45 ide 190km/h ni passat me nemože da stigne

  24. #24
    marko69
    Guest
    Prvo debili moji dragi jer mora svaki drugi vaš post bit debilu, jado, smrade. Problem svih vas debila je u tome je to što se ne možete pomirit s time da neko uz mnogo truda i znanja može napravit auto koje vas odere, vas pičkine sinove koji vozite svoje preplaćene njemce. Ko govori da je yugo kvalitetan. Nitko? Tko govori da je dobar? Ali jel vas briju? Briju Vas. Pronađite na net-u tipa koji ima yuga sa motorom lancie 2.0 + turbo. Lik je skinia korvetu 5.7 V8. Znate li vi šta je 180ks na 300kg željeza? I molim vas samo na forumima o autima je svakom drugom riješ ×××××, debil i sl. To je dokaz da ste ipak od svih debila na net-u uz pedofile vi najveći. Ajde saberite se. To što imate male kite ne bi vam ni avion pomoga.

  25. #25
    slamka
    Guest
    ima li iko jaku muziku PREKO 7000W ako ima neka se javi

Slične teme

  1. Lamborghini diablo - legenda koja ne umire
    By diablo VT in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 06-12-2003, 23:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •