Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Zastava 128 Živa legenda koja živi i dalje

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    zika
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: najbolji :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: dobra fora hahahahha :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: joj upišat cu se od smijehaaa :smile25: :smile25:

  2. #2
    NITRO
    Guest
    pozdrav svima!!!
    imam Zastavu skala55c,97 godiste,,
    ispod haube lezi motor od 1.8ccm sa turbinom i nitro punjacem,,spusten 5cmm od zemlje Sportski tip RUCNI RAD,,
    spreman za trke

    pozdrav sa KOSOVA

  3. #3
    NITRO
    Guest
    zastava je legendarna za nju mi davali 10 hiljada evra,ali nema sanse se to prodati,trodupli lim,PUN OLOVA,4 diska,okviren unutra sa cevovima,elektricni podizaci stakala,siroke gume,bez propusta vazduha unutra nema buke nema suma,,toliko od KOSOVARA POWERED BY KOSOVO

  4. #4
    rs turbo
    Guest

  5. #5
    jethro
    Guest
    Ajde da se malo uozbiljimo. Ja i danas vozim po gradu sjajnu Zastavu 101 confort iz 1979. Nekoliko puta sam ga se umalo riješio, ali je ipak ostajao uz mene. A svi automobili koji su mu trebali biti zamjena više nisu među živima. Jednostavan je za održavanje, dijelovi su mu ionako smiješno jeftini, a pošto sada prelazim s njim oko 5.000 km godišnje (ostalo odradi Renault Kangoo) na njemu se i nema što pokvariti. Motor je originalni, obični 1,1 sa 55 konja, kompresija mu je i danas 9,5:1, mjenjač je mekan i uopće svaki ××××ni dio je na svom mjestu, a nikada nije bio garažiran i uvijek je bio na kiši, suncu, snijegu - da, umalo zaboravih - u ratu mu je malo popucala intrument ploča, neki geleri su je pogodili. I 25 godina je prevalio Stojadin, bez problema. Imidž me ne zanima, To ja zovem narodnim autom, koji se tijekom eksploatacije pet puta oduži vlasniku i svoju početnu cijenu i cijenu goriva i održavanja otplati istih tih pet puta. Ne mogu vam nabrojati što je taj auto uradio - preseljavao moju obitelj desetak puta, bio izbjeglica za vrijeme rata, nosio sve i svašta, čak i 500 kg uglja i ništa mu - nikada nije stao, jedino jednom kada mu je crknuo akumulator! I danas kao zmaj, samo redovno održavanje. Jel tako rs turbo? Osjetim da je Logan njegov idejni nasljednik...<br><hr>

  6. #6
    jethro
    Guest
    A ova priča da je Yugo najgori auto svih vremena, koja se, vidim, udomaćila i kod naših ljudi i (nažalost i mnogih auto-novinara) je jedno američko istraživanje, koje je totalno nekompetentno u našem slučaju, ali otkada ga je Jutarnji prenio, otišlo je sve naopako. Amerikanci su inače drukčiji od nas po ukusu i shvatanju automobila. Yugo jeste krahirao u Americi, ali osobno sam vozio taj američki Yugo i vjerujte, za njega je Opel Corsa A kao nekakav europski suparnik totalna truba. Stvar je u tome da je Yugo u svoje vrijeme bio najmanji auto na američkom tržištu (uz VW Fox i Hyundai Pony, koji su ipak nešto veći), a Ameri uvijek ismijavaju male stvari i vole "BIG" u što se možete uvjeriti ako vidite njihove SUV monstrume, koji su totalno neadekvatni za Europu. A evo vam automobila koji su također neslavno prošli u Americi: Opel Kadett C (prodavao se kao Buick Opel), Opel Kadett E (Pontiac), Renault 5 (Le Car), Renault 9 (AMC Alliance), Audi 80 prve serije, VW Scirocco, Alfa 75 i 164...Kao što vidite, sve same europske legende. Yugo je u tom izboru jednostavno bio žrtva za odstrel, strani auto koji je u međuvremenu ostao bez države, tvornice i svega ostaloga. A podatak da su do 1992 Amerikanci kupili skoro 150 tisuća Yuga govori da im baš i nije bio tako mrzak.<br><hr>

  7. #7
    jethro
    Guest
    Ipak, naši bi novinari trebali prestati prenositi američka istraživanja po principu copy/paste i krenuti pisati svoje. Činjenica je da je Yugo motorizirao mnoge Hrvate, da su na njemu mnogi izučili zanat, svladali tehniku motora i tehniku seksa, preseljavali dnevne boravke i spavaće sobe,prenosili svinjske polovice, vozikali punice, tetke, djecu, prijatelje, ljubavnice i išli na more i u kleti. Stoga, neka Ameri pate, njima je Yugo služio samo ismijavanju. A tko je ismijao Yuga kao da je ismijao nas i naš "way of life".

Slične teme

  1. Lamborghini diablo - legenda koja ne umire
    By diablo VT in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 06-12-2003, 23:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •