Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: LAW!!!

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Administratore, bilo bi vrijeme da uvedeš malo onog čega imaš u nicku! Pa daj konačno pregledaj odakle se cijelo vrijem logiraju ovi kretenski nickovi i vidjet ćeš da je to sve s najviše 2, 3 kompa, ako ne i jednog. I daj zabrani ulaz s te adrese! Jer sve polako odlazi k vragu zbog nekog balavca koji očito ima previše slobodnog vremena!
    Funkcioniralo je OK mjesecima, ali sad je došlo vrijeme da se kopilad kojoj nije mjesto ovdje izbaci! Hvala unaprijed!

    p.s.Sutra u 5.00. krećem i ja malo na more! Pozdrav svima!

  2. #2
    Serbia GTi
    Guest
    Nece ti on to nikada videti. Treba mu poslati mail i reci da ubaci malu skripticu za omogucavanje postovanja samo registrovanim korisnicima. Pa, to je pola sata posla.

  3. #3
    594 krešoah
    Guest
    tako je treba uvesti reda, ovako provokatora i psovača bit će puno...

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    GTI... cgi postoji..
    problem je samo u tome sto law ne cita forume (a sto bi trebao) i zato ne zna za nase probleme.

  5. #5
    Serbia GTi
    Guest
    Da, cgi postoji, normalno. Nisi me razumeo, ali nema veze - mozda bas zbog toga ovaj forum interesantan....
    dok mu neko ne ×××× kevu sa psovkama... )

  6. #6
    doc
    Guest
    onda je vrijeme da sami preuzmemo vlast u svoje ruke !

  7. #7
    Serbia GTi
    Guest
    Mislis da to moze?

  8. #8
    seyzmo
    Guest
    naravno da se moze... pa ovo je forum, nije neka banka. Sve sto se pogoni na .cgi se da... "hacknuti"

  9. #9
    Serbia GTi
    Guest
    Pa, de si do sada ?
    Ajde, da vidimo sta znas.

  10. #10
    seyzmo
    Guest
    hm.. ja imam... "proslost" sto se toga tice.
    Ipak mi je to struka (to sam zavrsio kao fax)
    recimo samo da sam i ja i moj ip poznat nadaleko i nasiroko.

    hvala ne. ja objasnim bilo kome kako,ali jaaaaa. hvala vise ne (bole rebra od prosli put)

  11. #11
    rale
    Guest
    ovo je forum za opustanje

    svak iznosi svoje misljenje

    ciji me postovi ne zanimaju ja ih preskacem,totalno mi je svejedno jesu tu il ne

    pa nije kao da mi je neko doveo doma nekog ko me vrijeda i psuje pa ga moram izbacit....nek pisu kaj hoce mene to ne dira

  12. #12
    Serbia GTi
    Guest
    seyzmo,
    daj posalji mi neku foricu na mail!
    Znas moj mail.

  13. #13
    seyzmo
    Guest
    znam... ali ti imas ekstenziju .yu
    nece ti dati da se logiras na server (sto bi morao da mozes nesto napraviti)

  14. #14
    alfist_zg
    Guest
    ima Rale pravo.

    ako ti se ne svidja, nemoj citati.
    i meni isto idu na ××××× neke stvari ,ali mislim da nebi bilo u redu zabraniti pristup gostima. i bilo bi dosadnije.i u svakom slucaju puno manje postova, a to ni vidiautu.com nije u interesu.

  15. #15
    DJW
    Guest

  16. #16
    2.0iturbo
    Guest
    e ovako ja se registriro i nece da mi primi nicka, kaze da ga vec neko koristi( ja ).I kada ce mi doci na glupi majl ona adresa cekam je vec 4 dana??????

  17. #17
    rale unlog
    Guest
    evo malo da se law trgne...

    pa nemrem otvorit stranice nikako za vrijeme radnog vremena u hr(8-16)

    uzas,otvara stranicu minutu il vise,samo na vidiautu,sve druge stranice rade ok

    registriram se i ocu otvorit temu,kaze session vam je istekao,i to naravno tek nakon minutu i pol cekanja....


    kaj nisu bile obecavane neke promjene i napredak....

  18. #18
    jes..jes
    Guest
    ) evo malo "Lada al,a Stender"


  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Law, pa bude pobogu kakvih promijena konačno? Pa prije ću dočekati penziju nego da mi otvori dva, tri topica. Sve je sporo da sporije ne može biti. Pa daj nešto konačno izkemijajte.

  20. #20
    Alfa 147
    Guest
    U potpunosti se slazem, otvara mi stranicu 10000000000000000000 god. Vec polako gubim strpljenje.....

  21. #21
    Mjenjaj nas......!!!
    Guest
    Prvi put da Zender nesto pametno kaze. )


    Jedno je sigurno forum se osipa

  22. #22
    VR6
    Guest
    Mozda od nove godine bude promjena, sto mi izgleda nekako logicno...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •