Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dok mačaka nema, miševi kolo vode

  1. #1
    Girrari
    Guest
    Evo, vidim svi redoviti stanovnici foruma su manje-više otišli na more, pa je došlo do intenzivnog porasta nepoznatih i promjenjivih nickova koji u pravilu pišu gluposti i puno, ali puno psuju. Fore su prizemne na razini 8. osnovne. Ja sutra idem u Pulu, pa na Zucchera u petak, tako da neću moći čitati ljepote ovog ljetnog foruma. HF-ica ako si još za neku Žlahtinu javi se na mail Girrari@hotmail.com da ti dam broj moba.

  2. #2
    girari
    Guest

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Da nije tužno, bilo bi smiješno. A zna se tko je Girrari, ovo sa jednim r nebu prošlo jer sam uvijek "registrirani korisnik".

  4. #4
    Calibra Zender
    Guest
    Pojavilo se mnogo kopiladi koja kvari ovaj forum.

  5. #5
    Serbia GTi
    Guest
    Ja ne znam koji je problem sa moderatorom. Verovatno nije ni administrirao nista od nasa foruma.
    Ali, bar je mogao da onemoguci ulazak "gostima". Bar toliko.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Odavno sam predložio da se "gost" kao takav uopće izbaci pa će biti puno lakše kontrolirati ovakve ispade.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ma ljudi, smirite se. Isto bi se tako mogao netko za××××vati i kao "registrirani". A psovanje se nemre zaustaviti, isto kao ni glupe fore jer svi mi to tu i tamo činimo.

  8. #8
    Ercegovac
    Guest
    Jel ima mozda neki test inteligencije ili kvalifikacijski ispit pri registraciji pa da samo lumeni i poznavatelji autoindustrije mogu upast? Pa da maknete goste odjednom bi dobili par tisuca novih registriranih korisnika koji bi se opet zajebavali ostatak naroda i nikakve koristi ne bi imali. Ovak se barem vidi ko je barem malo ozbiljniji kad mu ispod imena pise registrirani...iako niti to ne garantira ama bas nista.

  9. #9
    594 krešoah
    Guest
    ja ne znam što da radimo, ima svega, neki ljudi bez psovanja ne bi znali pričati...

  10. #10
    piquet
    Guest
    povijest se ponavlja.

  11. #11
    S16
    Guest
    A đe ga nađe... )

  12. #12
    NOS
    Guest
    Ja puno bestiman priznajen ali nastojat cu smanjit.... ako van to ikome ista znaci, a sto se tice 8-maskih baza po njima je S16 najjaci ) <br><hr>

  13. #13
    S16
    Guest
    Znaš NOS, ovaj forum podržava hrvatske znakove šđžčć...

  14. #14
    NOS
    Guest
    Znam ali linux stvara navike ) )

  15. #15
    S16
    Guest
    Ajme ×××ך li ga... )

  16. #16
    NOS
    Guest
    A jhebiga bar neman 8-maske baze )

  17. #17
    S16
    Guest
    Dobro, dosta više..! )

Slične teme

  1. Divlje vode
    By fghnhf in forum Izleti
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 09-07-2013, 12:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •