Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Golf petica izlazi sljedeće ljeto

  1. #51
    Ed Hunter
    Guest
    Eto i mene malo.
    Tu na forumu sam pročital za taj Touran takve komentare da sam mislil dok ga pogledam da bu me trefil infarkt ... i vidjeh ga i ništ. Meni isto nije loš, tj. ne izaziva nikakve emocije. Ni pozitivne ni negativne. Uostalom ... kombi ko kombi. Ko bi obračal pažnju na njega.

  2. #52
    Megane_SB
    Guest
    Upravo to, kombi...
    Mislim da nema jasna obilježlja monovolumena kao Scenic.
    No, opet stvar ukusa ...
    Scenicu zamjeram jedino instrument tablu, centralno smještenu i digitalne instrumente (barem onaj model koji sam ja vidio).
    Izvana sasvim OK, jasna pripadnost Megane obitelji..

  3. #53
    Ed Hunter
    Guest
    Ma Megane_SB meni je i Scenic kombi.

  4. #54
    Megane_SB
    Guest
    Ali je ljepši kombi ) )

  5. #55
    E-type
    Guest
    Touran, osim sto je ruzan, je i preskup u odnosu na konkurenciju.

  6. #56
    INTERCEPTOR
    Guest
    VR6 alfa 147 1.6 120 ks u seriji ima dvozonski klima uređaj odnosno za vozača i suvozača.

  7. #57
    INTERCEPTOR
    Guest
    A sumnjam da će dvozonski klima uređaj biti u seriji zbog politike VAG-a. Pa ako nema audi a3 2.0 TDI od 27 000 eura sumnjam da će golf imati.

  8. #58
    Kralj Golf
    Guest
    Ma i bez svih tih stvari koje ste nabrojali prodavat ce se bolje nego svi talijani zajedno,jer svabo je svabo,a Golf je KRALJ!!! ) )

  9. #59
    Megane_SB
    Guest
    INTCP, htjeo sam to spomenuti, jer si mi to već naveo jednom.
    No, čekao sam reakciju Alfista, moram se principijelno držati svojeg tabora.
    ) )

  10. #60
    VR6
    Guest
    Na Renault HR stranici nadjem da Megane II nema u serijskoj opremi klimu, upravo sada gledao.

    A ovo za Astru su "sitnice", i Golf V ce imati ovakvih stvari kao kad se zamagle unutrasnja stakla sam pali ventilaciju i sl, to je meni mnogo bitnije od automatskog paljenja brisaca (da mi se na prvu kapljicu pale) ili automatskog paljenja svjetala. Ovo prvo je imao i Golf 4, ali kao opciju.

    INTERCEPTOR odvojena klima nece biti u serijskoj, ali obicna hoce. To i gore pise.

  11. #61
    Fresh
    Guest
    Ovo zamagljivanje unutarnjih stakala, to si sigurno mislio na onaj vic o albanskim avionima koji imaju brisaše iznutra, jer jadni piloti moraju cijelo vrijeme raditi

    prrrrrrrrrrrprrrrrrrrrrrprrrrrrrrrrprrrrrrrrrprrrr rrrrrrrprrrrrrrrrr.....

    Tako ćeš i ti morati u Golfu ? Nije baš pohvalno...

  12. #62
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

  13. #63
    Nippon
    Guest

  14. #64
    INTERCEPTOR
    Guest
    VR6 užas, nema odvojenu klimu u serijskoj, a već alfa 147 120 ks ima.

    A ti pitaš tko to ima u klasi.

  15. #65
    T-IE
    Guest
    Megane_SB,

    ajde reci mi koji je odgovor Megana na VW-ov 1.9 TDI 150ks, na 1.8T 180ks, R32 neću ni spominjat, na V6 (vr) 204ks, na 4x4 itd, itd, itd...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  16. #66
    INTERCEPTOR
    Guest
    T-IE, pa VW neće više ugrađivat taj nafrljeni 1.9 TDI, već 2.0 TDI 140 KS. Osim toga Megane je još novi auto, tek se treba popuniti cijela paleta motora. A3 se nudi se s 2 motora. Pa biraj oćeš 1.6 sa 102 ks ili TDI sa 140. Ajde sad će doći 1.6 FSI 115 KS, baš me zanimaju performanse.


  17. #67
    T-IE
    Guest
    E da, i koji je odgovor Megana na VW-ov SDI...


    da te čujem...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  18. #68
    Initiale
    Guest
    T-IE odgovor na 1.9 tdi je 1.9 dci 140 ks koji ce uskoro doci,a Megane Rs ce za dorucak papati R 32 )

  19. #69
    Girrari
    Guest
    T-IE <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  20. #70
    S16
    Guest
    Ja san čuja da se kod nas neće prodavat FSI sve dok se ne uvede kvalitetnije gorivo. Kad će to bit...?

  21. #71
    Girrari
    Guest
    Par dana prije ngo na vrbi počne rast kuruza.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  22. #72
    Initiale
    Guest
    Ma za sve novije motore smeta to gorivo europske kvalitete,prosli put dok sam bil na servisu zalil mi se voditelj servisa da imaju dosta problema zbog goriva s 1.2 16 v motorom i da ljudima preporucuju sipati samo 98 icu jer je Inina 98 ica ko europska 95 ica

  23. #73
    307
    Guest
    bio sam na g.o. i netko se slepao na moj nick

  24. #74
    Megane_SB
    Guest
    Glede motora, samo malo da proučim specifikacije.
    Inače, Renaultovi dCi motori se sada ugrađuju u Nissane i Mitsubishije, koje (prema ADAC-U) krasi vrlo visoka pouzdanost.
    Odluka je pala nakon iscrpnih i maratonski testova, na kojem se se motori pokazali kao izuzetno kvalitetni i pouzdani.
    To bi trebao biti dovoljan jamac kvalitete dCi motora.

    Stand by sa specifikacijama motora ...

Slične teme

  1. petica pomela trojku i meganea
    By zeleni čaj in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 12-12-2003, 21:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •