Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: Golf petica izlazi sljedeće ljeto

  1. #1
    Golf je Golf
    Guest
    Štedite li pare ?

  2. #2
    kurd
    Guest
    sila mi je srat

  3. #3
    594krešoah
    Guest
    ja ne štedim, zato što ne mogu uštediti za golf 5.

  4. #4
    Golf je Golf
    Guest
    Uzmi na kredit.Ionako samo ×××××× kupuju u kešu.

  5. #5
    307
    Guest
    Koji kreten. Golf je VolkSHITwagen-ovsko konfekcijsko ×××××× i ne bih ga vozi ni da mi u njemu J. Lo konstantno puši k___c, i da mi još za to i plačaju masne pare. FFFUUUJJJ

  6. #6
    IV
    Guest
    Aj ne seri 307, kad dodje petica 307 se nece ni vidit... ) )

  7. #7
    Dalibor
    Guest
    Nemojte napamet pisati, imate li kakve slike, prognoze cijena i slično?

  8. #8
    ayala
    Guest
    Pa fotke su već godinu dana vani.Auto je preslika A3 po velićini i obliku ali je dizajn zadnjeg kraja drugčiji.

  9. #9
    307
    Guest
    GOLF = GNOJ

    )

  10. #10
    Seatibiza
    Guest
    307 .......... kaj si vozio prije 307-ce??????? ......... ali iskreno

  11. #11
    Ja, Alenko
    Guest
    Nešto mi je čudan ovaj popis gore, pa jeli moguće da se prepotopna grda i ubi bože ružna ford fiesta bolje prodaje od pego 206 ???
    Ili su ti švabi slijepi ili je fordova "robusnost i kvaliteta" nadmašila ljepotu. Izgleda da ako je neka kočija poput golfa robusna bit će prva na listi.
    Ili ovaj gore MicaMaCa smart, ko to kupuje, babe za plac ? Pa nije li taj tetrapak duplo skuplji od twinga koji bar podjeća na automobil ?

  12. #12
    Ja, Alenko
    Guest
    Uh konfuzija OVAJ POST IDE TU A GORNJI TAMO:Bogati dugo je trajao taj bezvremenski i kako reče "samozatajan" (majko mila)
    izgled tog bezvremenskog stroja i prerazvikanog narodnog čuda, svete krave....itd....ČAK 5 GODINA !!!
    Šta pobogu još onda nije u redu, da nije motor ???
    Ili pad prodaje pred najezdom nezaustavljive konkurencije ?
    Gle 156 pljunuli su deci farbe za špigle i idemo do 2005, šta ti je dizajn, ha ? Ma i motori su ispred svog vremena, kao i sve ostalo.
    Činjenica je da se korito radi sve manje i sve kraće, ah kad tad svemu dođe kraj. Samo da ne bude neki opoziv tog golfa ili nasljednik za koje dvije,tri godine ?

  13. #13
    594 krešo ah
    Guest
    za keš kupuju oni koji imaju novac, a ja ću morati na kredit uz neko učešće jer nemam gotovinu, i na kredit nemam za golfa, netko mora plačati mjesečno 100 ili 150 eura a tko će drugi nego ja za svoj auto. golf je bio i ostao i bit će najbolji u klasi.

  14. #14
    Serbia GTi
    Guest
    Kreso, razocaro si me!

  15. #15
    Ja, Alenko
    Guest
    i mene...

  16. #16
    doctor
    Guest
    samo nek izlazi, nek ×××××× i dalje kupuju. Sad ce valjda osnova verzija kostat 50 hiljada maraka. Ali uvijek se nadje brdo debila koji valjda vec sad doma cuvaju i cekaju da kupe novo narodno ××××××.

  17. #17
    seyzmo
    Guest
    A joj.

    Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf. MPV je "van" po obliku karoserije. Sa Golfom ce MOZDA dijeliti prednji dio. I to MOZDA. A na osnovu toga su nastale sve ove slike koje su vani. Inace, SVE slike Golfa 5 koje su vani su CISTI PHOTOSHOP. Ne postoji niti jedna fotografija, ovo su sve montaze. Ista je stvar kao i sa Speedsterom II i sa Mazdinom devetkom.

  18. #18
    VR6
    Guest
    Naziv teme: "Golf petica izlazi sljedece ljeto".

    seyzmo: "Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf."

    Jos se tacno ne zna kada izlazi...

    Moze biti i tvoje i njegovo tacno... a kako ce stvarno biti, to cemo jos vidjeti.

    Sve zavisi od izvora, odakle informacije dolaze.


    Primjer 1:

    Golf MPV should make its entry within the year - probably at the Frankfurt Motor Show.

    Golf 5 will make its official debut at the 2003 Geneva Motor Show - with additional derivatives following step by step.


    Primjer 2:

    En 2003, llegarán VW Golf MPV (entre enero y mayo); Audi A3 y Audi A2 restyling (entre mayo y junio); Seat van y VW T5 (entre junio y setiembre) y Bugatti 16,4 Veyron, Lamborghini L140, Seat Tango, Bentley GT 4p, VW Passat y VW Golf V (entre setiembre y diciembre).


    Primjer 3:

    Golf MPV zal midden 2003 in Nederland verschijnen de verkoop.

    De Golf MPV wordt geleverd met de volgende benzinemotoren; de 1.4, 1.6, 2.0 en 3.2 V6 en de dieselmotor 2.0 Sdi PD, 1.9 Tdi PD, en de 2.0 Tdi PD en de 2.5 Tdi PD 5cil.

    Over de prijzen zijn nog geen nadere gegevens beschikbaar. De Golf V zal leverbaar zijn vanaf begin 2004.

    Bron: Autobild


    Pa sad...

  19. #19
    Capri
    Guest
    zar je bitno kada će izaći, bilo bi najbolje da nikad ne izađe!!!

  20. #20
    seyzmo
    Guest
    vr6.. molim te... to mi je posao... please nemoj me tome uciti.

    Mozemo mi raspravljati i ja cu postovati tvoje misljenje o necemu.. ali sorry, ovo stvarno znam

  21. #21
    VR6
    Guest
    Ne ucim te nicemu. Sam si rekao "Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf", pa kako ti mozes tacno znati da nece izaci MPV ove godine??
    Na to se odnosio moj post...

  22. #22
    ki
    Guest
    krešo ah, i mene si razočarao.

  23. #23
    seyzmo
    Guest
    ah.....ok.

  24. #24
    S-B
    Guest
    Evo,docekali smo to ljeto kada izlazi kralj svih krampova.
    VW-ovci, jeste li izvadili pare iz carapa?

  25. #25
    govno
    Guest
    Ja sam pripremio 1000 eura, bit će dosta. Pa neće ga valjda precijeniti.

Slične teme

  1. petica pomela trojku i meganea
    By zeleni čaj in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 12-12-2003, 21:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •