Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ventil benzinskih para čemu služi?

  1. #1
    robertinjo
    Guest
    kupio ja novu 206-cu benzinca nakon nekih 500 km počelo se čuti tuckanje
    ispod poklopca motora i to samo kad se motor ugrije.Otišao sam do ovlaštenog servisa na reklamaciju tamo su detektirali kvar "ventila benzinskih para" .Dotični ventil su i promjenili sve je bilo OK.sljedečih 500 km. Sada se opet čuje isto to tuckanje kaj da radim osim ponovne reklamacije?

  2. #2
    robertinjo
    Guest

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    da nije ispušni ventil??.. znaš ono imaš usisne i ispušne ventile...

  4. #4
    sepra
    Guest
    ×××× im majku dok ne promjene motor ak treba. Ja sam sa svojim 206 imao 5 reklamacija. Budi im tamo svaki dan dok ne riješe bilo kakvu ×××××riju jer kad istekne garancija onda počinje veselje.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Kako se to tako kvari?! Dosta ih se zali na probleme sa 206-icom, a neki opet nisu imali ni jednog.

    Jel se sve 206-ice za Eu trziste proizvode u istom mjestu?!

  6. #6
    Puntolino_
    Guest
    Iberlauf?

  7. #7
    206-os
    Guest
    Vjerujte, to se sam dogadja kod nas..nigdje u Europi nema takvih kvarova, samo kod nas. To je tako kad imamo lopovskog zastupnika i kad dobivamo vecinu auta s crnom tockom..to su auti koji nezadovoljavaju kvalitetu potrebnu za plasiranje na recimo njem. trziste pa onda ga posalju nama jer je bitnije da je svabo zadovoljan a ne neki stanovnik male drzavice..jer kad bi slucajno doslo pismo u auto bild da se ima problem s 206, svi bi to culi ali kad dodje u auto-blic cujemo samo mi jer nitko neprepisuje nase novine.

    Inace, ne radi to samo Peugeot, svi to rade samo u manjoj i visoj mjeri..lopovi!

  8. #8
    pasmater
    Guest

Slične teme

  1. Pop-off ventil na turbo dizelu??
    By Dr. Strangelove in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 12-05-2004, 14:38
  2. Blow-off ventil-PRODAJA
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-04-2004, 17:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •