Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Što kupiti za 10-11 ti. eura?

  1. #1
    Scorpio
    Guest
    Što kupiti za 10 tis. eura. Fiat punto s nešto opreme, škodu fabiu (doduše 10.700 EUR, to još može doći u obzir), hyundai accent (ipak srednja klasa), daewoo lanos ili astru classic bez ičega? Molim pomoć jer moram nešto kupiti vrlo brzo?
    Hvala!

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Alfu 156 1.8 iz '98. Bolje od toga ne ide!

  3. #3
    Seatibiza
    Guest
    skoda fabia free...... solidna oprema i kvalitetan i robusan auto ........ ako pazis na potrosnju onda je ipak najbolji izbor Clio

  4. #4
    Fabia
    Guest
    Fabiju u svakom slučaju. Polovne aute zaboravi.

  5. #5
    VTEC
    Guest
    A sto, Yaris ti ne valja?
    Gdje je on kao opcija ?

  6. #6
    Seatibiza
    Guest
    Nemoj slucajno nasjesti na neku rabljenu Alfu jer onda budes gadno nahrdao...... ti su ipak auti dobri kad su novi ali rabljeni...... hm... ipak se alfe teraju go vrag svoju mater ........ koliko vozaca alfi poceka da se zagrije temperatura ulja pa da onda stisnu gas kako bi trebalo nego svi odma po gasu i ode motor u tri ćoška

  7. #7
    SOFTI
    Guest
    Majstore, kupi sve osim škode, seata, VW-a... najbolji omjer cijene i kvalitete kod novog auta je Renault, a kod rabljenog budi vrlo oprezan i probaj kupiti od poznate osobe. Što se tiče Alfe, pogotovo rabljene, nije nikada kod njih bio problem kao što ti ovaj "znalac" Seat Ibiza govori, već je problem u završnoj obradi, neodržavanju vlasnika tokom korištenja automobila, šlampavosti itd. Motori su kod svih automobila najmanji problem jer si niti jedan proizvođač ne smije dozvoliti probleme sa motorom u prvih 150.000 km eksploatacije automobila.

  8. #8
    Činovnik
    Guest
    Prema najnovijim statistikama, najviše žalbi kupaca novih auti je na Alfu, a slijedi Citroen i Renault. Najmanje žalbi je na Mazdu, pa na Mercedes, Toyotu, Mitsubishi i ostale japance. U sredini su Volkswagen, Fiat, Peugeot i korejci.
    Ja mislim da je za tu lovu najbolje kupiti Hyundai Accent.

  9. #9
    Pamet U Glavu
    Guest
    Za te pare možeš još dobiti Citroen C3 ili Polo bez ičega.

    Polo, čak i sa pepeljarom kao opremom, držat će cijenu nakon 5-6 godina, za razliku od rabljenih šminkera.
    ××××ga, takav je život u našoj "Vrankfurt-Minken-Mrduša Donja" zemlji.

  10. #10
    ---
    Guest
    ja se slažem s calibrom zenderom
    imam takvu alfu i odlična motor vuče ko.. začas si na 100 a uz to i odlično
    izgleda

  11. #11
    pasko
    Guest
    Kupi sto i ja Ford Mondeo 1.8TDi iz 98 god. super ocuvan sva oprema ok motor
    ja skroz zadovoljan
    Gojko

  12. #12
    Feri
    Guest
    ne znam kaj je najbolje kupiti, ali znam kaj nije - micubišija pištolja niti za živu glavu! Istina, ove je godine prodan čak 1 primjerak Colta, ali uvijek se nađu ljudi koji griješe! Hunjadi Akcent je auto srednje klase???? To do sada nisam znao. Čitao sam na ovom forumu da neki čak ni Fiat Marei ne priznaju da spada u srednju klasu, a što u svim časopisima piše, no za akcenta to nis' čul!!! Inače, ne kupij japanska smeća, dobri su samo dok nemaju više od 3 godine, jer onda moraš nakon toga, ako imaš neki kvar, uzeti dobar kredit, a znaš i sam kak je danas teško naći dobre jamce! Preporučam domaće, dakle europske aute, a od novih svakako punto, fabiju, clio, fiestu i sl! Škoda svakako ne može biti promašaj kao ni Fiat!!!

  13. #13
    konj
    Guest
    kupi kobilu pa je jasi )

  14. #14
    Zuban
    Guest
    Ma kega češ ti jahati sirotino jena bogu teška!!!!!!!!

  15. #15
    kola na guranje
    Guest
    prodat ću ti ja 206-icu

  16. #16
    maybach
    Guest
    slušaj.ja ti volim čitati o autima i dosta toga znam.pa bih ti preporučio da kupiš nekog passata sa tdi motorom (rabljeni,podrazumijeva se za tu svotu),recimo tdi sa 110 ks i dosta opreme iz 98.,alfa je jako lijep auto koji juri na cesti pogotovo 156sportwagon(to ti također preporučujem 98.god.),tu mi je još jedan od najboljih a meni jako drag uz alfu 156,PEUGEOT 307sw benz.ili dizelaš (taj auto je proiz.2002 pa bi možda mogao naći nešto rabljeno od tog modela a da nije previše star.nek.mjeseci.)ili pak kao druga opcija je da nešto možda uvezeš

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Eh da živimo u Njemačkoj izbor bi doslovno bio neograničen. Za 13000 Eura već pada Integra type R!

  18. #18
    samo
    Guest
    za tu lovu a i manje u D okan cdi, bmw 5, alfa 166... )

  19. #19
    Calibra Zender
    Guest
    Ja sam dao drugačiji tip automobila. A da ima i tih krstarica, ima i to koliko hoćeš!

  20. #20
    QWERT
    Guest
    - AUTO ...

  21. #21
    smiky
    Guest
    najbolji je clio za te novce,jer je auto fenomenalan

  22. #22
    vil
    Guest
    ako kupuješ auto za taj iznos Eura znači da ih nemaš previše i da ih sigurno nećeš imati za rezervne dijelove za razne rabljene europske rage kao Alfe, opele, renoe, pa ako tražiš da ti auto bude komotan, tj da imaš dovoljno mjesta za glavu, noge i ramena onda nemoj clio ili megan i slične patuljke, ako imaš familiju i djećicu sigurne ne njih, već uzmi nešto pouzdano kao mazdu ili njenog donedavno korejskog klona KIA-Shuma. Radi besprijekorno, samo moraš doliti benzinu i ništa ne moraš brinuti, niti ćete zvati na servis da bi otklonili nekakve tvorničke greške...

  23. #23
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Kako si to mogao da pitas, zar ti nije jasno da Fabija je vrh, ovi sto su ti rekli za prljave Alfe i za propali Fiat oni ti nejmaju pojma, slusaj ti mene, kupi Ibizu ili Fabiju covece, pravi obitelski auto sa motorom 1.9 SDI ili T(di)ili kupis Fabiju 1.4 MPI Classic Free Plus koji ima Klimu, ABS, i sve drugo u ××××jskoj opremi, to tije slavna Skoda, pitaj one koji voze Skodu dali su zadovoljni,kao ja recimo ili Fabija... . Ja ti za Fabiju znam sve sto je moguce znat pa ako ti nesto interesuje pitaj na ovaj forum ili na E mail: fabiasdi@yahoo.com, ako mislis da nejmam Fabiju, imam ih , pun sa Fabije, imam 2 fabije SDI elegance koje imaju cak i navigacioni sistem ali oba su dovezene nove iz Njemacke pa dali znate kakvu opremu zele bogati njemci!!!
























































    -F-A-B-I-A-------J-E-------V-R-H-

  24. #24
    edo
    Guest
    alfa 156 jtd nema boljeg za te novce, neces pozalit

  25. #25
    BRABUS
    Guest
    <font color="blue">Kupi ili AUDI A4 1.9 TDI ili Mercedesa C klasu, nećeš požaliti ni za jedno.</font><br><hr>

Slične teme

  1. Sta kupiti za 3500 eura
    By mladenko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 30-08-2003, 11:20
  2. ato kupiti do max 10000 eura
    By oliverio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-08-2003, 11:10
  3. što kupiti za 2500 eura?
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 19-04-2003, 21:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •