Vidi rezultate ankete: Da li ste premni da se ozbiljno posvetite internet poslovanju

Glasači
0. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    0 0%
  • Ne

    0 0%
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Posao preko interneta - Stiforp

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2015
    Postova
    3
    Rep Power
    0

    Lightbulb

    Stiforp je kompanija koja je dokazala svoj kvalitet.
    http://dragobiz.stiforprs.com/
    Besprekorno tehnicki uredjen sistem i redovne isplate svake srede, omogucuju sigurnu zaradu i dugorocno poslovanje.
    Stiforp nudi 3 nacina zarade:
    1. Za svakog direktnog clana, zaradite 25$.
    2. Od matrice - od svakog clana u matrici, bez obzira da li je vas direktni clan ili ne, mesecno zaradite 25 centi. Pomnozite sa brojem clanova i shvaticete kolika to zarada moze da bude.
    3.Zarada od clanova - kada uvedete bar 2 direktna clana, ostvarujete pravo na procenat njihove zarade od matrice: 50% od direktnih, 20% od 2 generacije, 10% od 3 generacije...
    Prilikom registracije se placa se 50$ ( 40 jednokratno za registraciju i 10 clanarina za prvi mesec), kasnije se placa 10$ mesecne clanarine. Nemojte da vas ovo obeshrabri je placeni programi su garant stabilnosti posla.
    Pridruzi se nasem timu da zajedno gradimo poslovnu mrezu. Sto pre se registrujes, zauzimas bolju poziciju u mamtrici.
    Na linku se besplatno predregistruj, a zatim dovrsi registraciju na opciji JOIN - http://goo.gl/1jyhbP
    Thumbnailovi u privitku Thumbnailovi u privitku sti3.jpg   stiforp 3.jpg   bandicam 2015-10-18 08-01-09-276.jpg   fish.jpg  
    Zadnji uredio dragan-zarada : 30-03-2016 u 08:42

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    8
    Rep Power
    0
    Koliko se moze zaraditi mjesecno na ovaj nacin? I koliko je sigurno? Da li je neko pokusao?

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2015
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Prosle godine sam radio Stiforp veoma uspesno skoro 2 meseca. Zbog neslaganja sa tadasnjim saradnicima, napustio sam regionalni tim i trazio sam saradnike sa kojima ce se moci adekvatno saradjivati. Nedavno sam dobio ponudu od drugog tima i vratio sam se u Stiforp.

    Moze se zaraditi, visina zarade zavisi od velicine mreze i broja vasih direktnih i indirektnih clanova. Isplata je sredom i za 5 godina poslovanja kompanije, nije kasnila ni dana.

    Pozivam sve zainteresovanje da se besplatno predupisu, zatim ce od mene dobiti mejl sa objaasnjenjem sta dalje da rade.

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •