Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Acer Aspire E5-771G-37RX

  1. #1
    Administrator admin's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    92
    Rep Power
    10

    Acer Aspire E5-771G-37RX

    ZA: Acer E5 za pristupačnu cijenu ulazi u teritorij Full HD razlučivosti na 17,3-inčnom ekranu, uz Core i3 procesor na 1,9 GHz, što je i neki minimum za ovako veliki laptop koji će vjerojatno odrađivati kompleksnije zadaće. GeForce GT840 dobro se nosi i s novijim igraćim naslovima, a tu je terabajtni tvrdi disk za pohranu. I ovdje se jamstvo mijenja s obzirom na to želite li R1 ili ne, u obliku 12 i 24 mjeseca.

    PROTIV: S obzirom na veliki ekran i činjenicu da će se vjerojatno koristiti kao desktop replacement, voljeli bismo 8 GB radne memorije, kao i već instalirane Windowse, da se ne moramo patiti s driverima.

    Specifikacije na linku
    Thumbnailovi u privitku Thumbnailovi u privitku acer.jpg  

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Inace lagano sam razocaran hrvatskim shopovima sa njihovim cijenama a i ponudom ... htio sam kupiti Corsair Vengance k70 sa brown cherry tipkama ali kod ih nema ... kada sam pitao web shop dali se moze provjeriti kod uvoznik dali se moze nabaviti dobio sam odgovor da oni nemogu uvjetovat kod dobavljac ( mislim naravno da oni ne uvjetuju ali mi koji trosimo bimo trebali moc uvjetovat) ... ali bitno da imaju 60 modela tipkovnica do 120 kn ... nedaj boze da kupac koji odluci potrosit 1000 kn na tipkovnicu da ima pravi izbor .... jadno jadno.
    Pass your cert killer 400-051 and in first try PCNSE6 by using our guaranteed www.upatras.gr and best quality Rasmussen College

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •