Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Thomson tg 782 i AP Tp-link tl-wa701nd

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2013
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    Thomson tg 782 i AP Tp-link tl-wa701nd

    Poštovani, imam problem kojeg ne mogu riješit. Naime imam navedeni ruter i access point, uspijem ih spojit međusobno i u AP modu i repeat modu međutim kaže mi no internet access, prije toga mi je govorilo limited connection. Možete li mi kako pomoći?

  2. #2
    Administrator admin's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    92
    Rep Power
    10
    Da bi imali konekciju prema internetu u mrežnim postavkama routera/acces pointa podesite IP adresu Default Gateway: (najčešće je 192.168.1.1) no može biti i nešto drugo. To je IP adresa glavnog routera (modema) od vašeg Internet Service Providera (Iskon, T-com, .....)
    Ako ne znate koji je default gateway pokušajte ga saznati desnim klikon na Status, pa na Details od Local Area Connection iz Control Panela na računalu na kojem vam radi internet.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Možeš li napisati koji je to "navedeni" router i access point?!!!!!!hmmmmmmmm cool..........nice post#####









    __________________________________________________ _______________

    We are the leading the world in providing best Testking cisco certification dumps prep solutions. Our incredible offers for and mcsa certification gedare accessible at reasonable prices; our Florida National University is very rare in IT world.
    Zadnji uredio glaxy : 11-03-2015 u 18:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •