Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pod krinkom

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    26
    Rep Power
    0

    Pod krinkom

    Od svibanjskog broja ?asopisa Vidi krenuli smo u obilazak trgovina s hardverom. Pokušat ?emo doznati kakva je usluga, stru?nost osoblja i ponuda na prodajnim mjestima ra?unalne opreme i konzumerske elektronike.
    Da tvoj IP nije možda ...

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    26
    Rep Power
    0

    LINKS

    Pod krinkom smo posjetili Links, trgovinu hardverom koja je okrenuta gamerskoj populaciji. U našoj su inspekciji dobili dobru ocjenu, a ono što nas zanima je vaše mišljenje o usluzi i ponudi.
    Koje su dobre, a koje loše strane Linksa?
    Da tvoj IP nije možda ...

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Nijesam dosta dugo tamo kupovao, ali kad god sam uzimao nešto bilo je OK. Jedina zamjerka: zadnji put kad sam kupovao, to je bilo preko webshopa i tad sam dobio RAM koji nije bio jednak onome na slici, ali je specifikacijama odgovarao. Uvijek su bili uslužni, radilo se o maherima. Valjda su još uvijek takvi.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Nekakvo sli?no iskustvo, malo kod servisa "štekaju", no po pitanju ponude vjerovatno nude najviše...
    "Velikodušnost bez premca"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •