Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: kamera ili mobitel? ili obe zajedno?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0

    kamera ili mobitel? ili obe zajedno?

    Najavio se novi sony ericsson, vivaz koji ima hd kameru unutra, sta mislite? jel to dobra stvar ili da nema smisla imat takav mob?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    14
    Rep Power
    0

    Re: kamera ili mobitel? ili obe zajedno?

    = Citat = Izvorno postao jaman
    Najavio se novi sony ericsson, vivaz koji ima hd kameru unutra, sta mislite? jel to dobra stvar ili da nema smisla imat takav mob?
    Pa ak imas para vrijedi kupit takav mobitel,jos ako dosta snimas jako ti dobro dodje.. Vidio sam kosta negdje oko 350E ili 2700kn.

    Evo nasao sam i neki video na kom se odlicno vidi kakav je kvalitet:

    http://www.youtube.com/watch?v=SfcZ8AUmBR4

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    dobro al gdje mi je garancia, kuzis, malo sam skeptican. jako me zanima jer puno koristim u zivotu bas skoro svaki dan vidim nesto i odmah snimam moj strast

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ja sam ga probao,fenomenalan je,kupi,neces pogreshiti!

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    ZG
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    Revolucionaran mobitel, vrhunski kvalitet slike kod video zapisa i fotki.
    Sadrzi sve standardne funkcije koje imaju smarphonovi sada a i vise.
    Sada je totalno izgubio vrednost foto aparat i kamerica... sa ovakvim aparatom mocicete na amaterskom nivo da pravite fotke i snimke u visokom kvalitetu
    mitos

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    HD kamera, ako je stvarno tako, ne vjerujem da može biti loše
    "Velikodušnost bez premca"

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    14
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao oKRamxII
    HD kamera, ako je stvarno tako, ne vjerujem da može biti loše
    Ne moze biti "ako", nego je tako
    I nije lose,naprotiv vrhunske klipove pravi...sto mislim da i snimak pokazuje koji sam postavio..

    ali evo jos jedan..

    http://www.youtube.com/watch?v=jLRzueNMQ

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Ve? sam htio komentirati da obi?no kvaliteta na mobovima nije nešto. Ali ova snimka izgleda solidno, iako je snimana po danju i jako dobrim svjetlosnim uvjetima. Na mobitelima su uvjeti manje svjetlosti uvijek problemati?ni, pa se javlja šum. Povezano sa veli?inom senzora, i samo pove?anje senzora to riješava.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    14
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Kora
    Ve? sam htio komentirati da obi?no kvaliteta na mobovima nije nešto. Ali ova snimka izgleda solidno, iako je snimana po danju i jako dobrim svjetlosnim uvjetima. Na mobitelima su uvjeti manje svjetlosti uvijek problemati?ni, pa se javlja šum. Povezano sa veli?inom senzora, i samo pove?anje senzora to riješava.
    Pa tu si u pravu..ali evo nasao sam ti jedan klip na Youtube-u,koji isto pravljen sa Vivazom i to preko noci...mislim da je sasvim dobar:

    http://www.youtube.com/watch?v=eP_umJmmeUE

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    Pozz svima,htio sam Vam samo rec da sam ja prije neki dan bio u radnji T-mobile-a i osobno sam ga isprobao i vidio,i mogu rec da sve u svemu izgleda sasvim ok,lijepo je dizajniran i ima stila.Dobra stvar u cijelom ovom mobitelu je ta..da cim napravis neki klip odma ga mozes postavit na Fb ili youtube i mozes to podelit sa kim oces..touchscreen radi bez problema tako.Jedino u sta sam malo nesiguran to je taj operacioni sistem koji ima (Symbian Series 60)...jer ne znam bas dal vecinu aplikacija moze podrzat...
    sve us vemu cijena je vjerovatno primerena za jedan takav uredjaj...

  11. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Kako je dobar onaj nocni snimak,ne mogu da vjerujem,prevazilazi sva moja ocekivanja,definitivno jedan,ako ne i najbolji mobitel sto se tice video snimka!

  12. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    14
    Rep Power
    0
    Evo vidim na zvanicnoj prezentaciji SE na youtube, da postoji nagradna igra gdje se moze osvojit putovanje u Dubai i Istanbul, kao i sam mobitel.
    Ja vec uveliko razmisljam kakav zanimljiv klip da pravim i gdje, pa da im posaljem...
    Mislim da ce konkurencija bit velika, jer sam par postavljenih videa pogledao i nisu losi, naprotiv..
    Ali tko ne vjeruje u sebe nema ni sanse nista osvojit
    Evo link

    http://www.youtube.com/sonyericsson

  13. #13
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    A ja idiot kasno išao gledat stranicu. Šteta, vjerojatno bih bio poslao nešto.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •