Kao prvo molio bih da u ovom postu razlikujete memoriju telefona i memorijsku karticu...

1)Memorija telefona mi je puna i nikako da ju oslobodim...slobodno je 632 kb memorije a 119mb je korišteno...izvadio sam memorijsku karticu i pobrisao sa memorije telefona sve šta se moglo izbrisati...resetiranje na tvorni?ke postavke mi eventualno oslobodi 100kb...izbrisao sam sve cookiese iz browsera,i redovito ih brišem nakon svakog posjetan internetu...potražio sam i dali šta ima u upravitelju datoteka,u kojemu ništa nisam našao...najviše kaj sam eventualno uspio osloboditi u nekoliko navrata je oko 1500kb a to je bila ?ista sre?a...Pokušao sam sve standardne postupke...nadam se da mi memorija telefona nije bespovratno otišla u vje?na lovišta...to mi se prvi puta desilo kada sam masovno spremio neke stranice,a te stranice su ve? odavno izbrisane.

2)Htio bih si na memorijsku karticu staviti neke filmove,na mobitelu imam flash player i real player,ti filmovi su u avi formatu i zajedno su oko 1,2gb...u koji format ih moram pretvoriti da bi ih mogao reproducirati na mobu...odmah mi preporu?ite i program...editodržani su mp4 mpeg4,3gp,rv,ra,aac,amr i midi..sada mi samo program predložite...

Javio sam se vama jer mi je to ve? problem...a i znam da ste vi h4x0rz 0f t3h h4x0rz!