Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Apple iPad

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    16
    Rep Power
    0

    Apple iPad

    Steve Jobs je zaklju?io, izme?u smartphonea i notebooka nalazi se prostor za još nešto. Da li je to iPad?

    http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=13333
    Mazda MX-5
    Zagreb

  2. #2
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Mislim da bi mogao biti. Nosiš ga sa sobom, dosta dugo drži s obzirom na veli?inu. Input je maksimalno jednostavan. ?ak i ako ne popunjuje dobro rupu, korisnici kojima treba nešto sli?no netbooku ?e ga sigurno kupovati (barem u Americi). Lakši, tanji, bolje prenosiv, povezanost ima... Intuitivnost je tu, softverska podrška stvarno ne može biti bolja.

    Jedini problem bi mogao biti nedostatak flasha kod surfanja, ali sumnjam da ?e Appleovci (na kraju krajeva i sam Jobs) pustiti da im takav ure?aj nema Flash, a namijenjen je surfanju. Neki patch se sigurno ve? negdje skriva.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

    Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

    Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

    Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

    Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!
    Nisam nikad ni bio sklon svim tim "i" novotarijama =)
    "Velikodušnost bez premca"

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    165
    Rep Power
    1933
    ?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom?
    Men to glupo. Doduše, ?ekat ?u da ga Vidi testira pa ?u apdejtat ovo mišljenje. Al zasad mi se ?ini ko nezanimljivi hibrid ebook ?ita?a i netbooka, s tim da ne moš ništa prika?it u njega osim valjda punja?a za bateriju. Kolko to ?udo košta? :ne da joj se guglat:

  6. #6
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

    Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

    Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!
    Netko pod utjecajem stranih sajtova?
    Ne koristi ?ak ni za ?itanje? Pa dobro, jesi ti gledao koju epizodu Star Treka? >


    = Citat = Izvorno postao Enigma
    ?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom?
    Nema USB? Mogu?e da wirelessom idu stvari gore Fancy. Al to isto zna?i da je ovisan o kompu, tj. nekoj centralnoj svemo?noj jedinici.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    = Citat = Izvorno postao Kora
    = Citat = Izvorno postao St. D.
    Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

    Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

    Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!
    Netko pod utjecajem stranih sajtova?
    Ne koristi ?ak ni za ?itanje? Pa dobro, jesi ti gledao koju epizodu Star Treka? >


    = Citat = Izvorno postao Enigma
    ?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom?
    Nema USB? Mogu?e da wirelessom idu stvari gore Fancy. Al to isto zna?i da je ovisan o kompu, tj. nekoj centralnoj svemo?noj jedinici.
    A da i ima USB opet je "ovisan"
    "Velikodušnost bez premca"

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Osim ako ne kupuješ stvari na USB memoriji. Knjige, filmove i sli?no. Uštekaš, gledaš, ?itaš... Ne treba ti ništa drugo.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •