Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Izašao Mozilla Thunderbird 3.0

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    204
    Rep Power
    2213

    Izašao Mozilla Thunderbird 3.0

    Nakon Release Candidate verzije, Mozilla je napokon izbacila i kona?nu ina?icu svog e-mail klijenta, Thunderbird, za kojeg o?ekujemo znatno bolju podršku negoli što je to bio slu?aj s prethodnikom.

    Thunderbird 3.0 tako nudi mnoštvo novih mogu?nosti, me?u kojima izdvajamo mogu?nost prilagodbe alatnih traka kako želite; podrška za ekstenzije korisni?kog su?elja i ostale ekstenzije; novi dizajn; jednostavnije korisni?ko su?elje i meniji itd. Tražite li stoga novi ili bolji e-mail klijent od onog kojeg trenutno koristite, isprobajte Thunderbird 3.0, te nam na VidiLab forumu javite osobna iskustva.

    Preuzmite Thunderbird 3.0: http://www.mozillamessaging.com/en-US/thunderbird/

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    ja sam upgrade-ao upravo sa dvojke na novi i mogu reć da mi se na prvi pogled jaaako sviđa. dodali su tabove, indeksiraju mailove, puno je pametniji, moderniji i stvarno je bilo krajnje vrijeme za update.

    thumbs up!
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  3. #3
    Guest
    Probao sam trojku i vratio se odmah na dvojku.
    Nije mi prepoznao sve accounte i ima bug sa dvostrukim ikonama (na macu i windowsima) izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao Miro
    Probao sam trojku i vratio se odmah na dvojku.
    Nije mi prepoznao sve accounte i ima bug sa dvostrukim ikonama (na macu i windowsima) izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.
    ja sam na poslu (primoran) koristiti windows vista business. tamo sam upgrade napravio, prepoznao mi je svih 5 accountova, zamjenio ikone od dvojke sa svojima, čisti upgrade bez problema.. Jesi siguran da si instalirao 3.0 a ne 3.1 (koji je u beti još)?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  5. #5
    Guest
    Jo,3.0 sa direkt sa moziline stranice.

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao Miro
    Jo,3.0 sa direkt sa moziline stranice.
    OS?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.
    Try out our free cert killer VCP550D and latest comptia training courses 640-911 to get high flying success in final and www.northeastern.edu exams, mcts College of Notre Dame of Maryland is also very useful tool.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •