Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: lg kp500 cookie vs SE K850i

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600

    lg kp500 cookie vs SE K850i

    Hola ekipa long time no see nadam se da cu konacno malo cesce posjecivat forum ... enihu
    Dvoumim se izmedu ova dva mobitela ... iako K850i ima fotoaparat na sebi (pravi ) sto mi je poprilicno bitno KP500 ima znatno veci ekran koji je osjetljiv na dodir ... zanima me vase misljenej sto se vise ispolati uzeti i imate li iskustva s ovim mobitelima ?

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Ovaj SE K850i je ostavio ok dojam na mene, no ne bi preporu?io iz razloga što drugi navedeni isam imao prilike malo "tipkati", ponajviše je i meni u ugodnom sje?anju ostalo slikanje sa 850 makar nikad nisam baš nešto previše to doživljavao =D
    "Velikodušnost bez premca"

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600

    kratka recenzija K850i

    na kraju sam uzeo K850i i odusevljen sam !
    fotoaparat je odlican, kvaliteta slike je na razini low end fotoaparata blic je bolji nego na vecini kompaktnih fotica. Fotoaparat se brzo pali i brzo okida stabilizacija slike je odlicna tj. nema nikakvih zamucenja pri slikanju. ekran je uvjerljivo najbolji kojeg sam vidio na bilo kojem mobitelu (kontrast kut gledanja... ), zvucnik je dovoljno glasan, software je solidne brzine. Sam mobitel izgleda cvrsto sto je takoder vrijedi i za upotrebu. Touch tipke su olicno izbalansirane (za razliku od npr LG cokoladice). povezivanje sa kompom je iznimno jednostavno a brzina prijenosa podataka je izvrsna. jos jedna stvar koja me ugodno iznenadila je dual podrska za memoriske kartice (M2 i micro SD ) sto inace nije obicaj kod Sonyja. Mobitel dolazi sa M2 karticom od 512 MB pa je nadogradnja na 4 GB pozeljna a u tom slucaju je razlika u cijeni SD i M2 kartice poveca.
    Jedine zamjerke mogu uputiti na nedostatak WLAN opcije i na masku koja ''privlaci'' otiske prstiju.
    jos jedino preostaje vidjeti koliko traje baterija

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1984
    Kad je taj mobitel došao na tržište WLAN još "nije" bio toliko dostupan na mobitelima, tako da se to može i oprostiti!

    btw, ako ti nije problem, jel možeš nabaciti neke slike od moba dok slikneš?
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  5. #5

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1984
    Pa slike su
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Jesu, kao što sam rekao definitivno jaki plus kod ovog mobitela...
    "Velikodušnost bez premca"

  8. #8
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Mene ove duple kartice najviše privla?e. Solidno. Slike zakon. A nisu ni subjektice loše. Jel ta zadnja u mraku slikana, sa blicom?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    zapadna obala USA sa sedistem u Los Angeles-u
    Postova
    1.075
    Rep Power
    2600
    da ... iako ima jos slika koje su daleko bolje ispale (sa blicom)

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •