Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Vista SP2...

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185

    Vista SP2...

    Ja sam negdje pro?itao da bi vista sp2 trebala iza?i danas 19.5. ali mi ništa ne pokazuje osim za onaj nforce driver koji mi je ve? instaliran...
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    To bi trebalo sad za koji tjedan više-manje...
    "Velikodušnost bez premca"

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    Izašla danas...jooj,ali ××××ga,trenutno nemam vremena da instaliram...
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Evo ja sam je instalirao na jednoj mašini koja mi je samo za isprobavanje i korištenje Microsoftovih tehnologija.

    Na njoj trenutno imam dvije particije, na jednoj Windows Vista Ultimate SP2 a na drugoj Windows 7 RC1.


    Mogu vam samo re?i da instalacijom SP2 za Vistu nisam osjetio nikakava poboljšanja po pitanju performansi, jedino sam zamjetio manje erora u "Event Logu".

    Moram još isprobati tu bolju podršku za Wireless koju su iz Redmonda naglašavali kao primarni pomak kod Service Packa 2.

    Tako da ono, dosta velika hajka a ništa posebno koliko ja vidim iz prvih par dana korištenja SP2 za Windows Vistu.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    ...ja sam se nadao da ce ispravit error sa instalacijom nekog update-a koji se bez razloga odbija instalirat.. ali guess what. nije. a taj update se ne zeli maknut sa update liste. damn vista. da nije komp na poslu bih downgrade-ao na xpsp3.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Samo da vas upozorim, instalirao sam ju?er bio SP2 za Windows Vistu Ultimate a drugi dan su po?eli problemi, NOD32 odbija raditi i MSN.

    Sad sam se vratio na SP1 i sve radi kako treba.

    Ne kazem da ce se to dogoditi i vama ... no be warned

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2041
    MSN ti tako?er trebi biti updejtan da bi radio sa novim Service packom.

    Service Pack 2 za Windows Vistu donosi podršku za snimanje Blu-rayja i Bluetooth 2.1, poboljšani Windows Search i jednostavnije podešavanje WiFi mreža. Ovaj paket zakrpa tako?er donosi i sve updateove i sigurnosne zakrpe koje su izdane od posljednjeg Service Packa, a da bi ga korisnici mogli instalirati, moraju imati SP1.

    Tako da mi nije jasno što o?ekuješ od poboljšanja performansi,jer ne?eš dobiti ništa više od toga što je i navedeno.

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    MSN ti tako?er trebi biti updejtan da bi radio sa novim Service packom.

    Service Pack 2 za Windows Vistu donosi podršku za snimanje Blu-rayja i Bluetooth 2.1, poboljšani Windows Search i jednostavnije podešavanje WiFi mreža. Ovaj paket zakrpa tako?er donosi i sve updateove i sigurnosne zakrpe koje su izdane od posljednjeg Service Packa, a da bi ga korisnici mogli instalirati, moraju imati SP1.

    Tako da mi nije jasno što o?ekuješ od poboljšanja performansi,jer ne?eš dobiti ništa više od toga što je i navedeno.

    Uz sve navedeno što je mogu?e vidjeti na službenim stranicama Microsofta (što su ve? odavno zapravo i "obe?ali" ) mnogo ljudi a i ja smo zamjetili osim manje errora u event logu, nešto brži boot time a i rad je malo, ali samo mrvicu fluidniji.

    Što se ti?e MSN-a i NOD32a :

    Windows Live ( Messanger ) nisam niti mogao reinstalirati jer bi se odmah "ugasila" instalacija i njezin process a NOD32 mi je zadavao velike muke pošto je prvo po?eo javljati da nemože uop?e pokrenuti svoje procese za nagledanje sustava ( ikona je postala narandžasta) a kada sam ga uninstallirao da bi ga reinstallirao, nije mogao maknut datoteke pošto nisam kao imao "premission" i zezao sam se s time dobra 2 sata da bi na kraju otišao nazad na SP1 i onda lagano napravio uninstall i reinstalaciju NOD-a 32 ( morao sam brisati par registry klju?eva no sve je prošlo OK).


    Tako da ono, sve je to stvorilo više zbrke nego koristi na kraju.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    hm. fail. taman sam htio firmu prebacit na nod. :\
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    hm. fail. taman sam htio firmu prebacit na nod. :\
    A ?uj priatelju, probaj ti na nekoj lokalnoj mašini doma probati najnoviju verziju NOD32a (iako sam i ja imao najnoviju ) pa se poigraj pa ako radi prebaci infrastrukturu firme na NOD32, jako je dobar ve? me bezprijekorno služi godinama.

    Sretno

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2041
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    MSN ti tako?er trebi biti updejtan da bi radio sa novim Service packom.

    Service Pack 2 za Windows Vistu donosi podršku za snimanje Blu-rayja i Bluetooth 2.1, poboljšani Windows Search i jednostavnije podešavanje WiFi mreža. Ovaj paket zakrpa tako?er donosi i sve updateove i sigurnosne zakrpe koje su izdane od posljednjeg Service Packa, a da bi ga korisnici mogli instalirati, moraju imati SP1.

    Tako da mi nije jasno što o?ekuješ od poboljšanja performansi,jer ne?eš dobiti ništa više od toga što je i navedeno.

    Uz sve navedeno što je mogu?e vidjeti na službenim stranicama Microsofta (što su ve? odavno zapravo i "obe?ali" ) mnogo ljudi a i ja smo zamjetili osim manje errora u event logu, nešto brži boot time a i rad je malo, ali samo mrvicu fluidniji.

    Što se ti?e MSN-a i NOD32a :

    Windows Live ( Messanger ) nisam niti mogao reinstalirati jer bi se odmah "ugasila" instalacija i njezin process a NOD32 mi je zadavao velike muke pošto je prvo po?eo javljati da nemože uop?e pokrenuti svoje procese za nagledanje sustava ( ikona je postala narandžasta) a kada sam ga uninstallirao da bi ga reinstallirao, nije mogao maknut datoteke pošto nisam kao imao "premission" i zezao sam se s time dobra 2 sata da bi na kraju otišao nazad na SP1 i onda lagano napravio uninstall i reinstalaciju NOD-a 32 ( morao sam brisati par registry klju?eva no sve je prošlo OK).


    Tako da ono, sve je to stvorilo više zbrke nego koristi na kraju.

    Za boot time se ne slažem jer niti su radili na njegovom ubrzanju,a niti su pobacivali "servise" da bi on sam poslije updejta bio brži.Mrvicu je rad fluidniji?Ne,sve je ostalo isto,s obzirom da sam isprobao na 2 ra?unala i jednom lapu,tako?er pratio komentare na XS-u i pcekspertu...

    Evo meni radi sasvim ok na sva 3 ra?unala bez bilo kakve greške...a možeš i po forumima pro?itat da su rijetki ti sa nekim posebnim poteškocama...


    I BTW neznam jeste li znali:

    "For anyone who wants to know, Vista stores copies of every single file each time you install a program. It stores it in C:\Windows\WinSxS. What this, and the SP1 cleanup tool do, is simply delete the files Windows tried to cache when you installed the SP. By the way, don't just go deleting stuff out of WinSxS, it causes problems if you ever have to reinstall stuff.

    WinSxS is one of the biggest failures of Windows Vista."

    http://www.mydigitallife.info/2008/12/2 ... kup-files/

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    Imam sp2 i za sada je sve u redu,osim što mi maxšrot ××××,ali to nije ništa novo...
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

  13. #13
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    [quote=amd freak][quote=ReiKo][quote="amd freak":2oovn0e8]MSN ti tako?er trebi biti updejtan da bi radio sa novim Service packom.

    Service Pack 2 za Windows Vistu donosi podršku za snimanje Blu-rayja i Bluetooth 2.1, poboljšani Windows Search i jednostavnije podešavanje WiFi mreža. Ovaj paket zakrpa tako?er donosi i sve updateove i sigurnosne zakrpe koje su izdane od posljednjeg Service Packa, a da bi ga korisnici mogli instalirati, moraju imati SP1.

    Tako da mi nije jasno što o?ekuješ od poboljšanja performansi,jer ne?eš dobiti ništa više od toga što je i navedeno.[/quote]


    Uz sve navedeno što je mogu?e vidjeti na službenim stranicama Microsofta (što su ve? odavno zapravo i "obe?ali" ) mnogo ljudi a i ja smo zamjetili osim manje errora u event logu, nešto brži boot time a i rad je malo, ali samo mrvicu fluidniji.

    Što se ti?e MSN-a i NOD32a :

    Windows Live ( Messanger ) nisam niti mogao reinstalirati jer bi se odmah "ugasila" instalacija i njezin process a NOD32 mi je zadavao velike muke pošto je prvo po?eo javljati da nemože uop?e pokrenuti svoje procese za nagledanje sustava ( ikona je postala narandžasta) a kada sam ga uninstallirao da bi ga reinstallirao, nije mogao maknut datoteke pošto nisam kao imao "premission" i zezao sam se s time dobra 2 sata da bi na kraju otišao nazad na SP1 i onda lagano napravio uninstall i reinstalaciju NOD-a 32 ( morao sam brisati par registry klju?eva no sve je prošlo OK).


    Tako da ono, sve je to stvorilo više zbrke nego koristi na kraju.[/quote]


    Za boot time se ne slažem jer niti su radili na njegovom ubrzanju,a niti su pobacivali "servise" da bi on sam poslije updejta bio brži.Mrvicu je rad fluidniji?Ne,sve je ostalo isto,s obzirom da sam isprobao na 2 ra?unala i jednom lapu,tako?er pratio komentare na XS-u i pcekspertu...

    Evo meni radi sasvim ok na sva 3 ra?unala bez bilo kakve greške...a možeš i po forumima pro?itat da su rijetki ti sa nekim posebnim poteškocama...


    I BTW neznam jeste li znali:

    "For anyone who wants to know, Vista stores copies of every single file each time you install a program. It stores it in C:\Windows\WinSxS. What this, and the SP1 cleanup tool do, is simply delete the files Windows tried to cache when you installed the SP. By the way, don't just go deleting stuff out of WinSxS, it causes problems if you ever have to reinstall stuff.

    WinSxS is one of the biggest failures of Windows Vista."

    [url="http://www.mydigitallife.info/2008/12/26/service-pack-cleanup-tool-in-vista-sp2-to-clean-up-old-rtm-sp1-backup-files/"]http://www.mydigitallife.info/2008/12/2 ... kup-files/[/url][/quote:2oovn0e8]

    Gle, ja ti kažem moja objektivna iskustva i iskustva ljudi s kojima sam imao prilike komunicirati oko novog Service Packa 2.

    Znam da nisu radili na boot time ubrzanju niti na fluidnijem izvo?enju sustava, no možda je zasluga mojeg mišljenja da je taj dio malo brži zbog jednostavne ?injenice da se nešto promjenilo pošto nema više toliko errora u even logu?

    Tko ?e ga znati, kao da je i važno... i tako je ljudima najvažnija bila bolja podrška za Wireless i za snimanje na Blu-ray medije.

    Iako ove stvari za MSN i NOD32 stoje, no pri?ekati ?u par dana kad budem imao više vremena pa ?u ovaj Serice Pack 2 za Windows Vistu ponovo pokušati instalirati na drugoj mašini i odvojiti u slu?aju problema više od 2 sata za inspekciju i stabilizaciju.


    Iako može biti i do one : "Uvjek je zajeb*** stavljati SP nakon prvog na postoje?u instalaciju".

    Zato ?u lijepo (iako je Windows 7 pred vratima pa ne vidim neku potrebu za time al eto ) slipstreamati SP1+SP2 na Windows Vista Ultimate DVD i to je to

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    hm. fail. taman sam htio firmu prebacit na nod. :\
    A čuj priatelju, probaj ti na nekoj lokalnoj mašini doma probati najnoviju verziju NOD32a (iako sam i ja imao najnoviju ) pa se poigraj pa ako radi prebaci infrastrukturu firme na NOD32, jako je dobar već me bezprijekorno služi godinama.

    Sretno
    ma znam, doma ga koristim vec neko vrijme, jako sam zadovoljan, ali doma je sve na xp-u i ne mislim nigdje doma stavljat vistu.

    ..igrat cu se na poslu, pa ako nesto pođe po krivu.. sysresotre. .)
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  15. #15
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Ili to ili stavi na posao neki Linux distro ako te mu?i sigurnost i malware

    Sva sre?a pa iksevi više nisu bauk i pružaju jako dobru platformu za poslovna okruženja, pogotovo uzmemo li u obzir aplikacije poput OpenOffice.org.


    EDIT : Upravo sam doznao kako inžinjeri iz ESETa ( koji rade na NOD32 antivirusu) upravo rade na riješavanju problema najnovije verzije NOD-a 4 koja ima problema s Service Packom 2 za Windows Vistu.

    Ipak nisam bio jedini kojem je NOD32 otkazao zbog SP-a 2

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ili to ili stavi na posao neki Linux distro ako te muči sigurnost i malware

    Sva sreća pa iksevi više nisu bauk i pružaju jako dobru platformu za poslovna okruženja, pogotovo uzmemo li u obzir aplikacije poput OpenOffice.org.


    EDIT : Upravo sam doznao kako inžinjeri iz ESETa ( koji rade na NOD32 antivirusu) upravo rade na riješavanju problema najnovije verzije NOD-a 4 koja ima problema s Service Packom 2 za Windows Vistu.

    Ipak nisam bio jedini kojem je NOD32 otkazao zbog SP-a 2
    vec radimo na openoffice-u i uzasan je. uskoro ide i velika kupnja paketa office07 jer je openoffice pre spor. i uzasan je za rad u mrezi. nekompatibilan. ruzan.

    needs work. a na poslu malo ovisimo o windows based aplikacijama, pa...


    EDIT: super za nod, nisam ni sumnjao.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  17. #17
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Koja verzija OpenOffice.orga?

    Ina?e, jedina zamjerka koju ja ?esto od ljudi ?ujem jest da su mu izbornici i opcije ?udno razmješteni ( u odnosu na Word 2007 )

    Što se brzine ti?e,po mojim saznanjima manje jede memorije i brže se izvodi on Microsoftovog Worda 2007 sa service packom.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Koja verzija OpenOffice.orga?

    Inače, jedina zamjerka koju ja često od ljudi čujem jest da su mu izbornici i opcije čudno razmješteni ( u odnosu na Word 2007 )

    Što se brzine tiče,po mojim saznanjima manje jede memorije i brže se izvodi on Microsoftovog Worda 2007 sa service packom.
    openoffice 3.0.1 - zadnji updateovi. nije meni problem u raspolaganju memorijom ili procesorom. ali ako file od 3 mb otvara 10 min jer ima oko 1000 eksternih linkova i on mora svakog provjerit (valjda)?.. poludim.

    i da. izbornici. za pronac word wrap u "excelu" moras izgubit bar pol sata.
    a office 2007 je nesto najbolje sto je izaslo iz microvole-a od izdavanja xp-a. imho.
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  19. #19
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Koja verzija OpenOffice.orga?

    Ina?e, jedina zamjerka koju ja ?esto od ljudi ?ujem jest da su mu izbornici i opcije ?udno razmješteni ( u odnosu na Word 2007 )

    Što se brzine ti?e,po mojim saznanjima manje jede memorije i brže se izvodi on Microsoftovog Worda 2007 sa service packom.
    openoffice 3.0.1 - zadnji updateovi. nije meni problem u raspolaganju memorijom ili procesorom. ali ako file od 3 mb otvara 10 min jer ima oko 1000 eksternih linkova i on mora svakog provjerit (valjda)?.. poludim.

    i da. izbornici. za pronac word wrap u "excelu" moras izgubit bar pol sata.
    a office 2007 je nesto najbolje sto je izaslo iz microvole-a od izdavanja xp-a. imho.
    Nije im loša ni ova Surface tehnologija koju sam imao iz prve ruke vidjeti, a ?uj, Winodws 7 se ne ?ini loš , XP,Win98/95...sve je to dobro.

    Microsoft kao i svi drugi ima svoje pogodke i promašaje.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  20. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Koja verzija OpenOffice.orga?

    Inače, jedina zamjerka koju ja često od ljudi čujem jest da su mu izbornici i opcije čudno razmješteni ( u odnosu na Word 2007 )

    Što se brzine tiče,po mojim saznanjima manje jede memorije i brže se izvodi on Microsoftovog Worda 2007 sa service packom.
    openoffice 3.0.1 - zadnji updateovi. nije meni problem u raspolaganju memorijom ili procesorom. ali ako file od 3 mb otvara 10 min jer ima oko 1000 eksternih linkova i on mora svakog provjerit (valjda)?.. poludim.

    i da. izbornici. za pronac word wrap u "excelu" moras izgubit bar pol sata.
    a office 2007 je nesto najbolje sto je izaslo iz microvole-a od izdavanja xp-a. imho.
    Nije im loša ni ova Surface tehnologija koju sam imao iz prve ruke vidjeti, a čuj, Winodws 7 se ne čini loš , XP,Win98/95...sve je to dobro.

    Microsoft kao i svi drugi ima svoje pogodke i promašaje.
    true, true.. i got grate faith in seven..
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  21. #21
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Samo još jedna napomena pošto smo otišli malo u offtopic

    Naime, kad se instalira SP2, iako ovo nije Microsoft za neko ?udo službeno objavio - instalira se i compcln.exe. Naime, taj program?i? se prema svemu sude?i pokre?e odmah nakon instalacije i briše stare i nepotrebne system datoteke i one napravljene od strane system restorea.

    Tako da na particiji dolaskom SP2 dobivate 10-15gb slobodnog mjesta prosje?no. To je jako dobra stvar imho.

    Ljudi su isto tako javili kako im je sad pristup datotekama dosta brži, pogotovo onim video-audio kao npr. .avi itd.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  22. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    sorry sto offtopicarim opet, ali kolega ima isti problem sa nod-om, uninstalirao ga je i opet ima problema.. koje registry keyeve ste brisali da bi se stvar popravila nakon uninstala nod-a? I moze li zadrzati sp2 ili..?
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  23. #23
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    sorry sto offtopicarim opet, ali kolega ima isti problem sa nod-om, uninstalirao ga je i opet ima problema.. koje registry keyeve ste brisali da bi se stvar popravila nakon uninstala nod-a? I moze li zadrzati sp2 ili..?
    Ja sam jednostavno na svojoj Widows Vista Ultimate mašini bio primoran pre?i na SP1 dok iz ESETa ne riješe to.

    Ina?e imao sam muke s reinstalacijom i premissionima NOD32a nakon ekskurzije s SP2.

    Evo ovo je od strane ESET kompanije službeno zasada :

    http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co ... d=SOLN2254


    Isto tako ovo je dobro procitati da se dobije uvid u trenutno stanje stvari ( "rade na riješavanju problema " ) :

    http://smokeys.wordpress.com/2009/05/26 ... -2008-sp2/

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    210
    Rep Power
    2451
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Tox!c
    sorry sto offtopicarim opet, ali kolega ima isti problem sa nod-om, uninstalirao ga je i opet ima problema.. koje registry keyeve ste brisali da bi se stvar popravila nakon uninstala nod-a? I moze li zadrzati sp2 ili..?
    Ja sam jednostavno na svojoj Widows Vista Ultimate mašini bio primoran preći na SP1 dok iz ESETa ne riješe to.

    Inače imao sam muke s reinstalacijom i premissionima NOD32a nakon ekskurzije s SP2.

    Evo ovo je od strane ESET kompanije službeno zasada :

    http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co ... d=SOLN2254


    Isto tako ovo je dobro procitati da se dobije uvid u trenutno stanje stvari ( "rade na riješavanju problema " ) :

    http://smokeys.wordpress.com/2009/05/26 ... -2008-sp2/
    thx, nesto cu smislit..
    Potpis:
    Maksimalno 255 znakova.

    HTML je isključen
    BBCode je uključen
    Smajlići su uključeni

  25. #25
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    ESET je ispravio probleme koje je imao NOD32 s Vistinim Service Packom 2. Sad sve radi kako treba, provjereno

    http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=NEWS35

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •