Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Windows 7 iskustva

  1. #1
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178

    Windows 7 iskustva

    Sino? skinuo RC1 x64, instalirao jutros. Instalacija prošla bez problema, našao sve drivere, osim drivera za TV karticu (koju je sam skinuo preko Win updatea nakon što sam mu dopustio), a fali i driver za skenerski dio multifunkcijskog ure?aja. Nijedan drugi driver nisam instalirao, a mašina se vidi u sigu.

    Ne svi?a mi se kako nije prepoznao 2.1 zvu?nike i slušalice koje su istodobno ukop?ani. Driveri od zvu?ne su ovdje bolje rješenje, iako i driveri od win imaju oko 70% svih opcija.

    Izvrtio Performance test ili kako se ve? zove, najslabiji dio je procesor Ukupna ocjena 4,9.

    Zasad gore radi Skype, nova beta Firefoxa (oboje x86). Prvi dojmovi prili?no pozitivni, no vidjet ?emo dalje.

    Je li još tko instalirao, ili planira instalirati i kakva su iskustva?
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1835
    Namjeravam RC 1 x64 instalirati ovih dana kad uhvatim vremena, ?isto da vidim oko ?ega je ta sva frka

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Ja imam u planu instalirat RC, do sada sam imao Betu build 7000... Ve? sam prije skinuo "RC" sa IPT-a, a sada ?u i sa Microsoftovih stranica, original je original!
    Instalirat ?u unutar par dana, pa onda po?injem s komentarima.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2041
    Meni s mojom konfiguracijom Vista prakticki radi kao i xp...stoga cu sedmicu staviti tek nakon izlaska finalne inacice


    Intel Q6600///Gigabyte P35 S3G///2X2GB Geil Value 800MHz///Zotac GTX 260///2X320GB Hitachi///Chieftec 550W///Razer Exactmat///Razer Diamondback///Logitech G15///Logitech Z-5500///Creative X-Fi Elite Pro///LG W2242T 22"///


  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    893
    Rep Power
    2275
    Instalirat ?u to u roku mjesec dana negdje, tako sam si zadao, no zanimljivo nisam baš toliko zagrijan, vjerovatno kad sam bio nekako ne baš oduševljen Vistom kada sam skinuo... pa nikako da baš uhvatim vremena...
    "Velikodušnost bez premca"

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    Evo, moji prvi dojmovi...

    Ve? nakon prvog bootanja sam skužio da se sporije boota od Bete (možda je to samo kod mene, ali svejedno, smeta me to)...

    Firewall response time je užasan. Npr. kliknem Allow Access nekom programu, i ono, 3-4 sekunde se apsolutno ništa ne dogodi. Prozor Windows Firewalla još uvijek je tu, stoji, smrznut... Onda se odlu?i da je vrijeme na nestane.

    Brzina... OK, ali sporije od Bete... Not good.

    Instaliram drivere za svoju zvu?nu, (koji su Vista x64 ready, dakle, trebali bi i na x64 Sedmici raditi) Creative Audigy SE, i sve 5. Osim šta mi audio sustav nije 5.1. Nikako da prorade stražnji sateliti, kva?ice svugdje gdje se može uklju?iti 5.1 surround sound, ali ne. Ništa... Preštekam zvu?nike na integrušu, instaliram drivere za nju, i 5.1 radi. Popizdio sam.

    I nekako mi je filling rada na RC-u totalno lošiji od rada na Beti... Ne znam kako to opisati. Jednostavno retardirano se ?ini. Ne mogu argumentirati ovo, ali totalno je sj**** osje?aj.


    Ugl. nakon pun k dobrih i pozitivnih reakcija na Beta verziju Sedmice, ostadoh totalno razo?aran RC-om.

  7. #7
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Loši Creativeovi driveri
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Kora
    Loši Creativeovi driveri
    Ne postoji nešto kao "Loši Creativeovi driveri"...

    A šta, ono, na beti je sve radilo više nego savršeno... Izuzev kr?anja u po?etku koje je misteriozno nestalo.

  9. #9
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2178
    Možda sad ne, ali nisam zaboravio onu spa?ku sa Audigyem i driverima za Vistu
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao Kora
    Možda sad ne, ali nisam zaboravio onu spa?ku sa Audigyem i driverima za Vistu
    Ma ne radi ni sa origigi driverima niti sa modanim driverima.

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2041
    A kad Creative nije imao problema sa driverima?

    To je opce poznato.


    Asus XONAR rulzzz

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Carantaine,ku?a sa mitraljezom,motam se kraj stepenica!
    Postova
    845
    Rep Power
    2185
    Evo,zasada ih koristim 3 dana intenzivno,i rade OK.
    http://www.testriffic.com/result/results.php
    Životni san mi je da postanem profi nogometaš!
    http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=79882

    LONG LIVE THE NAPREDAK,DOWN WITH ZAMP.
    FORZA NK ZAGREB!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •