Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Koje progam?i?e koristite u optimatizaciji sistema?

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1990

    Koje progam?i?e koristite u optimatizaciji sistema?

    Pitanje je jednostvano. Koji programe koristite kako bi poboljšali rad vaše kantice...

    Moji favoriti su: (i na XP-u i na Visti)

    TuneUp Utilities 2009
    CCleaner
    Diskeeper (za defragmataciju)

    a ponekad znam i koristiti RegSupreme Pro, jer CCleaner baš i ne popravi sve registrye kako bi trebalo....

    Ove programe koristim ve? duže vrijeme i mogu re?i da sam zadovoljan, i za sad nema potrebe za nekim mjenjanjem
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1841
    Hej, tko bi rekao ali imamo identi?nu postavu, tj. ovo je moja :

    Diskeeper 2008 (uklju?en automatic defrag koji trenuta?no defragmentira hdd a manualni izvršim kad mi analiza pokaže da je disk dovoljno fragmentiran(datoteke tj. )

    CCleaner

    TuneUp utillities


    No nekako mi CCleaner i TuneUp nisu baš *specijalizirani* za npr. ?iš?enje registrya... pa imam osje?aj da su te aplikacije, "katica za sve" ali niti na jednom specifi?no podru?ju ne briljiraju.

    To me malo brine jer bih volio da malo dublje pro?ešljaju registry, kao da ga samo površno licnu i to je to... mislim u tom slu?aju bi trebao upotri××××ti neki specijalizirani program za tu namjenu, ali opet u drugu ruku - toliko hvale taj TU i CCleaner...

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1990
    Zato instaliraj RegSupreme Pro pa da vidiš....iznenadit ?eš se kad vidiš što ?e sve na?i
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    72
    Rep Power
    1841
    Da, thx no ja sam oduvijek mrzio imati nakrcan sustav svakim unikatnom pojedina?nom aplikacijom za svaku svrhu.

    Prema tome bi najviše volio upogoniti RegSupreme Pro no onda bi maknuo TU a on ima stvarno dobrih dodatnih stvar?ica koje su mi korisne.

    What a horrible night to have a curse . . . 悪魔城ドラキュラ

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ?akovec - Gospi?
    Postova
    89
    Rep Power
    1990
    TU je stvarno odli?an program... stvarno ima brdo opcija za optimatizaciju sistema i preporu?am ga svima da ga onstaliraju i probaju!
    P55A-UD3R // i5 750 // Sychte Kataa 3 // G. Skill 4GB DDR3 // HD5850 // WD 1TB // Chief 650W TS //
    Bach VX // 2232BW // X-540 // Lysoca & DeathAdder & Destructor // Sennheiser PC 151 //

  6. #6
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2184
    CCleaner i DiskTrixov UltimateDefrag. Uz naravno, Spybota i Comodo. A vidim da ni Hirena nije loše imat.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •